Bişektomi(yanak yağı) ameliyatı oldum

Merhaba , salı günü bişektomi işlemi yaptırdım. Aynı zamanda çıkan yağdan çeneye enjekte ettiler. 3. Günüm ve ağrılarım fazla. Sıvı tüketebiliyorum sadece. Şişlik çok fazla sanki 10 kilo daha almışım gibi. Çeneye ve yanaklara dokunmak güç , yüzüm çok kötü görünüyor bir haftaya zamanla geçeceğini söyledi doktorum. Aranızda yaptıran ve bu şikayetleri yaşayan varmı acaba ?
Merhaba yaptırmış olduğunuz bişektomi ne durumda
Şişlikleriniz indimi bende doktor Nihat dik ten 19 Ekim’e randevu aldım Fransız askısı bişektomi ve çene dolgusu için bilgi verirmisin

Nasıl bir karara wardınız bende çok araştırdım doktor Nihat dik e karar verdim Ekim 19 saat2 de randevum açıkçası korkuyorum memnun kalmam diye
Fransız askısı bişektomi çene dolgusu kombine bir şekilde

Genel şekil değişikliklerinde cerrahinin her zaman doğal old düşünüyorum. Şeyma subaşı, fahrive evcen deniz akkaya vb Ben askı olayına uzun vadede zararları olabileceği için karşıyım. tıp okuyan bir arkdşm da fareler üzerinde yapılan deneyi izlemiş uzak dur dedi. Bişektomi güzel bence ama o bile ileriki yaşlarda sarkmaya sebep olabilir yanlarda yağ dokusu olmayacağı için. Cahit vural onur öreroğlu ve murat türegünle de görüşün derim ben.
Cahit vurala ben gitmiştim bişekt. örneklerine bakamadık başka işlemlerden :KK70:
Bişektomi şu an içimde kalan bir uhte.. Asimetrik olmaması ve drun eli çok önemli bu arada. hepsiyle görüşün sağduyunuzla karar verin bence. Cahit vurala ben kontrole gideceğim bu aralar gözaltı ışık için. İsterseniz haberleşelim

Bir de Murat Türegünde Agassi var. Bişektomiye alternatif 3 4 seansta çözülebilir ameliyatsız bir bak istersen ona da.

küçük bir not : hekimler ultraformer vs cihazları bişektomie karar verecek olanlara aradaki yağ dokusunu eritir diye önermiyor ama ameliyatsız asimetrisiz 3 seansta da bitebilen bir şeyse eğer çok güzel olur bence. Agassi için gidersem ben de gelebilirim dolguydu h 100 dü derken biraz ertelemek zorunda kalmıştım kasım gibi yaptırabilirim belki.

Selam arkadaşlar.
Ben de yeni yeni araştırmaya giriştim bişektomi ameliyatı için. Kafama kesin koydum, kesinlikle olucam bu ameliyatı. Fiyat topluyorum ve aynı zamanda da yaşadığım yere yakınlığını da ön planda tutuyorum. Bu fiyatlar neden bu kadar uçuyor anlamadım yani.

Aldığım en uygun fiyatlar clinikpark ataşehir 5 bin, 5.500-6.000 tl arasında da dr. b klinik. dr. aydın mamak 4 bin
Daha fiyat gelecek yerler var, onları da alırsam burdan iletirim sizlere. Oytun İdil bey bu konularda çok iyi, ofisine gideceğim bayram sonrasında ama benim çekincem yüksek fiyat verir diye korkuyorum. Malum tabiki işin uzmanı olmak ön planda ama fiyat da yadsınamaz öneme sahip. Ben de güncel fiyat paylaşımlarınızı bekliyorum, ne kadar bilgi toplarsak o kadar iyi olur bizlere
İstanbul için bu paylaşımım, dipnot olarak iletmiş olayım .
Merhaba, bişektomi oldunuz mu?

Bir de Murat Türegünde Agassi var. Bişektomiye alternatif 3 4 seansta çözülebilir ameliyatsız bir bak istersen ona da.

küçük bir not : hekimler ultraformer vs cihazları bişektomie karar verecek olanlara aradaki yağ dokusunu eritir diye önermiyor ama ameliyatsız asimetrisiz 3 seansta da bitebilen bir şeyse eğer çok güzel olur bence. Agassi için gidersem ben de gelebilirim dolguydu h 100 dü derken biraz ertelemek zorunda kalmıştım kasım gibi yaptırabilirim belki.
Agassi'ye gittiniz mi, sunucu nasıl?

Merhaba , Nisan ayında olmuştum. Gayet iyiyim memnun da kaldım. Sadece yirmilik dişlerim dışa doğru çıktığından dikişlerimi yara yapmıştı bir süre onun acısını çektim ve merhemle geçti. Bişektomi işlemim gayet güzeldi. Çene dolgusu problemli geçti. Doktorum Mehmet Öztan. Sanırım numara paylaşmak yasak burada. İnternette doktor takvimi sitesinde numarası mevcut veya instagram hesabından da iletişime geçebilirsiniz en yakın zamanda dönüyor.

Merhaba. Ben de 1 hafta önce bişektomi ve bisektomiden alınan yağla çene dolgusu yaptırdım. Çenemin yanına ve ucuna yag enjekte edildi. Yanaklarımın altlarına doğru ödem oldu. Ayrıca yag enjekte edilen yerlerde yağlar topak topak kist gibi oldu. Siz de benzer durumlar yaşadınız mı acaba? O yağlar dağılsın diye surekli masaj yapıyorum. Hala da agrı yapıyor.

Nihat Bey'e yukarıdaki işlemleri yaptırdınız mı?
Sadece çene dolgusu ve elmacık kemikleri belirginleştirdiler fakat elmacık kemiğine yapılan yağ göz altıma indi arı sokmuş gibi şişti 3 hafta oldu inmedi bakalım 8 Kasım randevu aldım sonuç ne olacak
Merhaba. Ben de 1 hafta önce bişektomi ve bisektomiden alınan yağla çene dolgusu yaptırdım. Çenemin yanına ve ucuna yag enjekte edildi. Yanaklarımın altlarına doğru ödem oldu. Ayrıca yag enjekte edilen yerlerde yağlar topak topak kist gibi oldu. Siz de benzer durumlar yaşadınız mı acaba? O yağlar dağılsın diye surekli masaj yapıyorum. Hala da agrı yapıyor.[/QUO
Son durum nedir

Merhaba , Nisan ayında olmuştum. Gayet iyiyim memnun da kaldım. Sadece yirmilik dişlerim dışa doğru çıktığından dikişlerimi yara yapmıştı bir süre onun acısını çektim ve merhemle geçti. Bişektomi işlemim gayet güzeldi. Çene dolgusu problemli geçti. Doktorum Mehmet Öztan. Sanırım numara paylaşmak yasak burada. İnternette doktor takvimi sitesinde numarası mevcut veya instagram hesabından da iletişime geçebilirsiniz en yakın zamanda dönüyor.
Merhaba. Size mesaj yazdım. Bakabilir misiniz rica etsem?

Merhaba Ankara’da bu ameliyatı olup memnun kalan var mı? Benim yüzümde hafif bi simetri var ve dudak kenarlarım aşağı doğru inik üzgün ifadeli. Ameliyatı olanlara baktığımda bu dudak şeklinin yukarı doğru çekildiğini fark ettim ameliyat olup da bunu kendinde fark eden oldu mu?
Merhaba arkadaşım bende ankaradayım bisektomi için dr araştırıyorum da sen bulabildinmi aldığın fiyatlardan benide haberdar edersen sevinirim.

X