Bu erkekler şaka mı?

evet ben o yüzden olduğunu düşünmüyorum zaten, şarabın cinsellikle bağdaştırılması hiç doğru bir düşünce değil. kahve de içmeye çıksak yine konu oraya gelecekti dediğin gibi sorun onların zihniyetinde. selam veriyorsun direk ev muhabbeti yapıyorlar bu ilk değil. malesef günümüzde erkeklerin hepsi böyle. o yüzden ben uzak kalmayı tercih ediyorum cinsellik istemiyorum istersem de gözüme birini bende kestiririm yaşarım cinselliğimi geçerim :KK70:
Siz yine 1 kez evlenip çocuk yapmışsınız. Biz bu tipler yüzünden o çocuğu da yapamayacağız sanırım. Bu tipler yüzünden evlenmek, çocuk sahibi olmak istesem bile olamayacağını düşünmeye başladım. Keşke alınlarında direkt abaza yazsa da buluşmakla uğraşmak zorunda kalmasak. O yüzden sosyal medyadan abazanlık yapanları takdir ediyorum,en azından ne halt oldukları belli bir tuşla kurtuluyorsun. Bu adamlarla 1, 2 kez buluşmak bile vakit kaybı.

Siz yine 1 kez evlenip çocuk yapmışsınız. Biz bu tipler yüzünden o çocuğu da yapamayacağız sanırım. Bu tipler yüzünden evlenmek, çocuk sahibi olmak istesem bile olamayacağını düşünmeye başladım. Keşke alınlarında direkt abaza yazsa da buluşmakla uğraşmak zorunda kalmasak. O yüzden sosyal medyadan abazanlık yapanları takdir ediyorum,en azından ne halt oldukları belli bir tuşla kurtuluyorsun. Bu adamlarla 1, 2 kez buluşmak bile vakit kaybı.
Evet o konuda şanslıyım her ne kadar babasını düzgün seçemediğim için üzülsem de.
Gerçekten de vakit kaybı ve ben 1 saatimi bile harcamak istemiyorum erkek milletine çünkü %99 u aynı. Umarım siz de (istediğiniz zaman)anne olursunuz🥰

Yaaa bu erkekler neden böyle!
Ben de birinden etkilenmistim cok eglenceli kafalar da uyusmustu adam gecenin bir saati hadi disari cikalim dedi ben olmaz bu saatte disari cikmam dedim tamam dedi saygi duydugunu soyledi baska bir zaman da hadi raki icmeye cikalim demisti icki icmiyorum deyince sen naparsin ki dedi hic bir sey diyip konusmayi bitirmistim. Uzulmustum de aslinda o zaman ama yani erkeklerin kafa yapisi yeme icme cinsellik baska bir sey yok

Yaaa bu erkekler neden böyle!
Ben de birinden etkilenmistim cok eglenceli kafalar da uyusmustu adam gecenin bir saati hadi disari cikalim dedi ben olmaz bu saatte disari cikmam dedim tamam dedi saygi duydugunu soyledi baska bir zaman da hadi raki icmeye cikalim demisti icki icmiyorum deyince sen naparsin ki dedi hic bir sey diyip konusmayi bitirmistim. Uzulmustum de aslinda o zaman ama yani erkeklerin kafa yapisi yeme icme cinsellik baska bir sey yok
erkeklerin kafa yapısı bu değil
ama eğlenceli dediğiniz insan çok yüksek bir ihtimalle içer ve gece dışarı çıkar...

hani ciddi, geleneksel, sessiz sakin, dindar,
ya da ilesiyle yaşayan, memur tipli, mülayim, vs birisi deseniz o tanıma uyan birisi gece çıkalım alkol alalım demeyecektir, daha yüksek bir ihtimalle.

elbette istisnalar var ama genelde sorunumuz bu (benim için de öyle) belli bir özellikte olan adam arıyorsanız o mahallenin genel ortamına ortalama hayatına da razı olmak gerekiyor. olamıyorsanız da sıkıntı oluyor işte...

