ayşe özyılmazel ve ali taran boşanıyolarmış

MonalisaSmile

sɹǝʇnqıqpunloʎʎǝs&#6
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2010
3.653
23
ne garip yaa, hasta bi kadının canını yaka yaka evlendiler senesi dolmadan boşanıyolar. :KK53:

Geç bile kalmışlar. Evlilik bu gibiler için çocuk oyuncağından ileri gitmiyo ne yazıkki, dönemlik evleniyolar. Ne halleri varsa görsünler :KK14:

basindan belliydi zaten..
reklam evliligi gibi duruyordu..
kimseede yüreyecegine inanmiyordu zaten, samimi gelmiyorlar bana..:KK19:

Allah affetsin ama çok sevindim. Alma mazlumun ahını,çıkar aheste aheste YA DA Gün olur devran döner demek geldi içimden.

kadıncağızı üzdüler de ne oldu?!!! değseymiş bari!!!

bugün bir kere daha üzüldüm ali taran'ın eksi eşi için...

zaten sinir olmuştum

Ah aldıklarıyla kaldılar
Varsa vicdanları çeksinler şimdi dicem ama :KK14:

ay ne vicdanı yaaa....

böyle insanlar sadece kendileri için yaşarlar.. vicdanları da sadece kendi çıkarları/istekleri doğrultusunda çalışır...

6 ay daha sabredemediler evlenmek için, ilişkilerini gizlemek için..

kusura bakmasın kimse ama hiç de üzülmedim boşanacaklarına..belki bir şeyler kafalarına dank eder.

haberi yalanlamışlar....:KK36: Allah bilsin onları başka bir şey demiyorum ..şimdi yalan deseler de habere yakındır doğru çıkması :KK31:

bugün tek celsede boşanmışlar.

ayşe özyılmazelin köşesinde yazdığı son yazıda her şey açık zaten. evde kalmış demesinler diye, bi kere evlenmiş olayım diye evlendim diyo resmen.

bugün tek celsede boşanmışlar.

ayşe özyılmazelin köşesinde yazdığı son yazıda her şey açık zaten. evde kalmış demesinler diye, bi kere evlenmiş olayım diye evlendim diyo resmen.

Evde kalmış demesinler diye,bi kere evlenmiş olayım diye babası yaşında adamla evlenmeseydi bari,kendi dengini bulsaydı en azından:KK37:

Anlaşmalı bir evlilik olduğunu düşünüyorum, demet akalının evlilikleriyle prim yaptığı gibi yakında cem yılmazda boşanır.. tabi herkesin hayatı kendine :44:

Daha durun çok çekecekleri var onların..:KK19: Öbür kadını öldürdüler (fiilen olmasa da ruhen), yuva yıktılar, aşığız aşığız diye dolandılar, 1 sene dayanabildiler.. Vay anasını be ne aşkmış :KK14:

X