Kardiyoloji - Kalp ve Dolaşım Sistemi Hastalıkları Birde kalp kası iltihabı çıktı 😔

_passion_

Nirvana
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
736
116
Önceki konularımı bilenler bilir nelerle uğraştığımı eşimin neler yaptığını.birde kalp kasımda iltihap çıktı.iş için sağlık kontrolünden geçerken farketti doktor.Görür görmez korona geçirdin mi aşı oldun mu diye sordu.Onların sebep olduğunu söyledi.İlaçlı mr için randevu aldım orda netleşcek.çok moralim bozuldu başıma neler gelecek bilmiyorum 😔

Önceki konularımı bilenler bilir nelerle uğraştığımı eşimin neler yaptığını.birde kalp kasımda iltihap çıktı.iş için sağlık kontrolünden geçerken farketti doktor.Görür görmez korona geçirdin mi aşı oldun mu diye sordu.Onların sebep olduğunu söyledi.İlaçlı mr için randevu aldım orda netleşcek.çok moralim bozuldu başıma neler gelecek bilmiyorum 😔
Korkmayın tedavisi olan bir hastalık diye biliyorum.Allah şifa versin. Kendinize dikkat edin. Yemenize içmeniz ve doktorunuzun soylediklerine

Korkmayın tedavisi olan bir hastalık diye biliyorum.Allah şifa versin. Kendinize dikkat edin. Yemenize içmeniz ve doktorunuzun soylediklerine
Amin çok teşekkür ederim.İnsan ilk duyduğunda korkuyor tabi.Zaten küçüklükten beri kalbimde ritm bozukluğu vardı üstüne bu çıkınca endişe ettim 😔

Sizi hasta edecek kadar mı kötü bir eş . Ayrıldınız mı eski konuları bilmiyorum da Allah sifa versin

Benim bi arkadaşımada doktor aynı teşhisi koyup 1 ay istirahat verdi.1 ay sonra başka doktor yanlış teşhis konmuş dedi,farklı doktor yorumu da olsa fena olmaz öyle bile olsa tedavisi var

Raporu işe gireceğim yerin doktoruna gösterdim kalp kapağı yetmezliğin varmış dedi. Büyük ihtimalle onay vermeyecekler yoğun tempo çalışmama. Ben napıcam nasıl bakıcam çocuklarıma üstelik boşanma aşamasındayken 😔

X