Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri bardak masajıyla göğüs büyütme?

neyapsam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2008
596
238
arkadaslar bilen birileri bardak masajını anlatabilirmi lütfen nasıl yapılyo ben ellerimle masaj yapıyorum sanki etkisi oldu gigi ama kilo da aldığım için anlayamadım.bardakla ne kadar süre nasıl yapıcaz biri anlatabilirmi:eek:

ya öyleymiş bi kaç yerde gördüm ama nasıl yapılcağını anlatmamışlar yokmu bileeenn??

ya öyleymiş bi kaç yerde gördüm ama nasıl yapılcağını anlatmamışlar yokmu bileeenn??

burdan okuduğum kadarıyla canım ayaktayken bardağı koyuyon göğsüne sonra sırt üstü yatıyon vakumluyon günden güne artırıyon 100 kere yapıyolarmış ama göğsüne göre bardak bulmak biraz zor yarısı dışarda kalıyo daha büyük bişeyle de yapabilirsin vakum etki edenler olmuş ciddi ciddi :emir_bebek:

vakumluyoruz derken bunu tam olarak nasıl yapıyoruz ben onu anlamadm aslında bardağı yukaru doğru çeken varmış o da böyle bişymi

ya benim göğüslerim küçük... lisede filan derdi arkadaşlar fincan kapamadılar mı sana diye ... demek varmış böle bişi ... ben dalga geçiyorlar sanırdım :)

Ben lisedeyken fincan bardak kase ne buldysam yaptm arkdaşlarrr hiç bi etkisi olmadi..ama benm bi arkadaşim yapiodu onunkilerde gerçkten etkili oldu..birzckk vüctla alakali bişey arkadşalar her yöntem her vüctta olumlu sonuç vermeyebilio..

yeni çıkarken ne kapatırsan öyle çıkar derlerdi ama bu farklı bişeymiş sanırım ama ben masajla büyütmeyi başardım az da olsa devam edicem buu bilen varsa lütfen yazsın..

valla arkadaşlar ben masaj falan yapmadım hani ayran kaseleri oluyo yuvarlak çevreli onu göğsüme bastırdım taa ortaokuldayken meraktan yapmıştı ve şu an göğüslerim 85 beden şu an hamileliğimden dolayı 90 oldu

Ayyy alemsiniz kızlar hee o da ne ya saçmalamayın.Bence kase falan da olmaz şu pompalar varya lavabo açmak için kullanılan onları deneyin:))

genç kızlığa adım atıldığında bazı yörelerde memelerimize ne kapatılırsa o büyüklükte olur derler.Kimisi ufak kimisi büyük kase kapar. Bu bardak çekme olayı bel ağrılarında sırt ağrılarında yapılır benim bildiğim.bardağın içerisine ufak bir pamuk parçası yapıştırılır çakmakla yakılır ve hemen sırta yapıştırılır.Bu üşüttüğümüzde olan ağrılara iyi gelir.Bardak havasız kaldığı için yapışan yeri emer.Bu o bölgedeki kan akışını hızlandırır.Migrenim olduğu için ben doktora omuzlarıma yaptırabilirmiyim bu metodu dedim zararı yok oradaki kan akışını hızlandırısın ağrılara bir nebze çare olabilir demişti.
Gelelim memelere bu olayı yapmaya bence kesinlikle zarralıdır.Göğsümüz süngerimsi dokudan oluştuğu için bu barsağın çekimi zarar verir.Bu gibi şeyler göğsü büyütmez.Kesinlikle yapmayım kadınların en hassas bölgeleridir onları büyütmek için böyle çareler aramayın.Bekarlığımda en küçük beden sütyen kullanıyordum şimdi maşallah 85-90 arası kullanıyorum.hamilelikte zaten göğüsleriniz büyüyecektir.Maşallah iri göğüslüyüm ama dimdik:KK66:))bunuda spora borçluyum amaaaa

bardakla hava yaptırıp vakumlıcaz diye uğraşmayın alın elinize süt sağma pompasını çok sert olmamak şartıyla vakumlayıp bırakın ben denedim hem ucu hiç olmyanlar için bence müthiş gelişme sağlıyo benden söylemesi denedim yaptım gördüm :)a.s.:nazar:

arkdşlr bncee hiçç dnemeyn böle şeylerrr. bende pompa dnedmm hem ufak hem sarkık oldularrmafoldumben

kızlar her gün soğuk su tutup masaj yapın o zaman farkı görürsünüz.. bardakmış,kaseymiş uğraşmayın böyle şeylerle..her gün yürüyüşten sonra duşa giriyorum..çıkmadan soğuk su tutup masaj yapıyorum.. bırakın 1 hafta 1 ayı 1 günde farkediyosunuz..

ya kzlar bna kuzenm göğüslerm büyümeye başlarken bardak tutmuştu büyük bardklardn :KK70:
bnde büyümsni istemzdm o zmnlar gittim çay bardağı tuttm :KK70: ondan mı büyümyo acaba :KK70:

bardakla hava yaptırıp vakumlıcaz diye uğraşmayın alın elinize süt sağma pompasını çok sert olmamak şartıyla vakumlayıp bırakın ben denedim hem ucu hiç olmyanlar için bence müthiş gelişme sağlıyo benden söylemesi denedim yaptım gördüm :)a.s.:nazar:

Yıllar önce bir yerde okumuştum ilginç gelmişti ,göğüsleri büyütmek için ahtapota vakum yaptırılıp bu bölgedeki deri esnetilince içine vücut kendi yağ depoladığı için büyüyormuş :))))

X