Bu ayın sonunda birisi delirmis olacak, o ben olmayayim lutfen...

Direk suratına size yine laf soktuğu bir anda direk açıkça suratına artık, sizi bu evd estemiyorum deseniz? Adam madrm gelmiş kalmış bari uyumlu, pozitif vs biri olsa. Sizin mutsuzluğunuzu umursamıyorsa bence açıkça git denmesinde bir sakınca yok. Beni umırsamayanı ben de umursamam. Bana acımayana ben de acımam
Ben de acimam ama evimi katip karistirdi. Esime karsi da cok asiri sert ciktim. Goturdu birakti tekrar geri geldi dun, bugun cikarken sabah evi tutacagini esyalari sonra isteyecegini soyledi. Ben hic konusmuyorum onla. 3. Hafta olacak kaldigi, birkac gun boyle yapinca biraktim konusmayi. Yemek vs hicbir sey yapmiyorum

Merhametli insan kullanılmaya mahkum sanırım. Ne varsa şu merhametimizden çekiyoruz.
Yüzüne karşı deyin yani demek zorundasınız kenarda parası olan adamı evimde ne diye tutacakmışım? Hem baba mı o? Elin yabancısı resmen.
Eşimin babası da böyle tiplerden. 6 sene önce ayrı yaşamaya başlamış kv ile. 3 çocuğu evlendi hiç bir şeylerine gelmedi. Çocuklarıyla nadir görüşür. Ameliyat oluyor 3-4 defadır geçenlerde yine olmuş. Eşim de bana bakılması lazım eve getirsem bir süreliğine gibi bir laf etti direkt kestirip attım istemiyorum dedim. Yüzünü dahi görmedim ne zaman görüşmek istesek bahane bulup gelmedi. Ne sokacağım ben o adamı evime. Baştan koymak lazım tepkiyi.
Bende koydum tepkimi ama anlamak istemiyor musunuz, benim ailem gelip giderken rahatca kalirken esim benim aileme benim gibi evlat gibi davranirken kalkip senin baban asla gelemez gelmeyecek istemem kapidan girmeyecek diyemem. Ha babasi baba mi, degil ama o bana boyle davranirken ben kalkip kestirip attigimda ne hissedecek?

Herkesin karakteri farkli. Zaten ben tepkimi koydum. Esimle ciddi konustum. Eger boyle devam ederse ben kizimida alip gidecegim ama boyle karaktersiz bi insan yuzunden iyi giden evliligim ve mutlu oldugum yuvam dagilsin istemiyorum. E simdi diyen olacak o zaman aglanma, ben buraya mantikli ve bana destek verici cumleler duymak icin yazdim. Cok kotu bir durumdaydim cunku. Adami karsimiza alip esimle artik burda kalamazsin, duzenimiz var, evi bugun tutacagiz. Tutamazsanda ablanda kal. Biz daha idare edemeyecegiz seni dedik. Yuzune dedik. Bundan ne anlarsin. Anlamayan anlamiyor. Esimde boynundan tutup sokaga kedi gibi firlatayim mi diyor napayim diyor. Geldiginde kapiyi acmak istemedim. Saatlerce zili caldi. Biliyor evde oldugumu. Ev sahibim asagi inince acmak zorunda kaldik. Neler yasiyorum vallahi billahi bilemezsiniz

bizede boyle babamin dayi oglu gelmisti kis gunu kar kiyamet ev sobali。 adam gitmiyor haftalardir okadar dedik hatta annemin annesinin yanina sehir disina cikacagini konustuk hic orali olmadi。 bigun anneme tak etti tum cantasini kapiya koydu bizde sesimizi cikarmadik kapiya vurdu vurdu bakti acan yok aldi cantasini gitti。 emrivakiye uygun bi ev bile degildi evimiz ozamanlr

valla ben kendi babamı aynen böyle yaparken gönderdim evden. bildiğin kilidi değiştirip eve almadım yaşım 22 iken hem de anneme rağmen. babam da bizi sokakta bırakıp terketti küçükken. bir ton olaylar. annem yalnız büyüttü bizi vs vs. babam da böyle geldi eve, eski tas eski hamam. annemi kandırmaya devam ediyor, annem zaten duygusal olarak zayıf aynı eşiniz gibi. babam geldi bi akşam yine aynı palavralar, süre istiyor bizden. dedim ki "ben istemiyorum, bu evden gidiyorsun." annem ık mık dedi, ona oynuyor gitmemek için. anneme de dedim ki "ya o ya ben, o gelirse ben giderim bu evden. bizi sömürdüğü yetti.". annem de bir şey diyemedi. verdim eşyalarını eline, bir de battaniye. arabada yattım diyor. o da yalan tabii. hemen annesinin yanına gitti. eşiniz çok yanlış davranıyor. merhamet de değil, duygusal zayıflık bu.

