Bu ay femera ve çatlatma iğnesi kullananlar toplanın birlikte takip edelim süreci

Doktorumla konuştum bu ay zaten dinlen dedi önümüzdeki ay klomenle devam ederiz dedi femaraya sana suan gerek yok dedi bakalım bilindik de bir doktor güveniyorum önümüzdeki ay bakıcaz 🙏🏻 senin bebiş ne durumda bugün kontrolün vardı ❤️
Israrla femara iste klomen gerçekten kist sorunu çok var tekrardan hakkında hayırlısı olsun canım daima dualarımdasın 🤲🏻🌸 bugün doktora gittim kese için çok şükür 4+5 de kese göründü iki hafta sonra kalp atışı için çağırdı hayırlısıyla kalp atışını da duyarsak aylık kontrollere devam ederiz dedi bakalım hayırlısı 🤲🏻❤️

Israrla femara iste klomen gerçekten kist sorunu çok var tekrardan hakkında hayırlısı olsun canım daima dualarımdasın 🤲🏻🌸 bugün doktora gittim kese için çok şükür 4+5 de kese göründü iki hafta sonra kalp atışı için çağırdı hayırlısıyla kalp atışını da duyarsak aylık kontrollere devam ederiz dedi bakalım hayırlısı 🤲🏻❤️
Hoca klomenden yana ama bakalım 🙏🏻 senin için çok sevindim son zamanlarda aldığım en güzel haber maşallah kendine çok dikkat et kalbini de duyacaksın bana da dua et olur mu

Hoca klomenden yana ama bakalım 🙏🏻 senin için çok sevindim son zamanlarda aldığım en güzel haber maşallah kendine çok dikkat et kalbini de duyacaksın bana da dua et olur mu
Çok teşekkür ederim canım benim tabiki her zaman dualarımda olacaksın inşaALLAH Rabbim sana da hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin kucağını boş bırakmasın 🤲🏻❤️

Kızlar ben geçen ay klomen bu ay femara kullandım doktorum çatlatma iğnesi vermedi bu ay 1 tane 19 mm var sadece neden iğne vermedi sizce pazartesi kontrolüm var progesteron bakalım dedi sorucam niye iğne vermedin diye🤔

Canım bende 4~2 haftalık gözüküyor keseniçin alttan mı muayene oldun?

Kızlar merhaba geçen ay sabah akşam 1 femera kullandım yumurtam gelişmedi pcos var bu ay sabah 2 akşam 2 kullandım bir yumurtam gelişmiş oda 27 olmuş çatlamamış bir ihtimal çatlatma iğnesi vurundum sizce yanlış mı yaptım boşuna mı vurundum fazla büyük değil mi doktorum başka bir doktoru da aradı sordu tüp bebek uzamanına büyüdüyse kaçırmayın olsun vurun dedi siz etrafınızdan duydunuz mu hiç bu şekilde tutan

Kızlar merhaba geçen ay sabah akşam 1 femera kullandım yumurtam gelişmedi pcos var bu ay sabah 2 akşam 2 kullandım bir yumurtam gelişmiş oda 27 olmuş çatlamamış bir ihtimal çatlatma iğnesi vurundum sizce yanlış mı yaptım boşuna mı vurundum fazla büyük değil mi doktorum başka bir doktoru da aradı sordu tüp bebek uzamanına büyüdüyse kaçırmayın olsun vurun dedi siz etrafınızdan duydunuz mu hiç bu şekilde tutan
Çatlatma iğnesi gebelik ihtimalini %100 olmasada arttırıyor yani tutma ihtimali de var tutmama ihtimali de var niye yanlış yapasınız ki ne güzel işte yumurtanız gelişmiş ve iğneyle desteklenecek bir ümit tutabilir tabi ki olumlu düşünün

Canım benim de bir tane 20 mm yumurtam olmuştu senin ise daha büyükmüş yumurtan bence yanlış değil çok iyi yapmışsın bende 20 mm olduğu gibi aynı gün ovitrelle çatlatma iğnesi yaptım çok şükür bir yumurtayla gebelik oluştu o yüzden stres yapma kendine rahat ol lütfen nasipte varsa inan ki hiç beklemediğin bir anda geliyor bebişin hakkınızda herşeyin hayırlısı olsun 🤲🏻 bu arada benim de sol yumurtalığımda pcos vardı sağda ise yumurta sayım azdı

Silik çıktı

Eklentiler

• IMG_20240517_101139.jpg
    IMG_20240517_101139.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20240517_101138.jpg
    IMG_20240517_101138.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20240517_100750.jpg
    IMG_20240517_100750.jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20240517_100745.jpg
    IMG_20240517_100745.jpg
    39,4 KB · Görüntüleme: 34
Ya kızlar bu sabah kasık ve aşırı bel ağrısıyla uyandım hala devam ediyor. Bigun ignenin 8. Günü. Sanki her an adet olacakmisim gibi. Hatta arada gidip bakıyorum yok. Çok erken değil mi adet olmak için ? 🙄

Merhaba benim bugün 8. Günü iğnenin. Dün yani 7. Gün negatif gördüm. Umarım senin de iğne etkisi geçmiştir ve bu gebelik cizgisidir🙏🏻💐
Ay inşallah rabbim hepimize sağlıklı bir şekilde nasıp etsin inşallah ben çok ümitsiz yaptım aslında iğne etkisidir diye sevinmiyorum.bile

Silik çizgiyi görebildiniz dimi
Cook hayalet bı çizgi var gibiydi 7. Günü. Yok gibiydi aynı zamanda belki de ben hayal gördüm o kadar silikti. Bugün yine yaptım negatif gördüm 8.gunde. ama adet olacakmisim gibi ağrılarım var ha geldi ha geleck gibi çok erken değil mi adet olmak için yaaaa

X