Bebeğin beyninde hasar oksijensizlik

İlk zamanlar sürekli oksijen bağlıydı şimdi bağlı değil hepsinden kurtuldu 2 haftadır falan çok azıcık kaldı oksijen ihtiyacı
Edanur benm bebegım beş aylık ve bir aydır oksijen veriyoruz yükselmiyo. Ciğerlerinde buzlu cam görünümü varmış. Sizin bebeğinizde ne vardı da oksijen aldı ve başka bi tedavı yaptılar mı??

Kızlar 25 gün önce özelde sezeryan doğum yaptım ve bebeğim hiç ağlamadı. Direkt yoğun bakıma alındı ordan da hacettepeye sevk ettiler nöroloji doktoru olmadığı için ve şu an bebeğimin beynine doğumda oksijen gitmediği için sağ tarafta hipoksi oluşmuş ve beyin hasar görmüş. Bebeğim hiç ağlamıyor emme refleksi yok ve yutkunma güçlüğü var hareketleri normal ama nöbet geçiriyor bu durumu yaşayan var mı bilgisi olan bana bilgi verebilir mi
Çok üzüldüm rabbim şifasını versin şu an ne durumdasınız

Kızlar 25 gün önce özelde sezeryan doğum yaptım ve bebeğim hiç ağlamadı. Direkt yoğun bakıma alındı ordan da hacettepeye sevk ettiler nöroloji doktoru olmadığı için ve şu an bebeğimin beynine doğumda oksijen gitmediği için sağ tarafta hipoksi oluşmuş ve beyin hasar görmüş. Bebeğim hiç ağlamıyor emme refleksi yok ve yutkunma güçlüğü var hareketleri normal ama nöbet geçiriyor bu durumu yaşayan var mı bilgisi olan bana bilgi verebilir mi
Şuan durumu ne acaba bizde aynı şeyi yaşadık bebeğim bir aylık bizi neler bekliyor

X