Elektrikli Mutfak Aletleri Blender set mi alınmalı ayrı ayrı mı?

cingozrecai

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2018
797
3.370
Hanımlar merhabalar,
Daha önce kullandığım blender setinin mikseri bozulmuştu, şimdi de rondosu bozuldu. Büyük ihtimalle dişlilerinde bir sıkıntı var çünkü blender çalışıyor. Ancak korona durumlarından dolayı gidip yaptıramıyoruz o yüzden mecbur yenisini alacağım.

Set mi alsam yoksa mikseri ve rondosunu ayrı ayrı mı alsam karar veremiyorum. Şu an blenderım çalışır durumda ayrıca yorumlardan okuduğum ve kendimden ve çevremden gözlediğim kadarıyla setlerin mikserleri çok çabuk bozuluyor. Ama ayrı ayrı satılan mikser ve rondoların da motor güçleri setler kadar değil. Setlerde en az 1000 wattluk olanlara bakıyorum.

Sizin fikirleriniz neler? Kullanıp memnun olduğunuz set veya ayrı ayrı parçalar var mı? Yorumlarınızı bekliyorum.

Tek tek al bence ben de iki set bozdum .Rondo çift bıçaklı grunding aldım çok güzel.Mikseri inan bimden aldıydım iki sene önce fakir 45 tlydi düşün taş gibi çalışıyor. Bilendir ise bozduppğum robottan kaldı çalışıyor .Ama rondpyu yazın çok kullandım kışlık domates tarhana yaparken şimdi pek kullanmıyorum yıkamak zoruma gidiyor .Ama şu ipli ler var ya onlar çok kullanışlıymış soğan için .

Tek tek al bence ben de iki set bozdum .Rondo çift bıçaklı grunding aldım çok güzel.Mikseri inan bimden aldıydım iki sene önce fakir 45 tlydi düşün taş gibi çalışıyor. Bilendir ise bozduppğum robottan kaldı çalışıyor .Ama rondpyu yazın çok kullandım kışlık domates tarhana yaparken şimdi pek kullanmıyorum yıkamak zoruma gidiyor .Ama şu ipli ler var ya onlar çok kullanışlıymış soğan için .

Rondoyu yazın ben de çok kullanıyorum 3 4 gün fazla mesai yapıyor 😄 Şimdiki rondumu da yazın ölümüne çalıştırdım tık demedi, durup dururken bozuldu.
Mikser konusunda acayip sıkıntılıyım setin mikserini bozduktan sonra bir tane daha mikser aldım o da bozuldu. Ayrı el mikserlerinin motor gücü az genelde ben çok sık pandispanya falan yaptığım için dayanmıyor. Setin mikseri de motorundan değil mikser aparatından bozulmuştu zaten. Aslında bana stand mikser Lazım ama şu an ona ayıracak bütçem yok.
Önerileriniz için çok teşekkür ederim, ayrı ayrı almaya karar verirsem mutlaka değerlendireceğim.

X