Bende koydum tepkimi ama anlamak istemiyor musunuz, benim ailem gelip giderken rahatca kalirken esim benim aileme benim gibi evlat gibi davranirken kalkip senin baban asla gelemez gelmeyecek istemem kapidan girmeyecek diyemem. Ha babasi baba mi, degil ama o bana boyle davranirken ben kalkip kestirip attigimda ne hissedecek?

Herkesin karakteri farkli. Zaten ben tepkimi koydum. Esimle ciddi konustum. Eger boyle devam ederse ben kizimida alip gidecegim ama boyle karaktersiz bi insan yuzunden iyi giden evliligim ve mutlu oldugum yuvam dagilsin istemiyorum. E simdi diyen olacak o zaman aglanma, ben buraya mantikli ve bana destek verici cumleler duymak icin yazdim. Cok kotu bir durumdaydim cunku. Adami karsimiza alip esimle artik burda kalamazsin, duzenimiz var, evi bugun tutacagiz. Tutamazsanda ablanda kal. Biz daha idare edemeyecegiz seni dedik. Yuzune dedik. Bundan ne anlarsin. Anlamayan anlamiyor. Esimde boynundan tutup sokaga kedi gibi firlatayim mi diyor napayim diyor. Geldiginde kapiyi acmak istemedim. Saatlerce zili caldi. Biliyor evde oldugumu. Ev sahibim asagi inince acmak zorunda kaldik. Neler yasiyorum vallahi billahi bilemezsiniz
E hani halayla konuşmuştunuz onda kalacaktı?

Olmadı eşin açıkça söylesin gitmezse beni boşayacak diye ikisinin de çantasını koyun kapıya mecburen gider kp herhalde. Kp Ev tuttuktan sonra alırsınız eşinizi eve geri

Eşiniz biraz pasif kalmış ama adam anlamıyor ki nato kafa nato mermer , adam çatlatan cinsten. Eşyalarını kapıya koysanız kapıyı çaldığında açmasanız dahi içiniz rahat etmeyecek bunu yazdıklarınızdan anlayabiliyorum. En iyisi siz evi bir an önce tutun, birkaç parça temel eşyayı da borç harç temin edin düzenini kurun, evine yerleştirin. Başka türlü olmayacak

Eşiniz biraz pasif kalmış ama adam anlamıyor ki nato kafa nato mermer , adam çatlatan cinsten. Eşyalarını kapıya koysanız kapıyı çaldığında açmasanız dahi içiniz rahat etmeyecek bunu yazdıklarınızdan anlayabiliyorum. En iyisi siz evi bir an önce tutun, birkaç parça temel eşyayı da borç harç temin edin düzenini kurun, evine yerleştirin. Başka türlü olmayacak
Evet oyle de yapmayi denedi esim basini alip alip geliyor. Zaten dun bir cinnet gecirdim, gerisini hatirlayamiyorum. Rezil oldum mahalleme karsida. Esimde ben de git artik diye yuzune yuzune bagirdik adam yerinden kimildamiyor tepki vermiyor. Inanin ki karsimizda insan gibi biri olsa ilk git dedigimizde geri donmemek uzere giderdi.

Olmadı eşin açıkça söylesin gitmezse beni boşayacak diye ikisinin de çantasını koyun kapıya mecburen gider kp herhalde. Kp Ev tuttuktan sonra alırsınız eşinizi eve geri
Cildirdim zaten sinir krizi gecirdim aksam. Cidden Allahim boyle bir seyi kimseye yasatmasin. Bugun esimle beraber evi kitleyip anneme kalmaya gidecegiz. Bi sure geri gelmeyi dusunmuyorum. Istedigi kadar zili calar calar sonra gider mecbur evde olduk mu mahalleyi basimiza yigiyor

bizede boyle babamin dayi oglu gelmisti kis gunu kar kiyamet ev sobali。 adam gitmiyor haftalardir okadar dedik hatta annemin annesinin yanina sehir disina cikacagini konustuk hic orali olmadi。 bigun anneme tak etti tum cantasini kapiya koydu bizde sesimizi cikarmadik kapiya vurdu vurdu bakti acan yok aldi cantasini gitti。 emrivakiye uygun bi ev bile degildi evimiz ozamanlr

