bernardo kahvaltı setimden memnun değilim

yasmer

Guru
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
683
417
bundan yaklaşık iki yıl önce çeyizim için bernardo dan çatal kaşık buçak takımı almıştım o zamanki kapmanyada bir kaç çeşit vardı bende hediye çekini kabul ettim ve orda beğendiğim kahvaltı setini o hediye çekiyle aldım 2006/haziran da evlendim ve kahvaltı setimi sık sık kullanmaya başladı sadece misafirler için değil kendimiz içinde kullanıyodum fakat bir kaç kullanmadan dolayı takımımın bardak ve tabaklarında çatlaklar oluşmaya başladı ama bu porselenlerin vurularak çatlaması değil içine koyduğum yiyeceklerin sularını ve yağlarını çekmiş gibi duruyor bardaklar yıkıyorum fakat çıkmıyor hatta günden güne fazlalaşıyor şu anda kocaelide oturuyorum ben bunu istanbul beylikdüzü migrosta bernardo mağazasından almıştım tekrar götürmek nasıp olmadı çatal kaşık buçak takımımdan çok memnunum ama tabi çatal kaşık buçak takımını toplasan 10-15 defa kullanmışımdır sadece misafirler için yani
çok severek ve beğenerek almış olduğum bu takımın bu hale gelmesine çok üzülüyorum ve her gelen misafirimde gördüğünde bu ne diye soruyolar
bernardodan memnun kalmadım kalanlar için bişey diyemem ama keşke bu yazımı ilgililer duysa başka şikayet sitelerinede kayıt olup şikayetimi dile getirdim

ya bende almıştım ama bekarım çeyizime almıştım,lila renk kahvaltı setiydi,ne yaptın?

X