Lekeler, Çiller Batık ve batık lekeleri için bakın kızlar gercekten süper.:))

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

liabrendl

Guru
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2012
658
311
inanırmısınız batık bacak lekelerim yüzünden pantolonu cıkarmıyordum üstümden.. utanıyordum bacaklarımdan heryerim delik deiş ve birsürü lekeler büyük küçük sıkmaktanolmuştu batıkları.. 5 sene önce başladı bende ve gecen cildiyeciye gittim doktora bacakalrımı gösterdim ve bana alkool salisilik sit verdi eczaneciye gittimorda yapıyorlar 10 dkika flan bekliyorsun yapıyorlar kendileri veriyorlar kızlar kaçırmayın derdim 1 hafta kullandım ve bacagımda birtane kalmadı haberiniz olsunnn:)))

alkol mentol karışımlı bi su dimi onarıcı etkili banada cildim için vermişti
akne tedavisi görürken..
Düzenli kullanınca işe yarıyo

evet surup şisesinde... :))

hıhı bendekide öyle kokusundan eşim biraz rahatsız oluyodu ama çalkalamadığında içinde pürüzlü bişiler var mentolden kaynaklanıyo sanırsam çalkaladığında eriyo
her sabah yüzüme firiksiyon şeklinde uyguluyodum ben..

cnm senin adına sevindim..yani bir haftada tamamen izlerden kurtuldun mu?şu an etek giyme aşamasına geldin mi??ve fiyatı ne kadar bunun?

inanırmısınız batık bacak lekelerim yüzünden pantolonu cıkarmıyordum üstümden.. utanıyordum bacaklarımdan heryerim delik deiş ve birsürü lekeler büyük küçük sıkmaktanolmuştu batıkları.. 5 sene önce başladı bende ve gecen cildiyeciye gittim doktora bacakalrımı gösterdim ve bana alkool salisilik sit verdi eczaneciye gittimorda yapıyorlar 10 dkika flan bekliyorsun yapıyorlar kendileri veriyorlar kızlar kaçırmayın derdim 1 hafta kullandım ve bacagımda birtane kalmadı haberiniz olsunnn:)))

sadece alkol salisilik sit doktor mu verdi anlamadım karışımı onlar yapıp sürüyorsun biraz açıklarsan...

şişenin üstünde kaç mL ve % kaçlık alkol olduğu yazıyor mu? bir de kaç mg salisik asit var? kendimiz de yapabiliriz aslında, ya da daha doğrusu ben yapabilirim çünkü kmyacıyım zaten :))) içerik miktarını bilmem lazım ama, kafama göre miktar olmaz...

reçetenin üzerinde de yazıyordur, reçete hala duruyorsa miktarları yazabilir misiniz?

Son düzenleme:
bu yorumu okuyunca o kadr sewındımki anlatamam bende aynı dertten müzdaripim hemejek deniycem inş.. faydasını qörururm yan etki flan belirttimi doktr_???

%2 200 gr alkoool salisilik asit yzıyor şişenin üstünde eczaneye gidiyorsunuz ordaki çalışanlar hazırlıyor kürü

okuyunca o kadar sewındımki anlatamam bende aynı dertten müzdaripim.. bende hemen deneyeceğim inşallah iyi gelir :)

evet verirler eger benim derdim gibi yakınıyorsanız deneyin benim bacaklarımda suan birtane leke bile yok.. düzenli bile kullnmadım ama gectii.. deneyin dularınızı alıcagımdan eminim :)

evet verirler eger benim derdim gibi yakınıyorsanız deneyin benim bacaklarımda suan birtane leke bile yok.. düzenli bile kullnmadım ama gectii.. deneyin dularınızı alıcagımdan eminim :)

Canım bunu cilt de sivilceden kalmış delikler için kullanılır mı? biliyormusun??

aynı dertten muzdaripim bende :KK43:( cildiyeye gitmeyi düşünürdum sırtım da bi leke cıktı ,bi dr a gittim ucuz bir merhem verdi geçmez ama rengi aclır dedi..hiç faydasını görmedim acaba bu sırtımdaki lekeyıde geçirir mi

Bir şey soracağım bikini bölgesi için de kullanılabilir mi ilaç..bacaklarımda bir şey yok ama ağdadan sonra bikini bölgem hep batık çok kötü ya :KK14::KK14::KK14::KK14:..

ben de bugün aldım..işe yararsa mutlaka yazcam......

konu sahibi arkadaş nasıl kullandın acaba...

acaba bu karışımdan konu sahibinden başka faydalanan var mı arkadaşlar ? şuan hamileliğimden ötürü alıp deneyemiyorum ama merak da ediyorum

acaba bu karışımdan konu sahibinden başka faydalanan var mı arkadaşlar ? şuan hamileliğimden ötürü alıp deneyemiyorum ama merak da ediyorum

bende gebelik tedavisine başlayacağım.. benim bacağımda değilde bikini bölgemde bacağımla kesişen yerde sorunum var.. iltihaplı sivilce cıkıyor.. lazere başlamayı düşünüyorum fakat birde hamile kalırsam diye korkuyorum.. konu acılalı bayyyyaaaaaa olmuş.. kullanan arkadaşlar sonuç nedirr bilgi verir misiniz ??:2::2::2:

X