Çamaşır ve Kurutma Makineleri Bosch 9 kğ 1200 devir serie6 çamaşır makinesi hakkında yardım ?

sterlicya6

69kg dan 58 kg giden yol...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2014
844
1.082
Bosch 9 kğ 1200 devir serie6 camasir makinemi yeni aldım. Pamuklular proğramı 2:35 dk olmasına rağmen çalıştırdıktan 5- 10 dk sonra kazan dönmeyi durduruyor. Program dk sı yarıya düşüyor. Bu özelliğiyle alakalı mı ? Ayrıca perde programı dışında programlarda ön yıkama ışığı yanmıyor. Diğer programların içinde ön yıkama yokmu ? Bu makineden kullanan varsa cevaplarsa sevinirim.

Bnde aldım ön yıkama program kendin ayarlamalısın bnim ki de yumuşatıcı öyle duruyor

Bnde aldım ön yıkama program kendin ayarlamalısın bnim ki de yumuşatıcı öyle duruyor
Yumuşatıcı her seferinde alıyor canım . Belki makinada sorun vardır baktır istersen. Programın yarıya inmeside içine koydugum çamaşırın kilosuyla alakalıymış. Kg az olunca program yarıya iniyor.

Makinenizden memnun musunuz hanımlar? İçi doluyken sesli çalışıyo mu? Genel olarak yorumlarınızı yazar mısınız? :KK33:

Ben çok memnunum canım. Temiz yıkadığını düşünüyorum. Ses konusuda benim eski makinamdan sessiz çalışıyor.

Ben çok memnunum canım. Temiz yıkadığını düşünüyorum. Ses konusuda benim eski makinamdan sessiz çalışıyor.

Şey aynı makineden bizimde var sizdede kazanın içinde toz kalıyor mu veya diğer çamaşırlara o tozlar geçiyor mu toz dediğim kumaş tüyleri gibi. bu sorundan muzdaribiz de sizde de aynı makine olunca sormak istedim.

Ben son 1 aydır kullanıyorum çok memnunum. Hiç böyle bir sorun yaşamadım.
anladım demekki makineden makineye değişiyor.Bizde böyle bir sorun var aldığımıza pişman olduk.Toz yapişiyor diger camasirlara.Silkelemezsek kaliyor toz yumagi dokuluyor yerlere.Makineyi geri iade edeceğiz şikayet verdik maalesef.Sizin adiniza sevindim :)))))))

X