Üroloji - İdrar Yolları Hastalıkları Böbrek taşım var yardım edin

Bira iyi gelmiyor sakin bira icme. Hatta benim tasim kalsiyum oksalat tasiymis. Tasi yakalarsan tetkik ettirebilirsin. O sekilde tespit ediliyor ne tasi oldugu. Kalsiyum oksalat tasini bira buyutuyor. En iyisi bol su hopla zipla. Bir de dustukten sonra idrar yolu enfeksiyonu oluyorum ben. Belki yanman ondandir.
Adetim de kesiliyor ve sulu kanama oluyor acaba idrar yolu enfeksiyonu mu oldu ondan dolayı mi

Bende bu ilaci kullandim hemde tas cok buyukken cok ise yaramisti.ama sgk karsilamiyor diye hatırlıyorum
Bende şimdi aldım bir hafta kullanıyorum 109 tl ye aldım. Ama eczane bana tok karnına dedi ilaç prosedürunde aç karnına kullanin yazıyor. Bir hafta oldu halen taş falan görmedim. Taşın biri kanalda diğeri böbrekte. Siz nasıl düşürdünüz bana da söyleyin. Bu taş yüzünden idrar yolu enfeksiyonu yasiyorum

Adetim de kesiliyor ve sulu kanama oluyor acaba idrar yolu enfeksiyonu mu oldu ondan dolayı mi
Benim idrar yolu enfeksiyonlarimda kanama oluyordu ama hep tahlilde cikiyordu. Gozle gorulur bi kanama olmadi hic.

Bende şimdi aldım bir hafta kullanıyorum 109 tl ye aldım. Ama eczane bana tok karnına dedi ilaç prosedürunde aç karnına kullanin yazıyor. Bir hafta oldu halen taş falan görmedim. Taşın biri kanalda diğeri böbrekte. Siz nasıl düşürdünüz bana da söyleyin. Bu taş yüzünden idrar yolu enfeksiyonu yasiyorum
Gerekli şeyleri söylemiştim yanlış hatırlamıyorsam taş büyükse düşmesi sıkıntılı o yüzden ilaçlar ile birlikte bitkisel yoklarıda denemelisiniz.

Benim idrar yolu enfeksiyonlarimda kanama oluyordu ama hep tahlilde cikiyordu. Gozle gorulur bi kanama olmadi hic.
Koyu idrar mi oluyor kanama olduğunda benim hep idrarda yanmam var bu ara sık sık idrar yolu enfeksiyonu yaşıyorum

Koyu idrar mi oluyor kanama olduğunda benim hep idrarda yanmam var bu ara sık sık idrar yolu enfeksiyonu yaşıyorum
İlerlemiş idrar yolu yanması sürekli yapmasanda yanma hissi sürekli tekraralama sebebi sistit benmde öyleydi sürekli antibiyotikler kullandım geçmedi özel bir hastanede antibiyotik igne tedaviai gördüm 3 gün sabah akşam sonra bütün sorunlarım sonra erdi

Ay bi de deli tavuk gibi yuruyordum ben. Asiri bas donmesi olmustu.
Sistit idrar yolu enflasyonunda oluyor bendede tansiyon düşüklügü oluyordu 8.5 çıkıyordu büyük olan gözüm kararıyordu sürekli hastaneye bile yatıp çıktım ama dogru tedavi olmayınca böyle oluyor işte en son çözdüm şükürler olsn

İlerlemiş idrar yolu yanması sürekli yapmasanda yanma hissi sürekli tekraralama sebebi sistit benmde öyleydi sürekli antibiyotikler kullandım geçmedi özel bir hastanede antibiyotik igne tedaviai gördüm 3 gün sabah akşam sonra bütün sorunlarım sonra erdi
Hangi bölüme gittin nöroloji mi Kadin doğuma mi gittin. Bende gidicem yanmalarim geçmiyor su çok icsemde idrarim hep koyu geliyor. Bide yanmalarim geçmiyor idrar olmasa da yanma oluyor

Hangi bölüme gittin nöroloji mi Kadin doğuma mi gittin. Bende gidicem yanmalarim geçmiyor su çok icsemde idrarim hep koyu geliyor. Bide yanmalarim geçmiyor idrar olmasa da yanma oluyor
Ürolojiye git canım ama iyi bir doktor olsun birde idrar kültürü iste yanmalar bakteriden kaynaklanıyor normal idrar tahlilinde çıkmıyor idrar kültüründe çıkıyor bu arada sürekli antibiyotik kullandıysan doktor antibiyotik yazarsa fayda etmez çünkü antibiyotige bagışıklık kazanmış oluyorsun ve iyileştirmek yerine mantar ve bakteri yapıyor

X