Inanin laftan anlamiyor. Bunu da yaptik ama yine de yuzsuzlugunden geri geldi. Kapiyi acmadik kapiyi basimiza yikacakti. Dun gece sabaha kadar sinir krizleri gecirdim kendimde bile degildim kucuk kizim var birde

Dogru soyluyorsunuz, ama siz oz evladi olarak yapma hakkiniz var bunu. Ben adami yaka paca disari nasil atayim. Ki attikta, gitsin diye yuzune yuzune bagirdik. Kapiyi acmadim geldiginde kapiyi yikacakti ustumuze. Kapida rezalet cikardi sabaha kadar millet bizi dinledi avazim ciktigi kadar bagirdim ama nafile sabahta yaka paca defoldu gitti disari.

4wyl
valla ben kendi babamı aynen böyle yaparken gönderdim evden. bildiğin kilidi değiştirip eve almadım yaşım 22 iken hem de anneme rağmen. babam da bizi sokakta bırakıp terketti küçükken. bir ton olaylar. annem yalnız büyüttü bizi vs vs. babam da böyle geldi eve, eski tas eski hamam. annemi kandırmaya devam ediyor, annem zaten duygusal olarak zayıf aynı eşiniz gibi. babam geldi bi akşam yine aynı palavralar, süre istiyor bizden. dedim ki "ben istemiyorum, bu evden gidiyorsun." annem ık mık dedi, ona oynuyor gitmemek için. anneme de dedim ki "ya o ya ben, o gelirse ben giderim bu evden. bizi sömürdüğü yetti.". annem de bir şey diyemedi. verdim eşyalarını eline, bir de battaniye. arabada yattım diyor. o da yalan tabii. hemen annesinin yanına gitti. eşiniz çok yanlış davranıyor. merhamet de değil, duygusal zayıflık bu.

Git demenize rağmen gitmeyen arsız bi adam belli ki.
Eee o arsızsa ben daha arsız olurum hemen örnekleyelim :KK70:

Ona ayrı bir kirli sepeti veririm ve kıyafetlerini yıkamam. Sıra gelmedi derim.
Sevmediği ne yemek var? Üst üste o yemekleri yaparım.
Akşam çay kahve işlerini ellemem bile baba oğul yapıp getirsin önünüze.
Sevdiği tv programlarını açmam. Baba biz x diziyi izliyoruz kusura bakma derim.
Dışardaysa arayın gelirken yoğurt, süt, yumurta isteyin.

Hep bir garez çıkarırım.
Evet terbiyesizce belki bunlar, ama kazık kadar adam kahvede okey oynayacağına parasına kıyıp ev bulsun.

Dogru soyluyorsunuz, ama siz oz evladi olarak yapma hakkiniz var bunu. Ben adami yaka paca disari nasil atayim. Ki attikta, gitsin diye yuzune yuzune bagirdik. Kapiyi acmadim geldiginde kapiyi yikacakti ustumuze. Kapida rezalet cikardi sabaha kadar millet bizi dinledi avazim ciktigi kadar bagirdim ama nafile sabahta yaka paca defoldu gitti disari.

4wyl
Eşiniz yapacak işte siz değil. onu demeye çalışıyorum.

Bende koydum tepkimi ama anlamak istemiyor musunuz, benim ailem gelip giderken rahatca kalirken esim benim aileme benim gibi evlat gibi davranirken kalkip senin baban asla gelemez gelmeyecek istemem kapidan girmeyecek diyemem.
Anlamak istemeyen siz olabilir misiniz? İki aileyi kıyaslamanız için şartların eşit olması lazım. Sizin aileniz de eşinize hakaret edip laf sokuyor mu mesela, evin huzurunu kaçırıyor mu, eşinize pis pis bakıyorlar mı, tıpkı eşinizin babası gibi gelince gitmek bilmiyorlar mı? Eğer öylelerde tabii ki benim ailem gelebilir, seninki gelemez muhabbeti yapamazsınız. He değillerse adamı yaka paça kovsanız yeridir, eşiniz de ağzını açıp tek kelime edemez.

X