Boyalı saç bakımı

briaaa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2024
158
174
Boyalı saç bakımı nasıl olmalı?(Pahalı markalar ve ürünler olmasın.)

Benim sacim normalde koyu kahve siyah gibi. Boyattim, kulaktan assagisi sarimsi. Ama turunculasmalar oluyor o yuzden haftada 1 elseve mor sampuan kullaniyorum. Birde 3 ayda bi keratin bakim yaptiriyorum. Gratiste 700lira. Kuaforlerde daha pahali. Ipek gibi oluyor. Onun disinda evde yag mag kullanmiyorum. Haftada bir kullandigim sampuanin maskesinden suruyorum 3-5fk bekletip duruluyorum.

Benim sacim normalde koyu kahve siyah gibi. Boyattim, kulaktan assagisi sarimsi. Ama turunculasmalar oluyor o yuzden haftada 1 elseve mor sampuan kullaniyorum. Birde 3 ayda bi keratin bakim yaptiriyorum. Gratiste 700lira. Kuaforlerde daha pahali. Ipek gibi oluyor. Onun disinda evde yag mag kullanmiyorum. Haftada bir kullandigim sampuanin maskesinden suruyorum 3-5fk bekletip duruluyorum.
Çok teşekkürler.Mor şampuandan memnun musunuz turunculaşmayı önledi mı?Saçı sertleştirdi mi peki?Gratisten aldığınız keratin bakımı markası nedir ve nasıl uyguluyorsunuz ben bilmediğim için sormak istedim ?

Çok teşekkürler.Mor şampuandan memnun musunuz turunculaşmayı önledi mı?Saçı sertleştirdi mi peki?Gratisten aldığınız keratin bakımı markası nedir ve nasıl uyguluyorsunuz ben bilmediğim için sormak istedim ?
Mor sampuandan memnunum haftada 1 kullaniyorum kurutma yapmadi
Keratini orada kendileri yapiyolar. Islem 1.5 saat kadar suruyor. Saci ozel bi sampuanla yikayip ardindan kurulayip keratin bakimi saca suruyolar. Yarim saat bekletip ardindan fon cekiyorlar. 3 gun yikamamaniz gerekiyor. Gratisin sitesinden size yakin subesinde yapiyolar mi diye bakip randevu olusturabilirsiniz.

Merhaba ben de saçımı sarıya boyattım ancak dipleri turuncu görünüyor. Elseve mor şampuan ne kadar zaman da etkisini göstermeye başlıyor? Bir de sadece turunculaşmayı mı alıyor, saç rengine ayrıca bir etkisi yok değil mi?

Merhaba ben de saçımı sarıya boyattım ancak dipleri turuncu görünüyor. Elseve mor şampuan ne kadar zaman da etkisini göstermeye başlıyor? Bir de sadece turunculaşmayı mı alıyor, saç rengine ayrıca bir etkisi yok değil mi?
Turuncu olan yerler maalesef tekrar saç açıcıyla açılacak boyası aktıkça da saç boyanacak başka çözümü yok maalesef. çok uğraştığım için biliyorum

Turuncu olan yerler maalesef tekrar saç açıcıyla açılacak boyası aktıkça da saç boyanacak başka çözümü yok maalesef. çok uğraştığım için biliyorum
Merhaba saçma olacak belki ama sormak istiyorum yinede 6.68 igora saç boyası bulamıyorum internette 300 TL diyor benim istediğim saç rengi bu renkler başka bu renk hangi boyada var mı igora saç boyası nerde bulabilirim ☺️🤗

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-19-17-42-26-026_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2024-05-19-17-42-26-026_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 9
  • Screenshot_2024-05-19-17-41-48-772_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2024-05-19-17-41-48-772_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 10
  • Screenshot_2024-05-19-14-44-01-651_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2024-05-19-14-44-01-651_com.google.android.youtube.jpg
    68,8 KB · Görüntüleme: 7
  • Screenshot_2024-05-19-14-43-56-749_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2024-05-19-14-43-56-749_com.google.android.youtube.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 7
Merhaba saçma olacak belki ama sormak istiyorum yinede 6.68 igora saç boyası bulamıyorum internette 300 TL diyor benim istediğim saç rengi bu renkler başka bu renk hangi boyada var mı igora saç boyası nerde bulabilirim ☺️🤗
Çikolata kahve mi bu tam rengi bilemedim ama

En az 7 kere sacimi komple acip renk degistirmis biri olarak banyo oncesi diplere aktardan karisik saç yağ alip sürün. O yağ eksildikçe üstünü biberiye ve zeytinyağı ile tamamlayip kullanin. Saç maskesi hangisi olduğu farketmez ben biri bitince farkli bisey aliyordum. Saç maskesi banyodan önce değil şampuandan sonra yapılır. Kurulama sonrası saç uçlari çok kuru oluyorsa hafif sac kremi gecebilirsiniz. Saclari kuruttuktan sonra tarama spreyi ile tarayın. İslak saçi elinizle bile taramayın.

Bir de şunu sorayim. şimdi boyalı saç zaten yıpranıyor boyadan açıcıdan ama şekil vermek de gerekiyor. saçlarınıza maşa düzleştirici yapınca yıpranmasın diye ne yapıyorsunuz ?

X