Beyaz sabun kokulu parfüm??

kusko

öylesine işte...
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2009
1.137
1
Kızlar beyaz sabun kokulu parfüm arıyorum.Varmıdır böyle bir parfüm.Ben beyaz sabun kokusunu çok seviyorum da.Temizlik hissi veriyor insana.

parfüm değil ama yüzey temizleyici var,balıkesirden almıştım bütün evim mis gibi beyz sabun kokuyor

Bende beyaz sabun kokulu yüzey temizleyici kullanıyorum. Müthiş bir kokusu var. Tavsiye ederim. Kokusu da kalıcı , tabi kış aylarında daha çok kalıcı oluyor pancereler falan çok açık kalmadığı için.

Son düzenleme:
Kızlar beyaz sabun kokulu parfüm arıyorum.Varmıdır böyle bir parfüm.Ben beyaz sabun kokusunu çok seviyorum da.Temizlik hissi veriyor insana.

tabiki bvlgari!!! bvlgari- blv dene! aynı beyaz sabun saf yani başka hiçbşi kokmuo beyaz sabundan başka mis gibiii:KK39:

Canım S.T Dupont beyaz şişede olan.Hafif kremsi beyaz sabun çokta kalıcı.strowberry de fiyatıda uygun.Bir bak derim.

Aman allahım bildiğimiz hacı şakir beyaz banyo sabunu kokusundan bahsediyorsunuz değil mi kızlar :KK53:
benim o sabuna ve kokusuna karşı allerjim var o sabunun kokusunu duydum mu heryanım kızarmaya ve kaşınmaya başlıyor ve midem bulanıyor
bi keresinde eşimin anneannesi benden kalem istemişti bende her yeri aradım vitrinin üzerine elimi attım elimi atmamla sabuna dokunup hapşırmam,kaşınmam bir oldu eşim inanmıyordu bana görünce o da şok oldu bu ne ilginç bir allerji diye
o yüzden o sabunu eve sokmam asla duş jeliyle yıkanırız eşimi de duş jeline alıştırdım..:KK1:

Başlığı görünce direkt aklıma gelen Bvlgari BLV oldu zaten önerilmiş de mutlaka dene saf sabun kokusu. Bir de CK eternity summer ve eternity moment temizlik kokusu hissi veriyor.

yaa bende çok seviyorum bu beyaz sabun kokusunu tertemiz bir koku bencede loft kozmetiğin beyaz sabun kokulu duş jeli ve beyaz sabun kokulu parfümü var yorumlara bakılırsa denemek lazım bu firmadan daha önce losyon ve masaj yağı almıştım kokuları gerçekten çok başarılı bu parfümü de alıp deneyeceğim zaten fiyatı da uygunmuş deneyince sizinle paylaşırım

https://www.loftspamarket.com/kateg...kulu-parfum-geleneksel-turk-hamami-30cc-65-49

ben geçenlerde sevil parfümeriye girmiştim bir arkadaşım için beyaz sabun kokusu sordum.arkadaşım hacı şakir gibi beyaz sabun kokan bir koku arıyordu.satış görevlisi bana jean poul un -madame - adlı kokusunu sıktı ve direk beyaz sabun kokusudur dedi gerçekten birebir beyaz sabun kokusu gibiydi bütün gün hissettim bence hiç düşünmeden dene derim..

X