Avusturya Paylasim Alani(Tanisma)

anabell

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
60
2
VEYA HER YERDEN:: YAZIN::GURBET BIZIM iCiMIZDE OLSADA::BiZ DOSTLUKTA,ARKADASLIKTA BULUSALIM::
PAYLASACAK O KADAR COK SEY VARKi::BiZi BiZDEN DAHA iYi KIM ANLAR::
SEVGILER HEPiNiZE:::)

Slm Anabell!!!
Ben De Avustralyadayim. Cok Dogru Soyluyorsun Bizi Bizden Baska Kim Anlar :)
Insallah Guzel Sohbetlerimiz Olur:) :)

Biz de anlarız arkadaşlar sizleri yeter ki siz paylaşmak isteyin bizimle...Her zaman dostluk elimizi uzatmaya hazırız.

musscool'a katılıyorum kızlar kendinizi yalnız hissetmeyin lütfen biz varız dimi yani :) yapacağınız her türlü paylaşım için buradayım sevgiler

ne güzel..bir avusturyadan birde uzaklardan ses geldi..sagolun arkadaslar..
insallah cogaliriz..avusturyalilara hep üvey evlat muamelesi yapiliyorya..
biz burdan sesimizi duyuralim..:wink:
birde ne diyecegim..burda kkda öyle güzel dostlarim varki..
sizde onlardan biri olun ..güzellikleri ve kederleri yani herseyi paylasalim..
sevgiyle kalin...:eyes:

:bigrazz: avusturyadan epey cikan oldu galiba siteye uye olan ne guzel sizin adiniza sevindim:)

seyda cnm..ben avusturyadayim..maalesef avustralya ile cok karistiriliyor ..olsun....bu site sayesinde benim gibi bir sürü arkadasim uzakta olmanin zorlugunu paylasabiliriz diye düsünüyorum..su an kadar yazan 1sen-seyda66-kuzey-msscool-mina mina sizler cok tesekkür ediyorum paylasimlariniz icin..sevgiyle kalin..

seyda cnm..ben isvicre SINIRINA YAKINIM::sorduguna göre..sende buralarda ysan cok sevinirim..

SEYDA 66 :EVT CNM BEN BIRKEZ VIYANAYA GELDIM::
COK GÜZEL BiR SEHiR...AMA KISTI VE ACAIP SOGUKTU..YINEDE GECE WEIHNACHTS MARKT LARINIZ BiR HARIKAYDI...BiZiM BURALAR SiZE GÖRE DAHA BiR KÖY..AMA BEN BURALARI COOK SEViYORUM:

cano sen nerde kaliyorsun anebel eevet viyana cok güzeldir
simdi cok sicak sizin sehrin adi ney haritadan bakim bari
evet wiehnachts marklari cok güzel bende cocuklarimi gezdiririm caylarida güzeldir diyim sogukda güzel iciliyor tafsiye ederim avusturyadan cok olacaz kizlar

sevgili mina mina..ne farkeder...sende bizim gibi uzaklardasin..özlemlerimiz hep ayni...özledigimiz yer ayni..paylasmak istersen birseyleri yani basindaymisiz gibi dinleriz...dinlerim...

sagolasin anabell :öperim:
ayyy ne bileyim birden herkes birbirini taniyinca kiskandim herhalde.:shy: :shy:
konusalim, dertlerimizi paylasalim. bu yuzden kk yi cook seviyorum herkes birbirine cok yakin ve sevecen. :) :)

sevgili mina...avustralyada hayat nasil gidiyor..orda su an hangi mevsim yasaniyor...neleri en cok özlüyorsun...türk arkadaslarin varmi..
cnm biraz kendinden bahsetmek istermisin?

:)
3,5 yildir burdayim.esim burda dogma buyume oldugu icin,evelenip buraya yerlestim.ailem turkiyede ve onlari cooooooooooooooooook ozluyorum :KK43:
her ne kadar annemle webcamle hergun gorusmemize ragmen yinede bagzen onlarin yanimda olmalarini cok istiyorum.
3 gune kadar ilk bebegimizin dogumu var :) onun icin bu aralar nedense hislerime hakim olamiyorum.sanirim hormonlar iyice allak bullak oldu :) ayni zamanda hem aglamak hemde gulmek geliyor icimden. ve dogumdan sonra yanimda ne annemin nede kayin validemin olmamasi beni birazda korkutuyor.(KAYINVALIDEM 2 HAFTA ONCE TURKIYEYE TATILE GITTI )
ama hergun kk ye gelip bir bakiniyorum.simdiye kadar burdan bir tane can dostumu buldum.insallah daha cok kisiylede tanisirim.BU ARADA ANABELL BU YAKINLIGIN ICIN SANA COK AMA COK TESEKKUR EDERIM. BANA BUNUN NE ANLAMA GELDIGINI BILEMEZSIN.:nanaktan öp: :nanaktan öp: :nanaktan öp:

mina canim allah büyüktür sen bebeni saglikla kucana al gerisi olur benimde kimsem yoktu cocuk büyütürken allah yardim ediyor bilmediklerinide burdan sorarsin yardim edriz benimde dayim var orda 5yilda bir geliyor anca uzakya
tanistimiza sevindim

Sagol Seydacim. Insallah Bende O Gunu Dort Gozle Bekliyorum.dedigin Gibi Allah Yardimcim Olsun Aminnnnnnnnnn :) :) :)
Gecen Yil Bende Turkiyeye Geldim.24 Saat Suruyor Cok Yorucu Geciyor Yolculuk. Bu Aralikta Yine Bebekle Gelmek Istiyoruz Ama Supheliyim Sadece 5 Aylik Olacak Ve O Uzun Yol Zor Olacak.hayirlisi :)

X