Bölgesel İncelme Biberiye yağı ile 1.5 haftada 5 cm inceldim

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
benim problemım bacaklarım. streç film sarmadan sürsem işe yarar mı ve de diz kapaklarım çok yağlı iç kısmı da yağlı ve yağları yakınca bacaklarımda sarkma olur mu acaba sarkma için sıkılaşması için ne kullanabilirim yardımcı olurmusunuz:2:

gerçekten süper bir yağ ben bu biberiye yağını bacaklarıma bolca sürüyorum ( genelde aklıma geldıkce ona rağmen ) faydasınıgördüm çatlak izleri kayboldu birde ben diğer arkadaşlar gibi sarmıyorumda ona rağmen düşünün bendeki çatlaklar gerçekten kötüydü ve şuan %50 yok oldu tabı ben biberiye yağının yanında yürüyüş ve sporda yapıyordum

bacaklarıma surdum çatlakları geçirdi demissin peki beyazlaşan çatlakları mı yoksa kırmızı çatlakları mi geçirdi bi de benim bacaklarım kalın streç sarmadım demissin oyle de eridi mi bacağın sıkılaşma sorunu yaşadın mı ne olur cevapla

Ben bacaklarım için yapmak istiyorum bu yaz günlerinde ne elbise ne etek giydim baldırlarım 38 cm of off

ben 2 kez denedim ama aklıma estikçe. devam ettirmek gerekiyor sonuç için. bir de sanki benim göbeğimi tüylendirdi gibi. zaten esmerim tüylüyüm. arttı gibi hissediyorum

Arkadaşlar aceba kalçaya sürsek olur mu işe yarar mı ? Streç takmak gerekir mi ?
Ayrıca bu yağı nerede bulabilirim ?

Son düzenleme:
[sıze=3]yurt dısında kullanan arkadaslar varmı pekı ben londrada yasıyorum nerde bulabılırım acaba:44:[/sıze]

Ben de yarin bikac yag alip basliyorum, butun sayfalari okudum, lahana yagi biberiye kesin olmali , bi de portakal ya da limon yagi olmaliymis, asidik ya , yag yakiciymis, susam yagida nemlendirici etkiliymis, endersarac dinledim de, bunu yeeine bebek yagi konulabilir bence, catlaklar icin de madecassol,hametan ve vebek yagi karisimiyaptim, gunduz bunuaaksam da acnelyse suruyorum 3 gundur, bitkisel yaga da baslicam inşallah, vazgecmek yok

Bi de patates diyetine basliyorum, hasladim simdi, yarin da yaglari almaya gidiyorum, insaallah azimle devam edicem, habervericem sizede , haftalik ,

15 gundur kullanıyorum acayip sikilastim, az da olsa kilo verdim ama hic dikkat edemedim hamileysem die, degilmisim, simdi yine diyete basladim, ama yagin etkisi super, ben lahana portakal susam ve biberiye karisimi kullaniyorum, arifoglundan aliyorum, cok etkili

kızlaaar bende yeni başladımmm :) ama vıcık vıcık sürmedim öyle mi sürmek lazım yoksa :) umarım faydasını görenlerden olurum hahahyyttt :)

dizimn üst kısmı benimde kalım zayıfım normalde ama orası fazla acaba ordada etkili olur mu?:44:

Biberiye yağı ve portakal yağını sipariş verdim elime ulaşır ulaşmaz karıştırıp deneyeceğim. Sürdükten sonra termal sauna şortumuda giymeyi düşünüyorum:KK28:

X