Beyazlama ihtimali var mı ?

ozge3335

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2018
792
1.734
Merhaba dişlerim çok sağlam ve dizilimi de çok düzgün sigara içemem çay kahve pek tüketmem ama gel gör ki kendimi bildim bileli dişlerim sapsarı. Yani sarımtırak değil bayağı bildiğin sarı. Farkına varıp ilk rahatsız olduğum zamanlarda dr a gitmiştik. Kemik rengimin sarı olduğunu fırçalama vs ile beyazlmaycağını söylemişti. Kaplama gibi şeyler yaptırıp dişlerimin yapısını bozmak istemem Çünkü sağlık açısından bir sorun yok estetik olarak kötü. Lazerin de bir kaç ton açtığını duymuştum yani bende işe yarar mı şüpheye düştüm. Benimki gibi koyu sarı dişleri olup da beyazlatabilen var mı??? Yıllardır nefret ettiğim ama kurtulamadığım bir sorun

Yani benim koyu sarı değil ama rocs un siyah diş macununu bi kullanın derim.

dişleriniz, doğal olarak sarıysa mine altı dentin renginizin çok açıkta olması sebebiyledir. yani değiştirme ihtimali zor. ten rengi gibi düşünün bir esmeri süt beyaz yapamazsınız. ancak bleaching işlemi için danışın derim en azından birkaç ton açar ve bu hiç yoktan iyidir.
ve aynen dediğiniz gibi sakın dişlerinizle oynayıp beslesin diye yapısını bozmayın değmez.

X