bu defada tutmadı..

kxixxsxgxuxnexsxim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
15
0
selam arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.bugün üye oldum.hamileyim sanıyodum ümitle bekledim kaç gündür..5 gün geciktim ama 2 gün önce hastalandım.:1no2:

merhaba hoşgeldin bu arada hiç moralini bozma canım kısmet deyip yola devam etmek lazım.allah en kısa zamanda sanada bizlerede bekleyen isteyen herkese sağlıklı bebişler verir inşallah.moralini bozma :)

"hoşgeldin aramıza canım, moralini bozma bak bizde kaç aydır beklıyoruz sen ne kadardır istiyorsun, inşallah sende tabiki bizde hamiş kalırız...

öncelikle hepinize teşekkürler ..7,5 aylık evliyim 2 aydır korunmuyoruz eşimle .hemen olur sanmıştım.psikolojik olarak bazı belirtilerde yaşadım.hele bu ay 5 gün gecikince içim kıpır kıpır olmuştu neyse artık önümüzdeki ay inşaallah 2 pembe çizgi görmeyi umut ediyorum.Allah isteyen herkese versin.

amin canım dert etme ıkı ay cok kısa bir sure canını boşuna yere sıkıyosun,inşallah önümüzdeki ay ikinci çizgiyide görürsün...

sağol canım,evet biliyorum ilk hamilelik fikriyle bayağı araştıma yaptım.okuduklarıma göre bizim durumdakilerin şansı %25 civarında.ama işte kendimi tutamıyorum bi telaş bi telaş acaba olacakmı,yaa hastalanırsam kaç günüm kaldı gibi bi panik havası bende.ama bu defa daha sakin olmayı deneyeceğim.sakin sakin beklicem bide çok dua edicem bakalım.. hayırlısı.

bende senin gibi bu ay aynı duyguları yaşadım 1 kızım var 2 bebeğimizi düşünüyoduk malesef düşünmeyle kaldık umarım şubatta hayırlı haberleri alırız

yaaa kızlar nasıl sstres yapmayalım?
hadi bir yolunu bulalım,düşünmeyelim,
ama olmuyoooooor,ben yatıp kalkıp hamileliği düşünüyoruuum..
:-(((

X