ha tekrar belirteyim: hem eğlencelidir, hem ağzı laf yapar, muhabbeti sarar, tabiri caizse kadına yaklaşmay flan bilir hem kolay iletişim kurar vb. ama gece çıkmaz ve alkol kullanmaz, olabilir imkansız demem. de pek olmuyor işte böyle.

ama eğlenceli dediğiniz insan çok yüksek bir ihtimalle içer ve gece dışarı çıkar...

ya da ilesiyle yaşayan, memur tipli, mülayim, vs birisi deseniz o tanıma uyan birisi gece çıkalım alkol alalım demeyecektir, daha yüksek bir ihtimalle.

elbette istisnalar var ama genelde sorunumuz bu (benim için de öyle) belli bir özellikte olan adam arıyorsanız o mahallenin genel ortamına ortalama hayatına da razı olmak gerekiyor. olamıyorsanız da sıkıntı oluyor işte...

ha tekrar belirteyim: hem eğlencelidir, hem ağzı laf yapar, muhabbeti sarar, tabiri caizse kadına yaklaşmay flan bilir hem kolay iletişim kurar vb. ama gece çıkmaz ve alkol kullanmaz, olabilir imkansız demem. de pek olmuyor işte böyle.
Yani ben de memurum ama ailemle yaşamıyorum hatta son zamanlarda çalışmaktan izin bile kullanamiyorum ama diger memur ozellikle de erkek memurlar benden rahat hic calismazlar gezip tozarlar gunu cay sigara ile geciriyorlar
Diger yandan icmesine bir sey demem ama tek eglence dusuncesi de gece içmek olmamali
Hatta konu da açmıştım biri vardi adam gece yemege de çıkarım kafama eserse ya da is cikarsa evlendigimizde seni birakip giderim falan demişti ben de gece biri cagirinca es evde birakilip gidilmez hayatin olağan akisina aykiri demiştim de altinda ezilmisti. Yani kisi içebilir gezebilir illa muhafazakar olmasina gerek yok sadece yeni tanıştığın birine direkt boyle yaklaşan insan da pek uymuyor. Ilk bulusmada cay/kahve icilir ya da yemege çıkılır diye düşünürüm hadi gece içelim olayi direkt cinsellik istediğini belli ediyor zaten o acidan erkeklerin kafasi boyle dedim yoksa hepsi ayni anlaminda değildi bu tipler için söylemiştim

alkol tüketmiyorum diyen bi kadına sen naparsın ki diyen erkek hıyarın önde gidenidir, net
hayat tarzları farklı olabilir herkes herkesin tercihine saygı duymak zorunda
ama o adamın hayat tarzına %100 uyumlu değil diye böyle bi aşağılanmaya razı gelmek zorunda değil kimse
hayatların uyumlu olmasına çok önem veririm ama uymadığı noktada saygı duyup uzaklaşmak lazım
bizim erkeklerimizde işlerine gelmeyince anında bok atma huyu var
bu da aşağılık kompleksinden ve özgüven denen şeyi yanlış anlamalarından kaynaklanıyor

bugün instagramdan bi erkek bana, sırf onunla konuşmadım diye saydırma hakkını kendinde buldu biliyor musun?
herif 3 gündür mesaj atıyormuş, ben mesajını görmedim bile. diğer kutusuna düşmüş, takip de etmiyorum
yazdıkları da "merhaba, tanışabilir miyiz, şurda mı yaşıyorsun, bişey sorabilir miyim" tarzında, hiçbir kadını meraklandırmayacak şeyler
neyse cevap alamayınca (mesajı görmedim bile) alt tarafı instagramda sürten bi kadınsın ne bu havalar yazmış
tabi o mesajın üzerine çok sağlam ağzına s.çıp engelledim
yani onun o mercimek kadar beynine göre benim ona cevap vermeme sebebim havaya girmem :KK70:
ama aynı zamanda havaya girmeye değer bi kadın da değiliim ona göre? :KK70:
yani bu kadın beni beğenmedi o yüzden mesajıma dönmedi diye düşünmek yok
ek olarak bu kadının sevgilisi olabilir, tanımadığı kişilere cevap yazmıyor olabilir vs
ama yok o kadar geri zekalı ki bazıları, g.tü kalkık olduğu için cevap yazmıyor diye düşünüyor
ve bu düşünce ve tavır sırf mesajlarına bakmamışım diye
bu arada profil fotosundan tipine baktım, resmini burada paylaşsam çoğunuz beğenmezsiniz muhtemelen
---
buna benzer çok örnek var bende
ben son zamanlarda sürekli ulaşamadığı ciğere mundar diyen kedi sendromuna yakalanmış salaklarla sınanıyorum

