bademgöz insani güzelestirirmi?

arkadaslar selamlar

bir sorum olcak... badem gözle insan güzelesirmi.. yaklasik 3 yil önce burun estetigi gecirdim kimse durumu anlamadi
... peki badem göz yaptirsam.. degisirmiyim ?? güzelesirmiyim?
Eğer psikolojinizi bozuyorsa yada sorun varsa yaptırın onun dışındaki estetikler gereksiz bence ilgi görmüyorsunuzu diye zaten güzel olan şeyinizi değiştirmeyin ne güzel burun estetiği olmuşsunuz olmadı makyaja yönelirsiniz ama estetik yaptırmayın pişman olmayın sonra kendinizle barışın lütfen cidden güzelsiniz

Kaoya kim?? Yani badem gözmü yaptirdi?? Ama kylie jenner o kadin güzelesmis mesela cok cirkindi simdi cok güzel bu nasil mümkün?
Kylie jenner makyaj yapıyor çünkü göz burun çene vücut herşeyini yaptırmış evet ama makyajsız bişeye benzemiyor makyajla dolanıyor o yüzden.

Merhaba,üst göz kapağınız çukur diye yazmışsınız yağ konabilir demişsiniz,yaptırdınız mı acaba

Buradan bildirim geldiği için tekrar konuya uğradım. Arkadaşlar 2 farklı arkadaşım gözlerinden ameliyat oldu, ikisinin de gözleri birbirinden farklı oldu ve resmen berbat oldu. Eski halleri her ikisinin de çok daha iyiydi. Ve artık bu geri döndürülmez bir felaket. Bir başka arkadaşımın annesinin yaptırdığını ve iyi olduğunu duydum fakat görmediğim için kefil olamayacağım. Bir başka arkadaşım iple asma yaptırdı. Şimdi güzel ama 2 ay maymun gibi gezdi. Hasılı badem göz yaptıracaksanız doğru doktor ve şans elzem... Ayrıca asla paradan kaçmayın. Estetik işi çok zor. Çok iyi düşünüp çok iyi karar vermek, doktorlara hemen güvenmemek lazım. Doktorların çoğu bol keseden sallıyor.

Oncelikle estetik tercih meselesi biti iri göz sever biri cekik.
Ama gozunuz iriyse cekiklikle kuculmez .
Mesela benim düşük tü gözlerim. Yani direkt tercih meselesiydi mutsuz ve yorgun gosteriyordu.oyuzden oldum

Danla yaptırdı bence güzel olmadı her zaman iri büyük gözler daha ihtişamlı gelir bana ben modaya kapılmayın derim
Badem göz demek kısık ve çekik göz demek değil. Benim de kendi göz şeklim badem. Ceylan gözlü derler hatta bu sebeple. Gözlerim çekik ama iri 🙂

Badem gözün tanımı bile o şekilde aslında; Badem göz canlı bakışa sahip, hafif çekik ve iri bir göz şeklidir. Ceylan gözlerine benzetilen bu göz şekli … diye devam ediyor estetik sayfalarında da. Beceremiyorlarsa yapmayı o başka 🙂

Ay çok eskiden yazmışsınız konu yine hortlamış ben tarihe bakmamışım :)

X