Bir de sperm testine bakar mısınız 🙏

Sipser

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2014
1.471
1.130
Kızlar hormon testlerimi atmıştım yorumladınız çok teşekkür ederim, randevu haftaya perşembe olduğu için sabredemiyorum bir de sperm testine bakar mısınız hiç bir şey anlamadık maalesef :KK43:

Eklentiler

• IMG_5712.jpeg
    IMG_5712.jpeg
    114,9 KB · Görüntüleme: 118
Total sperm sayısı neden 0 yazıyo onu anlamadım ben de ama sonuca göre ileri hızlı sayısı az, ileri yavaş fazla o yüzden belki takviye verir hızlanması için

Kızlar hormon testlerimi atmıştım yorumladınız çok teşekkür ederim, randevu haftaya perşembe olduğu için sabredemiyorum bir de sperm testine bakar mısınız hiç bir şey anlamadık maalesef :KK43:
Canım bayadır girmiyordum en son naptın beklemedeydin ben adet olunce geçen hafta cuma dan beri pek girmedim

Aaaaaa hemen değerlendir kuşum ne olur ne olmaz 😍😍😍 benim de genelde bitimden 4/5 gün sonra olur
Benim ilk kez bu kadar etken oldu canım histeroskopi ameliyatından sonra iki aydır erken yumurtlama oluyor.Ama kafama bişey takıldı 3 4 gündür kötü grip oldum dünden beri antibiyotik alıyorum daha iyileşmedim de bırakmalımıyım bilmiyorum ya şaşırdım kaldım

Benim ilk kez bu kadar etken oldu canım histeroskopi ameliyatından sonra iki aydır erken yumurtlama oluyor.Ama kafama bişey takıldı 3 4 gündür kötü grip oldum dünden beri antibiyotik alıyorum daha iyileşmedim de bırakmalımıyım bilmiyorum ya şaşırdım kaldım
Tüh nasıl denk gelmiş, ama antibiyotiği bırakmakta iyi bir şey değil sonuçları daha kötü .. aile hekimi vs varsa bi danış istersen

Merhaba canm benim eşiminde sperm testi sonucu sizinkine benziyo size doktor ne demişti biz daha doktora göstermedik bizim morfoloji 1 cıktı hareketlilik toplam %56

Merhaba canm benim eşiminde sperm testi sonucu sizinkine benziyo size doktor ne demişti biz daha doktora göstermedik bizim morfoloji 1 cıktı hareketlilik toplam %56
Sorun yok dedi kuzucum , en doğrusunu doktor bilir kendimizce yorum yapıp strese giriyoruz ben de iki gün bekledim doktor sorun yok deyince rahatladım

Sorun yok dedi kuzucum , en doğrusunu doktor bilir kendimizce yorum yapıp strese giriyoruz ben de iki gün bekledim doktor sorun yok deyince rahatladım
sizin morfoloji 4 cıkmıs bizimkine göre cok güzel inşallah daha fazla beklemeden Rabbim saglıklı hayırlı evlat nasıp eder bizlere

sizin morfoloji 4 cıkmıs bizimkine göre cok güzel inşallah daha fazla beklemeden Rabbim saglıklı hayırlı evlat nasıp eder bizlere
Dün bi video izledim morfoloji 0 sa bile tek başına sebep değildir sayısı hızı vs de çok önemli diyordu doktor hanım.. Burda ne hikayeler var içimizi ferah tutalım inşallah tez zamanda evlatlarımıza sağlıkla kavuşuruz 🤲

X