Yani ben de memurum ama ailemle yaşamıyorum hatta son zamanlarda çalışmaktan izin bile kullanamiyorum ama diger memur ozellikle de erkek memurlar benden rahat hic calismazlar gezip tozarlar gunu cay sigara ile geciriyorlar
Diger yandan icmesine bir sey demem ama tek eglence dusuncesi de gece içmek olmamali
Hatta konu da açmıştım biri vardi adam gece yemege de çıkarım kafama eserse ya da is cikarsa evlendigimizde seni birakip giderim falan demişti ben de gece biri cagirinca es evde birakilip gidilmez hayatin olağan akisina aykiri demiştim de altinda ezilmisti. Yani kisi içebilir gezebilir illa muhafazakar olmasina gerek yok sadece yeni tanıştığın birine direkt boyle yaklaşan insan da pek uymuyor. Ilk bulusmada cay/kahve icilir ya da yemege çıkılır diye düşünürüm hadi gece içelim olayi direkt cinsellik istediğini belli ediyor zaten o acidan erkeklerin kafasi boyle dedim yoksa hepsi ayni anlaminda değildi bu tipler için söylemiştim
kafalar uydu, eğlenceli bir insandı dediğiniz için ben şöyle düşündüm
muhtemelen tek yaşayan kadın olarak da gece çıkmıyorum, alkol almıyorum vs deyince sizin kendi tercihinizle muhafazakar bir çizgide olduğunuzu düşündü (aileyle yaşayıp çıkamasanız başka olabilirdi).bu da ona direkt sizin ona uygun birisi olmadığınızı düşündürttü, saygısız şekilde sen ne yaparsın ki filan diyecek cüreti verdi diye düşünüyorum.
ha bu arada bence gece çıktın veya alkol aldın diye sevişeceksin anlamına gelmez ama bu adam için zaten düşünmeye değecek bir şey yokmuş.

muhabbet yeterince derin olsaydı- ya da adam yeterince derin muhabbet edebilecek kapasite bir insan olsaydı demek daha doğru belki, bambaşka şeyler olabilirdi ama pek olamıyor.

ben de bekar, tek yaşayan, ve gece hayatı çok olan bir yerde de yaşayan bir kadınım. evimin altı bar. hiç gittim mi gitmedim, neden çünkü ben tr'deki gece ve alkol ortamını sevmiyorum. gereksiz pahalı bulurum. çoğu ortam da aşırı leş. mesela dans edeceksen ortam gürültülü olsun tamam ama dans edilmeyen yerde neden bangır bangır dersen açıklama yok. gibi gibi. yaş ortalaması düşük burada o da benim için ayrı bir mesela teşkil ediyor o kadar küçüklerin trend buldukları şeylere göre hizmet...
yoksa y.dışında klüplere filan çok giderdim. ama işte bu konuyu böyle tek tek konuşup geçmişimi bugünümü bilip anlayabilecek, neyi neden yaptığımı yapmadığımı fark edebilecek adam var mı. yok.

neyse bu gece çıkma çıkmama konusunu da içine alan ama çok daha genel bir çerçeveyi söyliyorum ben aslıda, muhtemelen sizin de aradığınız profil ile konuştuğunuz kişilerin genel profili arasında bir uyumsuzluk var, ben aslında onu kast etmiştim.

