bebişime mektup yazdım...

cemrenaz06

fıstık gibiyim
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
323
2
Bebişime mektup…

Fark ettim biliyomusun senin var gücünle tutunmaya çalıştığını bambaşka bişeydi bu çünkü anlatılmaz annelik duygusu deniliyo sanırım … bana yeni yılın en güzel hediyesi oldun canım bebeğim…baban bilet almıştı yılbaşı bileti amorti bile vurmadı ama paraya pula hiçbir şeye değişilmeyecek olan senin varlığını öğrendik yani en büyük ikramiye bize vurdu bebişim…yılbaşı ertesi olduğu için her yer tatildi ama bişeyler yapıp açık bir yer bulup senin var olduğunu kanıtlamam lazımdı babana ve sonunda daha fazla dayanamadı çıktık test yaptıracağımız bir yer bulduk sonunda polikılinik aldılar kanımı ve bekliyoruz o geçmeyen 15-20 dakika o kadar uzun geldi ki bana baban daha fazla dayanamadı dışarı çıktı ben tek kaldım ama ayakta duramadığım için oturuyorum yaprak gibi titriyorum sonuç beklerken ve bir ses duydum o an aralarında konuşuyodu dr ve hemşire pozitif sonuç bildirin tutuldum o anda sonra kendimi toparladığımda koşarak gittim yanına dr bana pozitif hanımefendi dedi ben dr emin misin dr tekrar evet hanım efendi pozitif ben yine sordum pozitif dimi dr bey baktım dr sinirleniyo nasıl çıktım ordan hatırlamıyorum baban a sonuç pozitif dediğimde oda inanamadı biliyomusun bende ne kadar annelik duygusuyla hissettim dedim ama sanırım babalık duygusuda küçümsenemeyecek kadar güçlüymüş çünkü babanda dedi hissediyorum bu ay bebişimiz olacak demişti sonra ne mi oldu? yarım saat içinde babaannen anneannen halan teyzelerin amcan dayın ve daha sayamadığım kadar çok insanlar öğrendi senin varlığını bitanem…kendimi unuttum artık sana yiyorum sağlıklı büyü diye sana giyiniyorum sen üşüme diye sana uyuyorum sen dinlen diye ben seni elimden geldiği kadar çok korumaya çalışıyorum ve çalışı camda birtanem sende çok sıkı tutun bana hayata tamam mı sakın ama sakın vazgeçme olurmu sen benim yaşamak için babandan sonraki tek gayemsin…seni çok seviyorum bebeğim..bebeğim diyorum çünkü bilmiyorum paşa mısın prensesim mi hiç fark etmez bitanem yeter ki sağlıklı ol paşa da olsan seninle top oynar araba yarıştırırım prenses de olsan seninle evcilik oynarım
Şimdi bir dua edelim mi ? seninle bebeğim
Allahım sana el açıp bebek isteyen dua eden elleri boş çevirme yarabbim herkes tatsın bu güzel duyguyu
:nazar:

inan okuduğumda ağladım çok sevindim senin adına inşallah Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder bebeğine çok güzel bi hediye olmuş bence bu mektup umarım bende bu duyguyu yaşarım bigün..

Cemre Gözünaydin Canim Inan Işyeri Falan Demedim Ağladim Yaa :KK43:. Inşallah Sizin Dualariniz Kabul Olur Inşallah Bende Anne Olurummm :KK43:

ilk önce AMIN demek istıyorum
sanada hayırlı olsun cemrecım
sımsıkı tutunur sana sen merak etme

Canimmmmmmmmm Diyecek Hiçbişey Bualmiyorum Sadec Susmak Istiyorm.susuyorum Bu Okadar Büyük Bi Mutlulukki Susuyorum Sadece Içim Konusuyo Susuyorum çünkü Agliyorum.sen Okadar Hakediyosunki Bu Mutluluğu Allahim Bu Mutluluğu Daim Etsin Senide Bbeğinide çok öpüyorum Canim Benimmmmmmmmmmmmm

