Bebek Beslenmesi Balık yağının bağışıklık için çok faydalı olduğunu okudum. Hem kendim hem çocuğum için başlamak istiyorum easyfishoil markasını kullanan var mı?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Adil Maviş diye biri var ,onun seminerine gitmiştim yıllar önce o marka vermedi ama epa deha oranlarının ne olması gerektiğini anlatmıştı .
O kendi engelli çocuğunda çok faydasını görmüş .Bizde kullandık zaten ondan önce de şurup şeklini kullanmıştık çocuklara.
Bilmiyorum ki .
Küçük oğlum üstün zekalı çıktı bilsemli filan ama ondan mı nerden bileyim sanmam🤣
Zeka filan önemli değil de disiplin düzen kontrol azim önemli 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Hem havalar soğudu hem çocukların bağışıklığının düşmesi çok tehlikeli geliyo bana easyfishoili her ay alıyorum ben aksatmadan memnunuz hava aldığında balık yağı bozuluyo easyfish balık yağı jelleri tek tek paketlendiğinden bozulma okside olma sorunu yok başarılı bi marka

Oğlum çok iştahsız diye doktora gittiğimizde balık yağı önerdi sonra bi kaç marka denedik easyfishoil en memnun kaldığımız oldu jel olması çok kolaylık oluyo çocuğa yedirirken tavsiye ederim biz uzun süredir kullanıyoruz markayı.

Bu markayı önerir misiniz ya da memnun olduğunuz markalar varsa yazarsanız çok iyi olur :)
Çocuğunuzun yaşı çok önemli 3-4 yaşından küçük olanlara onerilmiyo diye biliyorum. Ben 8-9. Aylardan beri haftada 2-3 defa kesinlikle balık yapıyorum . Bence balık yagindansa balığın kendisini vermeniz daha iyi olur. Eğer emziriyorsanız kendiniz kullanabilirsiniz ben öyle yaptım .

Ben kullanıyorum easyfishi doktorum önerdi bana omega3 takviyesi hamileliğin son 3 ayında önemliymiş hem çocuğun hastalıklara yakalanma riski azalıyor hemde sağlıklı gelişimi destekliyormuş

Biz doktorumuzun tavsiyesiyle başladık easyfishoile kendimde kullanıyorum çocuğumada alıyorum hem pratik hem iyi bir balık yağı olduğunu düşünüyorum alın pişman olmazsınız asla

EPA ve DHA degeei toplamimiz gayet iyi ozaman
Bir kapsül için yeterli olmayabilir iki kapsül almanız gerekir çünkü bir kapsülün 1390 gram olduğunu yazmışlar EPA ve DHA yüzdesinin toplamı bir kapsül için 445 gram ediyor. Özellikle DHA oranı çok düşük kullandığınız balık yağının. EPA ve DHA'nın ayrı ayrı iyi gelen vücut fonksiyonları var.

Möllers en iyi balık yağı elmalı olanı kullanıyoruz ama her cocuk farklı ve kokusu biraz anason gibi
Burda okuduklarımdan ve araştırmalarımdan bide diğerlerinde bir koku sorunu da olduğu için easyfishoil aldım portakal limon aroması var kokusunda gariplik görmedim ben çocuğumda çok sevdi ona devam ediyoruz şuan tesekkur ederim 🙏🏻

Merhaba benim oğlum 3,5 yaşında gerçekten nerdeyse hiçbir şey yemiyor abartmıyorum ama yedikleri bulgur, lahmacun, az makarna, nutella, balık ve patates kızartması arada ekmek ne kadar uğraşsam da olmuyor. Nerdeyse 2-2,5 yıldır düzenli olarak Mollers ya da easy fish oil verdik. İnanmazsınız ama dün doktora gittik iştahsızlığı için doktor bile şaşırdı gelişimi çok iyi çıktı. Hem kan değerleri normal hem de idrar örneğinde herhangi bir enfeksiyon çıkmadı. Ben kendi adıma sadece düzenli balık yağı kullanmamıza bağlıyorum bu durumu
karar verip easyfishoil aldım bende şuanda memnunuz tadı, jel olması ve ayrı ayrı paketlenmesi çok iyiymiş devamlı kullanıcam bende hem kendim hem çocuğum için çok sağolun 😇

Benim dotkorumda taze balıktan yana. Hiçbir takviyenin yüzde yüz doğal olamayacağını bunun yerine besinleri kullanmak gerektiğini söylüyor. Kullanmadım ben
balık yense bile günlük omega 3 ü yeterli olarak alamıyormuşuz o sebeple istiyodum aslında easyfishoili aldım şimdi beğendim baya inşallah faydasını görücez yazanlar gibi

baya araştırmıştın, çocuklar için möllers, doktora sorduğumda "möllers ise kullanabilirsin, diğerleri olmaz" demişti, 70 yaşındaki annem de kullanıyor, 20 aylık bebeğim de (oğlum çok nadiren kullanıyor onu da belirteyim, balık kokusu var ve oğlum nefret ediyor maalesef, haftada 3 cc anca içirebiliyoruzdur), oğluma hiçbir şekilde balık yediremiyoruz
easyfishoilin çocuklar için ayrı yetişkinler için ayrı balık yağı var oyüzden sakınca görmedim ben ve çocuğuma vermeden önce kendimde denedim ağzıma balık tadı gelmedi hiç sizin oğlunuz sevmiyosa sizede öneririm ben beğendim yani markayı

Iki cocuk annesiyim cocuklarima balik yagini eczaneden alip kullandim cocuklarda faydasi cok 8 senedir hic hastalanmadilar desem yeridir eczaneden hemen h3men her markayi kullandim
Çok iyimiş hiç hastalanmamaları bende çok faydalı diye görüyorum hep, şimdi easyfishoil aldım hergun yediriyorum korkuyorum hasta olursa diye içim daha da rahatladı teşekkür ederim 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Çocuğunuzun yaşı çok önemli 3-4 yaşından küçük olanlara onerilmiyo diye biliyorum. Ben 8-9. Aylardan beri haftada 2-3 defa kesinlikle balık yapıyorum . Bence balık yagindansa balığın kendisini vermeniz daha iyi olur. Eğer emziriyorsanız kendiniz kullanabilirsiniz ben öyle yaptım .
4 yaşında çocuğum doktora sordum verebilirsiniz dedi easyfishoil aldım denemek için çok sevdi devam edicem bu markadan balık yediremiyorum malesef :KK43:

Balık yağı bağışıklığa iyi geliyo bende koronadan dolayı baya bi araştırma yaptım ozaman okumuştum easyfishoile başladım güzel marka bence ben çok sevdim doğru karar olmuş 👍🏼

X