Binlerce Kez şükürler Olsun Hamileyimm,bel Ağrim Hamilelik Belirtsiymiş Meğer...

selvvimm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2007
35
0
kızlaaaaarrr dün dayanamadım adetim 2 gün geçmişti nöbetçi eczane bulup test yaptım.sonuç pozitifff.hep tek çizgi görmekten korkardım şükürler olsunki iki çizgi gördüm bu kez.ama hala inanamıyorum ne tuhaf bi duyguymuş,,Allah isteyen herkese nasip etsin.benim bu y son denememdi eğer yine olmasaydı tedaviye başlayacaktık ama gerek kalmadı.2008 uğurlu geliyooo uğurum geliyoo :KK70:

canım Allah kucağınada almayı nasip etsin.Çok tebrik ederim.Darısı başımıza...Sevgiler...

tebrikler canım ya negüzel bir şey.allah sağlıklı,hayırlı bir evlat nasip etsin.allah analı babalı büyütsün.:1hug:

selvvimm canım tebrik ederim çok sevindim allah kucağına almanı nasip etsin.bende bu ay bekliyorum 5 gün kaldı ama rengli olacak gibi sancım var klomen ve iğnede vuruldum ama olmadı galiba.sende nasıl bi belirti oldu

kızlaaaaarrr dün dayanamadım adetim 2 gün geçmişti nöbetçi eczane bulup test yaptım.sonuç pozitifff.hep tek çizgi görmekten korkardım şükürler olsunki iki çizgi gördüm bu kez.ama hala inanamıyorum ne tuhaf bi duyguymuş,,Allah isteyen herkese nasip etsin.benim bu y son denememdi eğer yine olmasaydı tedaviye başlayacaktık ama gerek kalmadı.2008 uğurlu geliyooo uğurum geliyoo :KK70:

seninle birlikte bende sevindim ...hayırlı olur inşallah :)

ayyy canımm hayırlı olsunn.. bende istiyom test yapmak fakat tek çizgi çıkar dieee çokk korkuomm vee yapmamya karar verdim. 1,5 yıldır olmuoo bebiş bizim hiç korunmadık.... ama olmuoo yaa... artık hayırlısı allah hayırlı bebeişler versinn.... üfff :KK43:

rebel06 canım benimde kasığımda arada sancılar oldu geçen hafta adet öncesi ben hiç sancı çekmezdim adetimle bir başlardı sancılar.bide belim çok ağrıdı ara ara.birdeşu an kendimde farkettiğim tatlıya karşı tiksintim var.bel ağrısı dışında fazla belirtim olmadı yani.Ben 5.ayda tutturdum.Allahım doktor doktor gezdirmesin kimseyi.bu ay kendimi pek umutlandırmamaya çalışmıştım.test alıp yapmaya bile çok korktum tek çizgi görcem diye.ama çok şükür.

selvimm bende de kasık agrısı oluyor bel agrısıda ayakta durunca epeyy ağrı duyuyorum.. test yapmak istemiyorumm... tek çizgi görmekten bıktımm yaa valla çokk kötüyümm evde olsam kesinn ağlamaya başlardımmm ne olurr duaa edinn benimde bebişim olsunn en kısa zamanda arkadaşlar...ama bende hiç sorun yokk ve bugün yumurtlama günüm.. eşim sper azlığı varr 17 milyonn ve hareketliliğide azzz ne olurr bilginiz varsaaa söyleyin 1,5 yıllık evliyim hiç korunmadık
:KK43:((

tşkr selvvimm benim önce erken doğum oldu ama nasip değilmiş şimdi tekrar istiyoruz yumurta çatlaması olmuyormuş klomenle iğne vurdurdum bekliyorum bakalım 5 gün kaldı renglime allahım tüm isteyenlere nasip etsin

akdeniz 0007 canım benim arkadaşında 5 ay olmadı sorun eşinin spermleri ayrişmıyormuş doktor hap vermiş kullanınca o ay hamile kaldı arkadaş

eşimi kullandıı yoksa bayan mı canımm... eşim klomen kullandıı 3 ayyy faydası olmadı... keçiboynuzu kürü kullanıoz şimdilikk bakalımm.. zor bi evliliğim oldu.. istenmeyen bir gelin oldumm... bizden sonraa aşimin kardeşi evlendi.. ve 3. ayındaa hamile kaldı.. 6. ayında suan.. veee bana inat neler yapıoo onları görmekten bıktımm... hareketlerinden bıktımm ama yüce allahım görüyor.. üff çok dertliyim çokk yaşım 22 ve hiç dostum yokk dert anlatacak 2 yıl önce kankimi trafik kazasında kaybettimm ve çokk bunalıma girdimm.. küçük bir arkadaş fena olmazz die düşünüom.. allahımm ne olurr en kısa zamandaa yüzümüzü güldür.... :KK43:((((((((((

akdeniz0007 inşallah en kısa zamanda Allah yüzünü güldürür ve tüm sevgini ilgini verebileceğin bi bebeğin olur,sen kayınvalideni eltini hiç düşünme strs yapma senin strese girmen hoşuna gider muhtemelen.ben bu geçtiğimiz ay yumurtlama günümde ve sonraki 3 gün aralıksız beraber oldum.geçen aylarda hep gün aşırı denemiştim olmamıştı.kısmet bugüneymiş.2008 tüm bebiş isteyenlerin yılı olsun,bebişlerimizin minicik kalpleri 2008 yılında içimizde atmaya başlasın artık...

akdeniz 0007 www.doktornevra.com bu siteye bi bakmanı tavsiye ederim.soru da sorabiliyorsun.ama lütfen ümidini kaybetme,herzaman herşeyin daha kötüsü vardır böyle düşün.bu verdiğim siteye bir bak ben orada çok şey okudum.gebe kalmak için en uygun pozisyon diz dirsek dedikleri pozisyonmuş,ve özellikle sperm hareketliliği düşük olanlara tavsiye ediliyormuş.spermler en iyi bu şekilde yerleşiyormuş vajinaya.ben denedim ve belki de oyle kalmışımdır.Allah hayırlı bebişler nasip etsin.duanı eksik etme,inanıyorumki Allah hayırlı zamanda verecektir.

X