Beta sonradan yükselir mi ?

ceydap

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2014
323
188
31
Arkadaşlar selam;
Ayın 14ünde adet olmam gerekiyordu bugün gecikmenin 8.günü. Çarsamba yani gecikmenin 3.günü kan verdim beta <0.500 gibi bisey cikti gebelik yok bu sonuca göre ama hala adet olmadim ki bu sekilde asla gecikmezdi bu ay meryem ana otunu yapmıştım bi de mart ayında aşılama oldu ama sonuc negatifti bu gecikmenin sebebi önceki ay kullandigim ilaclar mi meryem ana otu mu yoksa gebelik olabilir mi ? Yardimci olur musunuz kafam allak bullak

Arkadaşlar selam;
Ayın 14ünde adet olmam gerekiyordu bugün gecikmenin 8.günü. Çarsamba yani gecikmenin 3.günü kan verdim beta <0.500 gibi bisey cikti gebelik yok bu sonuca göre ama hala adet olmadim ki bu sekilde asla gecikmezdi bu ay meryem ana otunu yapmıştım bi de mart ayında aşılama oldu ama sonuc negatifti bu gecikmenin sebebi önceki ay kullandigim ilaclar mi meryem ana otu mu yoksa gebelik olabilir mi ? Yardimci olur musunuz kafam allak bullak
Aşılama ilaçlarının etkisi uzerinden çoktan gitmiştir. Bence Meryem Ana otundan dolayı gecikmiş olabilir. Her bitki herkese iyi gelmez. Beta değeriniz 0 çıkmış yükselmez bence. Psikolojik olarak hala supheleniyosan pazartesi kan testini tekrarla 8 gün gecikmiş geç döllenme ihtimalini de ortadan kaldırmış olursun.

Aşılama ilaçlarının etkisi uzerinden çoktan gitmiştir. Bence Meryem Ana otundan dolayı gecikmiş olabilir. Her bitki herkese iyi gelmez. Beta değeriniz 0 çıkmış yükselmez bence. Psikolojik olarak hala supheleniyosan pazartesi kan testini tekrarla 8 gün gecikmiş geç döllenme ihtimalini de ortadan kaldırmış olursun.
Yarın bi erken gebelik testi yapsam mı diyorum varsa çıkar artık değil mi

burdan yükselmesi pek mümkün değil. ben de hayıt otu kullandığım ay gecikmiştim.
gecikmenin 5.günü kan verdim 0.100 çıktı. ve hiçbir regl belirtim yoktu. genelde reglden bir hafta önce kramplarım ve göğüs hassasiyetim olur ve regl başlayınca kesilir belirtiler. 6.günü için doktor randevusu aldim ve sabah tam doktora gidecekken kahverengi akıntım oldu çok az peçeteye geliyordu. acaba yeni mi yerleşiyor falan diye düsündüm hatta. doktora gittim ve hayıt suyunu bir daha kullanmamamı söyledi 🥲 hatta doktorun önerdikleri dışında bir daha hiçbir sey kullanmamamı istedi. kistten süphelendi direkt ama ultrason temiz çıktı sükür. reglimin sökülmeye başladığını söyledi. 2 gün sonra da normal kanamam başladı zaten.

Ondan midir artik uyduk bi soylentiye hadi deneyelim nolcak dedim ama 8. Gun bugun de kasklarima ara ara batma oluyo goguslerim sis bi tek belirti olarak

Kızlar merhaba dün kan verdim 2.48 çıktı adetime 1 hafta var bol sivilcelenme kasık ağrısı ve sık idrar yaşıyorum yükselme durumu var mı

X