Bebişime mektup…

Fark ettim biliyomusun senin var gücünle tutunmaya çalıştığını bambaşka bişeydi bu çünkü anlatılmaz annelik duygusu deniliyo sanırım … bana yeni yılın en güzel hediyesi oldun canım bebeğim…baban bilet almıştı yılbaşı bileti amorti bile vurmadı ama paraya pula hiçbir şeye değişilmeyecek olan senin varlığını öğrendik yani en büyük ikramiye bize vurdu bebişim…yılbaşı ertesi olduğu için her yer tatildi ama bişeyler yapıp açık bir yer bulup senin var olduğunu kanıtlamam lazımdı babana ve sonunda daha fazla dayanamadı çıktık test yaptıracağımız bir yer bulduk sonunda polikılinik aldılar kanımı ve bekliyoruz o geçmeyen 15-20 dakika o kadar uzun geldi ki bana baban daha fazla dayanamadı dışarı çıktı ben tek kaldım ama ayakta duramadığım için oturuyorum yaprak gibi titriyorum sonuç beklerken ve bir ses duydum o an aralarında konuşuyodu dr ve hemşire pozitif sonuç bildirin tutuldum o anda sonra kendimi toparladığımda koşarak gittim yanına dr bana pozitif hanımefendi dedi ben dr emin misin dr tekrar evet hanım efendi pozitif ben yine sordum pozitif dimi dr bey baktım dr sinirleniyo nasıl çıktım ordan hatırlamıyorum baban a sonuç pozitif dediğimde oda inanamadı biliyomusun bende ne kadar annelik duygusuyla hissettim dedim ama sanırım babalık duygusuda küçümsenemeyecek kadar güçlüymüş çünkü babanda dedi hissediyorum bu ay bebişimiz olacak demişti sonra ne mi oldu? yarım saat içinde babaannen anneannen halan teyzelerin amcan dayın ve daha sayamadığım kadar çok insanlar öğrendi senin varlığını bitanem…kendimi unuttum artık sana yiyorum sağlıklı büyü diye sana giyiniyorum sen üşüme diye sana uyuyorum sen dinlen diye ben seni elimden geldiği kadar çok korumaya çalışıyorum ve çalışı camda birtanem sende çok sıkı tutun bana hayata tamam mı sakın ama sakın vazgeçme olurmu sen benim yaşamak için babandan sonraki tek gayemsin…seni çok seviyorum bebeğim..bebeğim diyorum çünkü bilmiyorum paşa mısın prensesim mi hiç fark etmez bitanem yeter ki sağlıklı ol paşa da olsan seninle top oynar araba yarıştırırım prenses de olsan seninle evcilik oynarım
Şimdi bir dua edelim mi ? seninle bebeğim
Allahım sana el açıp bebek isteyen dua eden elleri boş çevirme yarabbim herkes tatsın bu güzel duyguyu
:nazar:

bu nasıl bir anlatışş
tüylerim diken diken oldu
çok duygulandım senağlama
allah bir an evvel bütün evlat hasreti çeken
herkeze nasip etsin inşallah
bir an evvel meleğini kucağına sağlıklı
bir şekilde alman dileğiyle:emir_bebek:

Ayy çok güzel yazmışsın yaa,

Allah kucağına aldığın, sarıldığın, kokladığın günleri görmeyide nasip etsin. Hergün kaçtane hayat, ümit ve ümitsizliği paylaşır olduk burada, umarım herkesin duaları kabul olur.

ben inanıyorum allahım herkesin duasını duyuyor ve istediğini veriyor sadece zamanını o bilir yeterki istemesini bilelim bebek isteyen kimsenin kucağı boş kalmasın..inşallah

cemrenaz canım şimdi okudum yazını okur okumaz okadar çok etkilendim ağladım duygularını ne kadar güzel belirtmişsin.İnşallah hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın canım.Allahım bebek hasreti çeken bütün herkezi duy yarabbim en kısa zamanda herkezın gönlüne göre ver bebişlerini.AMİNNN

ball hayatım en kısa zaman da inşallah sende anne olursun ne deyim yaa çok mutluyum ya inşallah sizlerde anne olunda sevincimiz dahada büyüsün

cemrenaz duygularını o kadar guzel ıfade etmısınkı sanırım annelık duygusu busenağlamaınsallah bebısını saglıcakla kucagına alırsın..bu yazdıklarını bır yere kaydet ılerde bebısın buyudugunde gosterırsın yavrucuguna.. nasılda ozlemle onu bekledıgını ve kıymetlı oldgunu anlaması ıcın:asigim:
sevgıler sana ve bebısıne..:1hug:

canımmmmmmmm,ALLAH sorunsuz bir hamilelikle bebegını saglıkla kucagına almayı nasıp esın sana ve tum hamışlere,ben de 24 kasımda anne oldum,çok iyi biliyorum hamılelıgın nasıl bır süreç oldugunu,annelik bambaşka.ne mutlu bızlere.ALLAH herkese bu guzel duyguyu yasatsın,tebrıkler canım.a.s.

offffffffffffffff cok kotun oldum ya gozun aydın cnm allah bebegını sana bagıslasın aglattın benı :KK43:

Sizi belki tanımıyorum ama iyi bir anne olacaksınız.inşallah bebeğinde evinize sağlık,mutluluk,huzur,bereket getirir:nazar:
s.gif
e.gif
y.gif
r.gif
a.gif

çok güzel bir yazı olmuş..
sanırım uzun süre üzerine anne baba olduğunu öğrenen herkes böyle hisler içine giriyorlar..bende çok hassasım aynen senin gibi düşünüyorum.
Dilerim 2008 herkese uğurlu gelir,Allahım isteyen herkese bebek sahibi olmayı nasip eder
:1hug:

Canım şu anda gözyaşlarımı tutamıyorum!!Allahımdan dilerimki bebişin sana sıkı sıkıya tutunur:))Darısı bizlerin başına işallah:emir_bebek::emir_bebek:

canım benim bu mektubunu herhalde 5.kez okuyuşum her okuduğumda benim ilk haberi aldığım gün geliyor aklıma. ama sanırım hiç kimse senin kadar güzel dile getiremezdi ağzına parmaklarına sağlık. allah tamamını erdirsin sağlıklı hayırlı bir evlat versin. Allahım isteyen herkese bu güzel duyguyu tatmayı nasip etsin. dualarım sizlerle....

çok güzel dile getirmişsin duygularını canım.................
allahım inş bana isteyen herkese o güzel dduyguyu tattırsın........
seninde kucağına sağlıklı evlatlar almayı nasip etsin.............

X