Et Yemekleri Biftek Sarma Sponsor : Tariş Zeytinyağı

Her şey iyi güzel hoşta, o patatesten ya da her ne ile yapılacaksa gül yapma olayını beceremiyorum, çiğ durumdayken güzelde yenecek duruma geldiği zaman görüntüsünü kaybediyor hep yapınca :KK31: En iyisi işi ustalarına bırakıp başarılar dilemek ve kaçmak :KK9: Ellerine sağlık :KK34:
Teşekkürler canım:KK16:

Patatesleri ince kesersen kızartırken iyice kızartırsan saatlerce kalsa bozulmuyor:KK34:

Son düzenleme:
yaptıııımm yaptıııımmm :KK52::KK52:
patateslerı gul seklınde yapıp kızartmayı becerdııımm :KK76:

kocacıgıma süppppriss oldu :)))
vaaayyy hatun tasarımda astın kendını heeee dio :KK53:
kadınlar kulubunden ogrendım cınım dedim:KK9:
keşke resmını cekıp ekleseydım yaa tühhh :KK31:

Ellerine sağlık canım:KK9:Afiyet olsun:KK56: Tekrar yaparsan resmini bekliyorum:KK34:

Nevoşş biftekeler takriben ne kadar süre fırında kalıyor? Pişme süresi oalrak yani, cok kalırsa kurur değil mi?

Bi de patatesleri o hale kızarttıktan sonra mı getiriyorsun önce mi?
Yazan; cahil elmayra :KK1:

Nevoşş biftekeler takriben ne kadar süre fırında kalıyor? Pişme süresi oalrak yani, cok kalırsa kurur değil mi?

Bi de patatesleri o hale kızarttıktan sonra mı getiriyorsun önce mi?
Yazan; cahil elmayra :KK1:

Canım günaydın:KK34:
Canım biftekler 1saat 20 dakika falan kaldı fırın da:KK34:Hayır kuru olmadılar çünkü içine 1 çay bardağı su koymuştum,tabi etin ve sebzenin suyuyla biraz sulandı ben onları sık sık alt üst ettim:KK56:Hiç kuru değildi yani:KK56:Dövüldüğü ve marine edildiği için de güzel pişti..:KK56:

Canım patatesleri halka halka kesiyorsun sonra kürdan yardımıyla birleştiriyorsun:KK34:Sonra kızartıyorsun ..Kızartırken de dikkat edilecek katlar birbirine yapışmaması lazım:KK56: $P1160638.jpg

Canım eminim sen de güzel yemek yapıyorsun:KK56:Hepimiz bazen bazı şeyleri bazen öğrenmek için soruyoruz:KK34:

Canım günaydın:KK34:
Canım biftekler 1saat 20 dakika falan kaldı fırın da:KK34:Hayır kuru olmadılar çünkü içine 1 çay bardağı su koymuştum,tabi etin ve sebzenin suyuyla biraz sulandı ben onları sık sık alt üst ettim:KK56:Hiç kuru değildi yani:KK56:Dövüldüğü ve marine edildiği için de güzel pişti..:KK56:

Canım patatesleri halka halka kesiyorsun sonra kürdan yardımıyla birleştiriyorsun:KK34:Sonra kızartıyorsun ..Kızartırken de dikkat edilecek katlar birbirine yapışmaması lazım:KK56:Eki Görüntüle 653989

Canım eminim sen de güzel yemek yapıyorsun:KK56:Hepimiz bazen bazı şeyleri bazen öğrenmek için soruyoruz:KK34:

Çok teşekkür ederim canım ayrıntılı cevap verdiğin için.

Ben çaylak bile olamam canım, allah dnamı eksik kodlamış :KK1:

Ama senin bu menünle romantik bir akşam cıkarabilirim diye düşünüyorum :KK1:

İyi ki varsın:KK19:

Çok teşekkür ederim canım ayrıntılı cevap verdiğin için.

Ben çaylak bile olamam canım, allah dnamı eksik kodlamış :KK1:

Ama senin bu menünle romantik bir akşam cıkarabilirim diye düşünüyorum :KK1:

İyi ki varsın:KK19:
Ben teşekkür ederim canım:KK19:

Ozaman kolay gelsin:132::KK54:
Herzaman ne istersen bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım canım:KK16:

ellerinize sağlık.görüntü çok güzel.eminim tadı da öyledir.bademli pilav ve patates de harika görünüyorlar.

bu yüzden oyumu size verdim.

Tam bir davet yemeği olmuş. Sunum da şahane. Patatesi bu şekilde kızartmak süper bir fikir :KK56:

______slmm canımm valla harikaa harikaa yemede yanında yat derler ama ben hem yatarım hem yerimm:KK1::KK1:

X