Bu erkekler şaka mı?

Konuyla çok alakalı değil ama haberde gördüm evleniyorlar erkek meğer kadınmış 😂😂 hiç evlenmemiş nüfus personeli arkadaşım diyor ki evlenene kadar kurum değiştirmeyim ben 😜
İşin bir de bu boyutu var hahaha. Erkekler kapatılsın çocuklarımız hariç 😂

ya sorma aşırı sinir oldum. uslubuna tarzına. ne yani senle bi yemek yiycez diye ilk geceden sevişmek zorunda mıyım? ne kadar rezil iğrenç olmuş ortam ya. bundan 1 ay önce bikere daha başıma geldi biriyle tanıştım görüşelim dedi tamam dedim dışarıda kahvaltı yaparız diye konuştuk sonra bana sen benim oturduğum yere gelsene hatta evde yapalım yemek fşlan yaparsın dedi. biz görüşmeyelim en güzeli dedim ona da :KK70:
Valla bu salaklarin özgüvenleri beni delirtecek.
Pasama bak bı de ayağına çağırıyor.
Sizi çok iyi anlıyorum boşandıktan sonra bende böyle bir süreç ve umutsuzluk yaşadım.
Cidden ilk günden eve çağıranlardan gına gelmişti.
Sonra şu anki eşimle tanistik.
Hep nazik yaklaştı bana hep vakit ayırdı beni tanımaya çalıştı.
Kısaca demek istediğim böyle öküz karaktersizler yüzünden sevip sevileceginiz insanı aramaktan vazgeçmeyin.

Valla bu salaklarin özgüvenleri beni delirtecek.
Pasama bak bı de ayağına çağırıyor.
Sizi çok iyi anlıyorum boşandıktan sonra bende böyle bir süreç ve umutsuzluk yaşadım.
Cidden ilk günden eve çağıranlardan gına gelmişti.
Sonra şu anki eşimle tanistik.
Hep nazik yaklaştı bana hep vakit ayırdı beni tanımaya çalıştı.
Kısaca demek istediğim böyle öküz karaktersizler yüzünden sevip sevileceginiz insanı aramaktan vazgeçmeyin.
ya vazgeçmek değil de hevesim kaçtı diyelim kiminle konuştuysam hep konu cinselliğe döndü malesef

Geçen sene tanıştığım oturup kahve içtiğimiz bir arkadaş vardı, muhabbetimiz bir süre devam etti. hep görüşelim diye konuştuk, kendisi bursada oturuyor ben istanbulda.
en son geçen hafta yazmıştı önümüzdeki hafta geliyorum kendini ayarla diye. kendisinin 7 yaşında bir kızı var, benim de kızımın olduğunu biliyor instadan takipleşiyorduk.
dün akşam çarşamba için anlaştık, gelecek akşam yemeği yeriz ben şarap seviyorum diye şarap içelim diye anlaştık.
mekan bakmamı söyledi bende tamam yarın bakar haber veririm dedim.
bana ''ben eve de okeyim'' yazmış.
Nasıl yani ev nereden çıktı ben öyle bir kadın değilim görüşmememiz daha iyi dedim peki nasıl istersen yazıp beni instagramdan silmiş sabah fark ettim.
bu erkekler niye böyle oldu kimse çabalamak kimse zaman ayırmak istemiyor. böyle olunca da ben kimse ile görüşmez hale geldim.
evet erkeklerle yan yana gelmek bile istemiyorum artık doğru düzgün bitane adam kalmamış çevrede. resmen erkek düşmanı olup çıktım asla tahammülüm kalmadı. bunu zamanla atlatır mıyım bilmiyorum ama bir ilişkim olmayacak iyice umudum bitti bu konuda. çok da aramıyorum açıkçası illa biri hayatımda olsun istemiyorum ama erkeklerin direk böyle mevzuya girip cinsellik beklemeleri çok can sıkıcı.
Ay resmen senden cinsellik beklemiş gerçek yüzünü görmen iyi olmuş salak adam

X