Badem Göz Estetiği Olanlar

_Flora

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2013
88
28
Badem göz estetiğini araştırma aşamasındayım. Ameliyat olanlar tecrübelerini paylaşa bilirse çok mutlu olurum.. Forumda badem göz estetiği hakkında pek bir bilgi bulamadığım için yeni bir konu açma gereği duydum. Araştırmalarım sonucu ameliyat olursam buradan bilgilendireceğim. Ama onun öncesinde sizin görüşleriniz ve tecrübeleriniz benim için çok önemli.. Sevgiler

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende randevu aldım ameliyat olucam valla sorduğunuz sorununun cevabını bende merak ediyorum açıkçası

Hiçbir hastasıyla birebir görüşemedim. Burdan bir görüşme şansı olsa, daha etkili olur tabi ama fotoğraflarda ameliyat sonuçları gerçekten çok güzel görünüyor.aynı zamanda birçok doktorun sayfasını da araştırdım sonuçlar çok hoş ama bu sonuçlar kişinin göz yapısına göre de değişiyor. fiyat aralığı da oldukça değişken. ben çok fazla bir tutar ayıramıyorum malesef. hem fiyat hem memnuniyet açısından bir doktor arayışındayım. ama araştırdıkça kafam daha da karıştı. Siz naptınız peki ?

Kararsızım açıkcası çünki estetikyolculuğu diye bir sayfa var takip ederseniz sizde görürsünüz ilgili cok fazla şikayet varmış aynı fiyatlarda bir doktor daha buldum ben onunla görüşeğim perşembe günü ondan sonra kesin karar vericem artık Siz ameliyat gününüzü kesinlestirdinizmi ?

Ben nisan ayının ortalarında düşünüyorum. Ama daha doktora karar veremedim. Dediğiniz sayfayı inceleyim, insanların yorumu çok önemli.
Diğer doktorla görüştükten sonra bilgi verebilir misiniz? İkimiz için de güzel sonuçlar olsun inşallah.

Ben nisan ayının ortalarında düşünüyorum. Ama daha doktora karar veremedim. Dediğiniz sayfayı inceleyim, insanların yorumu çok önemli.
Diğer doktorla görüştükten sonra bilgi verebilir misiniz? İkimiz için de güzel sonuçlar olsun inşallah.
Tabikide veririm Perşembe rendevum var ücreti uygun beğenirsem sizinle iletişime geçeriz

Badem göz estetiğini araştırma aşamasındayım. Op. Dr. Gökhan Uğur'un yaptığı işlemleri çok beğendim. Gökhan Bey veya başka bir doktora ameliyat olanlar tecrübelerini paylaşabilirse çok mutlu olurum.. Forumda badem göz estetiği hakkında pek bir bilgi bulamadığım için yeni bir konu açma gereği duydum. Araştırmalarım sonucu ameliyat olursam buradan bilgilendireceğim. Ama onun öncesinde sizin görüşleriniz ve tecrübeleriniz benim için çok önemli.. Sevgiler
Bende gökhan uğura olucaktım ama hakkında cok sıkayet olunca vazgctm dikişleri çok kotu yapıyomus ızı felan duruyomys hatta bı hasta fotosu buldum cok berbattı goz kapağı su an da doktor arayısı ıcındeyım gokhan uğurun ıkı hastasına yaZdım ınstagramdan ancak donus alamadım

Ankarada ferruh bingül var ınstagramdan takıp edıyorm kadınlr kulubunden de arastırdım hakkında kotu yorum yok ancak yaptıgı badem goz estetıklerının sonrası fotosunu paylasmıyo sadece amelıyat anı var ordan bıraz tereddutteyım karacan başaran bana cok basarılı gldı onun da amelıyat fıyatı 10 bıne yakın dıye vazgcmek zorunda kldm. Ferruh bingül 5bın yapıyomus

Merhaba rendevum var diye yazmıştım size daha önce doktorum dan çok memnun kaldım harika bir kadın dr bilgen katipoğlu 12 nisanda ameliyat oluyorum haber veriyim dedim ameliyattan sonra tekrar yazarım siz naptınız bu arada Nisan ayı gibi ameliyat düşünüyordunuz buldunuzmu doktor?

