Ben artık kafayı yemek üzereyim.Lütfen iğneli için gidenler yardımcı olun lütfen 🙏

zorunlualann

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
1.479
713
28
11 kasımda 6 sene lazerden sonra iğneli Epilasyona gittim küçük bi ilde gittim ilk seans 2000 TL tuttu 100 TL iğne ücreti içinde . Şimdi 11 kasımdan 30 kasıma tüyler yine çıktı ve yanağım aşağıdaki gibi . Sizce bu normal mi , bu kadar para giderse ben nasıl toparlanırım
7999FEBC-F8E0-4B5D-86FA-1956412933DA.jpeg

Eklentiler

• 5E1280E3-E4A2-4D51-BAE4-D53E2EE5ABF3.jpeg
    5E1280E3-E4A2-4D51-BAE4-D53E2EE5ABF3.jpeg
    94,9 KB · Görüntüleme: 214
Sakın lazer falan alma, aynı şekilde devam et tüylerin çok fazla, ben olsam lekeyi göze alırdım.
Seanstan sonra ne kadar süre geçti?
Bugün tam 20.gün ve oldukça belirginler maalesef :KK43: her 20 gunde bir mümkün değil 1000 TL vermem

Yüzüne lazer vurma, evet normal. Yüz çok hızlı hücre yenileyen bir bölge, devamlı bir sirkülasyon var. Üç dört ay sonra rahat edersin. Sonra tek tük kalır ve toparlamalar başlar. İlk başlarda her hafta gitmen gerek. Ben tüm vücut bitirdim.

Sakın lazer falan alma, aynı şekilde devam et tüylerin çok fazla, ben olsam lekeyi göze alırdım.
Seanstan sonra ne kadar süre geçti?
Koluma 2 seans yaptım. Neredeyse %70-80 bitti gibi. Kıl rengi ve ten rengi uygunsa lazerden verim alınır. Görüyorum ki kapkara kılları var. Anında etki eder.

Yüzüne lazer vurma, evet normal. Yüz çok hızlı hücre yenileyen bir bölge, devamlı bir sirkülasyon var. Üç dört ay sonra rahat edersin. Sonra tek tük kalır ve toparlamalar başlar. İlk başlarda her hafta gitmen gerek. Ben tüm vücut bitirdim.
Ay inşallah değer bu paralara ya gerçekten çok mutlu olurum

Ay inşallah değer bu paralara ya gerçekten çok mutlu olurum
İyi yapan bir yerse değiyor, bebek gibiyim hiç kılım tüyüm kalmadı. Evet ben de çok para harcadım ama ömürlük yatırım. Yüz sık gidilmesi gereken bir bölge, ben de başta acaba işe yaramıyor mu hep çıkacak mı diye korkmuştum. Bitti, gitti🙏🏻 En azından ayda iki kere gitmeye çalış.

Ben philipsle nerdeyse bütün kıllarımdan kurtuldum sakallarım daha vahim durumdaydı :KK66: yüze niye lazer vurulmuyormuş hatta ben direk jilet yapıp yaptım ipl yi şimdi çikan yerleri jiletliyorum aklima gelirse atış yapıyorum ben çok memnunum

11 kasımda 6 sene lazerden sonra iğneli Epilasyona gittim küçük bi ilde gittim ilk seans 2000 TL tuttu 100 TL iğne ücreti içinde . Şimdi 11 kasımdan 30 kasıma tüyler yine çıktı ve yanağım aşağıdaki gibi . Sizce bu normal mi , bu kadar para giderse ben nasıl toparlanırım
Bugün tam 20.gün ve oldukça belirginler maalesef :KK43: her 20 gunde bir mümkün değil 1000 TL vermem
kesinlikle iğneliye devam etmelisin. bende yıllarca lazere gittim inan çok kötü durumdaydım. sonra iğneliye başladım. 2-3 haftada bir 2 saat randevular alıyordum. ve inan 4 ay sonra çok rahatlayacaksın. ve cildin bile düzelecek. evet maliyetli ama değer.

kesinlikle iğneliye devam etmelisin. bende yıllarca lazere gittim inan çok kötü durumdaydım. sonra iğneliye başladım. 2-3 haftada bir 2 saat randevular alıyordum. ve inan 4 ay sonra çok rahatlayacaksın. ve cildin bile düzelecek. evet maliyetli ama değer.
Hadi inşallah ya çok motive oldum

Şu an tuylerin çıkması beni çok üzdü inşallah devam edeceğim 🙏🙏🙏
Üzülme zorunlu, kendine yapacağın en iyi yatırımı yapıyorsun. Gerekirse 1,5 ayda bir kere git, çıkanları da trimerle kısalt;ama bir şekilde devam et iğneli epilasyonuna. Ben de lazer değdirdim, başta lazer aaa güzel derken öyle bir fışkırıyor ki pek çok kıl kökü uyanıyor; ayvalar kalınlaşmaya başlıyor derken herhangi bir hormon atağında görüyorsun lazeri ve anlıyorsun neden tavsiye etmediklerini. Sence lazer işe yarar bir yöntem olsa ve kökten çözüm olsa, bunca insan o kadar acı çekip bunca parayı iğneli epilasyona dökmek ister mi? Zorunda kalıyorlar.

Evet, herkeste bu şekilde olmuyor;ama bu coğrafyada, çoğunlukla pko pkos hirşutizm sahibi, dirençli ve siyah kıl yapısına sahip olan kadınlarımızda %90 oranda yüzde lazer sonrası maymuna dönüyoruz. Sakallı kadınlara dönüşüyoruz, lazerle sakalım gitsin diye başlayıp, bu sever sakallara etki ediyor derken, ayva tüylerini sakala dönüştürmeye başlayınca saçma bir sirkülasyona giriyoruz.

Lazer çok güzel bir teknoloji; ama bacak, genital ve koltuk altı dışında kullanılmamalı. Ben lazerin de çok faydasını gördüm;ama yüzde, kolda, göbekte, popoda lütfen uygulatmayın.

X