Boşanmadan Döndük.

Herkese selam,
Başımdan geçen bu olayı evliliği maalesef bitmek üzere olan kişilere bir umut olması için paylaşmak istedim. Yaklaşık 15 yıllık evliyim, eşimle çok severek evlendik. Son 3-4 yıldır evliliğimiz maalesef cinsel hayat başta olma üzere eşimin kendisine önem vermemesinden dolayı sıkıntıya girdi. Psikolog tedavi alsak da bir türlü düzelmedi ilişkimiz. Ta ki 360 derece erkek dostu kliniğe gidene kadar, evliliğimiz de şuan neredeyse eski mutluluğumuzu yakaladık diyebilirim. Umut olması dileğiyle böyle yerleri bulun ve gidin derim arkadaşlar , Herkese musmutlu ilişkiler :)))))

Hımm Mahmut abi erkekler fantezilerini gerçekleştirsin diye hemcinslerine yardım mı ediyor??

Nasıl fena düşünüyorsunuz öyle😵‍💫 mevzu başka kelliğe dış görünüşteki falsolu görüntülere son diyor üye, saç ekimi diş estetiği zayıflama vs vs adamlar “360” derece dönüşüyormuş.
Cinsellikten başlayarak bir çok konuda dokunuşla kişinin özgüvenini arttırıyorlar
Abla basta cinsellik diyince biz aganigi naganigi merkezi diye anladik.

Kendileri psikoloğa gitmiş sorun çözülmemiş ama erkek yakın arkadaşı gitmiş sorun çözülmüş diye anladım ben. Sorun kocanın erkek arkadasiydi sanırım.

Abla basta cinsellik diyince biz aganigi naganigi merkezi diye anladik.
Etiketlerde dahi cinselliğe vurgu yapmış ama güzellik formülleri etiketi de yapmış, erkek dostu klinik denilince hemen aklınıza diğer şeyler gelmesin kel adamları düşünün :))) İstanbul’da çokça kelliğe son merkezleri var, Kadıköy’e gidin birkaç saat içinde kafası tentürdiyotlu elinde x saç ekim merkezi poşeti olan onlarca kel adam görürsünüz, benim jeton hemen düştü yakaladım 😂

Etiketlerde dahi cinselliğe vurgu yapmış ama güzellik formülleri etiketi de yapmış, erkek dostu klinik denilince hemen aklınıza diğer şeyler gelmesin kel adamları düşünün :))) İstanbul’da çokça kelliğe son merkezleri var, Kadıköy’e gidin birkaç saat içinde kafası tentürdiyotlu elinde x saç ekim merkezi poşeti olan onlarca kel adam görürsünüz, benim jeton hemen düştü yakaladım 😂
Nasıl yani kellik dolayısıyla mı çekim yokmuş cinsellik olmuyormuş evlilik bitiyormuş 😱

360 derece kliniğin adı mı 🤔 döndüre döndüre mi düzeltiyorlar ne oluyor🙄
Hıı döner gibi döndürüyorlarmış :KK70:

upisnotjump-spinning.gif

X