Evet birçok hasta durumunu görünce ben de vazgeçtim. Ferruh Bingül’den randevu alıp ameliyat için görüşme esnasından gösterebilir sonuçları. Ayrıca Kubilay Özdil ile de görüşmek istiyorum. Yine burdan bir arkadaş baya tavsiye etmişti. Şu aralar işlerimin yoğunluğundan doktorlarla görüşme fırsatı bulamadım en kısa zamanda bir randevu ayarlayıp karar vermek istiyorum.

Güzel sonuçlarla haberleriniz bekliyorum. Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için. Ben işlerimden dolayı doktor randevusu alamadım. Kubila Özdil ile görüşmek istiyorum. Karar verdiğim an size de haber veririm. Sevgiler

Bende yenı atandım işe başlamayı bekliyorm maaşı alır almaz ferruh beyle görüşücem güvenilir bir doktora benziyo ama bakalım inş sizde aklınıza yatan ve en iyi sonuç aldığınız bir doktor bulursunuz. Eğer herhangi bir doktorla görüşürseniz buraya yazarsanız bizim için de çok faydası olur

Kubilay beyle ve Ferruh beyle görüşme ayarlamak istiyorum. Bilgileri buradan paylaşırım tabi ki size de fikir olur.

Sakın olma! Ben oldum Hem Bademgoz hemde göz kapağı ameliyatı fakat mahvoldu ilk yaptı beğenmedim yamuk durdu iki tarafta birbiri den farklı idi ikinci oldum daha kötü oldu Şimdi gözümü kapatamıyordu. :KK43: adam bilmio sirf para icin yapiyo normalde kbb uzmani gözlerim mahvoldu şikayet edicem bu adami

Kessinlikle tavsiye etmiyorum! Çünkü bundan 4 ay önce ben oldum antalyada ve sonuç felaket adam işi bilmiyor yorgan diker gibi yüz vs göz dikiyor badem göz yaptı geri düştü tekrar gittim telafi etmesi için bu kezde gözüm kapanmıyor göz kapağının birini az birini çok keSmis onun sıkıntısıni cekiyorum idiyiüşünun adam bildiğin vasat bilgisiz

Çok geçmiş olsun, inşallah bu sıkıntıyı atlatırsınız. Gerçekten çok iyi araştırılıp yapılması gereken bir işlem. İsim yapmış doktorlara bile güvenemiyorum. İnstagram, sadece iyi yapılan işlemleri paylaşıp ün kazanmış doktorlarla dolu malesef. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Çok gecmıs olsun ben zaten gokhan uğurun hasta sıkayetleını gorunce ona olmaktan vazgctm ferruh bingüle olucam doktor karacan başaran da cok basarılı ama fıyatı cok geldı sız ıstersenız bı onla gorusun belkı telafı edebilir

Arkadaslar yuzunuzu sakin plastik cerrah disinda hickimseye teslim etmeyin. Evet, hepimiz kusurlarimiz azalsin veya tamamen ortadan kalksin ve yerine guzel buldugumuz ozellikler gelsin istiyoruz. Yillarca da bekledigimiz icin, maddi durumu ve zamani ayarladigimizda hayal ettigimiz sonculara biran once ulasalim diye sabirsizlaniyoruz.
Ama isin en kritik kismi DOGRU DOKTOR secimi. Once ise bir plastik cerrah ile gorusmekle baslayin. Sonra yuz estetigi konusunda uzmanlasmis bir cerrah olup olmadigini tespit edin. Soru sormaktan asla cekinmeyin. Oncesi ve sonrasi fotograflara bakin. Mumkunse O doktora ameliyat olmus kisiler ile gorusun. Ameliyat sonrasi bakimi ile ilgili bilgi edinin. Bu surec icerisinde, akliniz ve ic sesiniz ayni konustugunda, dogru doktoru bulmussunuz demektir.
Guzel gunler dilegiyle...

Neden bir Kulak Burun Bogaz doktoruna yuzunuzu teslim ediyorsunuz?

Arkadasimla dolgu vs icin gittik cok ilgisiz sizin ne istediginizi sormadan dinlemeden isleme geciyor bitincede kacar gibi cikti odadan hic tavsiye etmiyorum

X