Geçen sene tanıştığım oturup kahve içtiğimiz bir arkadaş vardı, muhabbetimiz bir süre devam etti. hep görüşelim diye konuştuk, kendisi bursada oturuyor ben istanbulda.
en son geçen hafta yazmıştı önümüzdeki hafta geliyorum kendini ayarla diye. kendisinin 7 yaşında bir kızı var, benim de kızımın olduğunu biliyor instadan takipleşiyorduk.
dün akşam çarşamba için anlaştık, gelecek akşam yemeği yeriz ben şarap seviyorum diye şarap içelim diye anlaştık.
mekan bakmamı söyledi bende tamam yarın bakar haber veririm dedim.
bana ''ben eve de okeyim'' yazmış.
Nasıl yani ev nereden çıktı ben öyle bir kadın değilim görüşmememiz daha iyi dedim peki nasıl istersen yazıp beni instagramdan silmiş sabah fark ettim.
bu erkekler niye böyle oldu kimse çabalamak kimse zaman ayırmak istemiyor. böyle olunca da ben kimse ile görüşmez hale geldim.
evet erkeklerle yan yana gelmek bile istemiyorum artık doğru düzgün bitane adam kalmamış çevrede. resmen erkek düşmanı olup çıktım asla tahammülüm kalmadı. bunu zamanla atlatır mıyım bilmiyorum ama bir ilişkim olmayacak iyice umudum bitti bu konuda. çok da aramıyorum açıkçası illa biri hayatımda olsun istemiyorum ama erkeklerin direk böyle mevzuya girip cinsellik beklemeleri çok can sıkıcı.
Erkeklere o kadar güvenmiyorum ki direkt aklıma sizi yedeklemiş olabileceği geldi yoksa bu kadar hızlı silemezdi. Adam resmen thank you next demiş. Bence işin en başından niyetini anlamış olmanız da sizin açınızdan iyi olmuş. Sosyal medyayla mı alakalı nedir bilmiyorum ama herşeye ve herkese ulaşmak çok kolay çabaya gerek yok. Aşk, sevgi denen şey de kalmamış. Verilmiş sadakanız varmış diyin. Şu devirde birine güvenip ilişki yaşamak mı aman aman 🤗

O yüzden siz bu tipleri kendiniz çekiyorsunuz diyenleri ciddiye alamıyorum çünkü teknoloji sayesinde bu tiplerin sayısı hızlıca artıyor. Son 1 ay içinde dm'den saçma sapan yazan o kadar kişiyi engelledim ki

Konuya geldim yine bi bakayim dedim. 😀
Ya arkadaslar ben kendinizle alakali diyince suç sizde, sizin giyiminizde, ictiginiz icecekte sorun var vs demiyorum. Bu suçsuzluk, sucluluk meselesi degil. Sacma adamlar size denk geliyorsa siz cok kotu insanlarsiniz anlamina gelmiyor.

Ama insanin farkinda olmadan yaydigi bir enerji var çekim de bununla alakali. Benim karsima cikan, kendime cektigim insanlar o dönemki ruh halime göre bile degişiyordu. Ben bunu farkedince daha iyi oldu.
Dmden yazanlari vs saymayin orasi zaten kim denk gelirse. Ha siz illa yok benim enerjim cekim biseylerim de ama dunyada erkek kalmadi demekte israr ediyorsaniz diyecek biseyim yok. 😃

Nick verip tekrar polemik yaratmak istemiyorum ama adam yok adam yok diye dolaşan üyelerden biri daha kendisi psikolojik olarak stabil degil ne istedigini bilmiyor. Bir gun geliyor tek kişiyi sevecegim diyor, uc gun sonra geliyor 3-4 kisiyle seks yapmazsam yasayamam, tek kisi hayat boyu yeter mi dalgalanip duuryor bu en basiti.

