Babamı hıçkırık tuttu:(

valla benimde hiç geçmior göğsüm sırtıma yapışcak gibi oluor hatta. benimde tek bi şekilde geçior. kulaklarımı sıkıca tıkayıp aynı anda su içersem bir bardak anında keslior.

valla benimde bi başladımı asla durmuor. göğsüm sırtıma yapışcak gibi oluor. sadece bi yöntem geçirior. oda kulaklarımı tıkayıp aynı anda bir bardak suyu içiersem anında kesilior.

valla benimde hiç geçmior göğsüm sırtıma yapışcak gibi oluor hatta. benimde tek bi şekilde geçior. kulaklarımı sıkıca tıkayıp aynı anda su içersem bir bardak anında keslior.

allah allahfisfisfissizede çok geçmiş olsun

güselim bir bardaga su doldur,baban ayakta duruken hafif egilsin asagı doğru o sekilde kafa asgıda iken bardaktan su içsin biraz..ben bu sekilde yaptıgımda diniyor..umarım babanın da diner...
bende bu şekilde hıçkırığımı kesiyorum bide şok yöntemi var annem bize uygulardı bişey söylerdi biri sizin hakkınızda şunu dedi diye biz :1shok: anında hıçkırık yok oluveriyo... valla doğrumu bilmem ama bizde işe yaramıştı.türk filmi gibi dimi.Allah şifa versin canım olmadıbaşka dr gösterin yazık...:teselli:

çoculuğumdan beri en iyi gelen şeyin limon olduğunu bilirim..hemen keser :KK43: ama bu farklı birşey sanırım..belk psikolojikte olabilir :KK43: çok geçmiş olsun :KK43:

öncelikle geçmiş olsun :KK43:(
hıçkırık herkesde olur bi kaç dkkya geçer ve ben de olduğu zaman eer uzun sürmşse bni çok yorar :KK43:(
babanın nasıl yrulduğunu tahmin edemiyorum bile
geçtkten snra şöyle rahat ve uzun bir uyku çeker :)

arkadaşlar aslında benim değil babamın bir derdi var ama haliyle bütün ailenin derdi oldu :çok üzgünüm:derdimiz şu:babam 3 gündür gece gündüz hiç durmadan hıçkırıyor:nazar: yazık babacığım neler çekti boğazı yara oldu ben olsam 2 dk hıçkırığa dayanamam :mymeka:dr.'a gitti hap vermiş ama hala geçmedi uyku uyuyamaz oldusenağlama hazımsızlık demiş doktor yemeden içmeden kesildi sizin bildiğiniz bir yöntem varmı aceba:çok üzgünüm:
Yıllar geçmiş ama belki görürsünüz. Nasıl son buldu hıçkırık. Aynı sorun şuan babamda var

X