Sadece iliski olarakta degil yani hayatinda ve kafasindaki iniş cikişlar taaa forumdan bile farkediliyor kimbilir hayatina yakindan baksak nasildir.
Kendi ne istedigini cozememiş 3 gunde bir ayri kafalara giren biri adam yok diye gezerse de anladigi sekilde kendine bakta denir yani.

Erkeklere o kadar güvenmiyorum ki direkt aklıma sizi yedeklemiş olabileceği geldi yoksa bu kadar hızlı silemezdi. Adam resmen thank you next demiş. Bence işin en başından niyetini anlamış olmanız da sizin açınızdan iyi olmuş. Sosyal medyayla mı alakalı nedir bilmiyorum ama herşeye ve herkese ulaşmak çok kolay çabaya gerek yok. Aşk, sevgi denen şey de kalmamış. Verilmiş sadakanız varmış diyin. Şu devirde birine güvenip ilişki yaşamak mı aman aman 🤗
ilişki filan istemiyorum zaten de bazen insan yanında onu düşünen birini istemiyor değil. bu saatten sonra ben kendime zengin birini bulmazsam ayıp ederim :KK70: tip filan önemsemicem hayatımı yaşatıcak birini bulucam.

Nick verip tekrar polemik yaratmak istemiyorum ama adam yok adam yok diye dolaşan üyelerden biri daha kendisi psikolojik olarak stabil degil ne istedigini bilmiyor. Bir gun geliyor tek kişiyi sevecegim diyor, uc gun sonra geliyor 3-4 kisiyle seks yapmazsam yasayamam, tek kisi hayat boyu yeter mi dalgalanip duuryor bu en basiti.

Sadece iliski olarakta degil yani hayatinda ve kafasindaki iniş cikişlar taaa forumdan bile farkediliyor kimbilir hayatina yakindan baksak nasildir.
Kendi ne istedigini cozememiş 3 gunde bir ayri kafalara giren biri adam yok diye gezerse de anladigi sekilde kendine bakta denir yani.
bana demiyorsun sanırım başka birine diyorsun değil mı?

bende bian şaşırdım ne demek istiyor diye bi afalladım :KK70:

Aslinda Ferhanstan bahsediyorum. 😄 Baska biri daha var. Bazen mantik akıyormuş gibi yorumlar yapiyorlar ama bir gun konustugu baska zamani tutmuyor.
Burda bile ruh haline gore bir bakmissin kiskancliktan birilerine kufur hakaret ediyor (kendisine hci bir saldiri olmadigi halde)bir bakmissin işine gelen durumda ruh haline gore ayni kişiye iltifatlar ediyor. 😄

Ben de burada ters dustugum insanlara kin beslemiyorum mevzu o degil ama gidip hakarette etmiyorum cok uclarda her turlu.

Son düzenleme:
Bana bir tanesi daha hiç görüşmeden beraber yaşayalım demişti ashshsjs aklıma geldikçe gülerim. Denyo.
Tek gecelikten iyi mi kötü mü bu şimdi bak karar veremedim😂

Aslinda Ferhanstan bahsediyorum. 😄 Baska biri daha var. Bazen mantik akıyormuş gibi yorumlar yapiyorlar ama bir gun konustugu baska zamani tutmuyor.
Burda bile ruh haline gore bir bakmissin kiskancliktan birilerine kufur hakaret ediyor (kendisine hci bir saldiri olmadigi halde)bir bakmissin işine gelen durumda ruh haline gore ayni kişiye iltifatlar ediyor. 😄

Ben de burada ters dustugum insanlara kin beslemiyorum mevzu o degil ama gidip hakarette etmiyorum cok uclarda her turlu.
hiç denk gelmedim kendisine. ama burada çok değişik kafalarda olan kadınlar var :)

Bana bir tanesi daha hiç görüşmeden beraber yaşayalım demişti ashshsjs aklıma geldikçe gülerim. Denyo.
Tek gecelikten iyi mi kötü mü bu şimdi bak karar veremedim😂
yuh beee :KK70: ay ortalık çok fena olmuş artık insanlar görüşüp tanışmadan birlikte yaşamaya karar veriyor pes ya.

X