Astrolog Olma Yolunda İlk Adım

tahmin edebiliyorum tabki :) başında olduğum için çalışma yapıyorum kendimi geliştirmek için :)
Yıllar önce bir arkadaşım Yıldız haritamı çıkarmıştı onun söykediklerini dikkate alıp uyguladığımda baya faydasını görmüştüm çok merak ediyorum İnan

güneş burcu yay
yükselen yengeç
yay burcun stelyumda yani ağırlık yapmış
2 elementin natal haritanda çok ağır basıyor
1 elementin nerdeyse yok

bu sana biraz gevezelik ve yalnız kalma korkusu yaşatabilir

maddi konular da ön plana çıkabiliyor fakat sezgiler daha kuvvetli sizde..

gelelim diğer yorumlara

sezgilerinle ilerlemeyi seçiyorsun.. sezgilerinle yön bulmak ve ilerlemek doğanda var..hareketi başlatan eyleme yön veren sensin..birinin arkasından gitmek pek tarzın değil gibi..ruh halin sabit kalamaz senin çok değişkendir..bi bakarsın depresyondasındır sonra dersn aman yerim depresyonu haydi eğlenelim :) enerjin tavandır..ne istersen o dur senin için..değişimlere kolay adaptasyon sağlayabilirsin.. az önce de dediğim gibi aniden depresyona girmeye karar verip sonra paldır küldür başka ortamlara akmak için kendi kendini harekete geçirirsin :)
olayalara ani tepki verebilirsin.. ama bazı durumlarda saplanıp kalabilirsin.. yani duygusal olarak atlatamadığın konular ve durumlarla karşılaşabilirsin.. çok fazla şey var ama bu kadar şimdilik :)
Teşekkür ederim ilgilenip zaman ayırdığınız için 😍 gerçekten de öyleyim çok mutlu olduğum Zaman bi anda somUrtabilirim bazen de depresif haldeyken kendimi iyileştirmek için eğlenceli şeyler yaparım yolun açık olsun kardeşim inşallah kendini dilediğin gibi geliştirirsin 🙏🏻

Teşekkür ederim ilgilenip zaman ayırdığınız için 😍 gerçekten de öyleyim çok mutlu olduğum Zaman bi anda somUrtabilirim bazen de depresif haldeyken kendimi iyileştirmek için eğlenceli şeyler yaparım yolun açık olsun kardeşim inşallah kendini dilediğin gibi geliştirirsin 🙏🏻
geri dönüş için ben de teşekkür ederim :KK200:

Yıllar önce bir arkadaşım Yıldız haritamı çıkarmıştı onun söykediklerini dikkate alıp uyguladığımda baya faydasını görmüştüm çok merak ediyorum İnan
kesinlikle bu çok önemlidir... öngörüler gerçeği yansıtır

Bana da baktı arkadaşımız. Gerçekten harika ve yorumları çok isabetli.

pofu pofu Emeğinize sağlık gerçekten. Yolunuz açık olsun, çok ama çok başarılı olacağınıza eminim :KK200: :KK200: :KK200:

Bana da baktı arkadaşımız. Gerçekten harika ve yorumları çok isabetli.

pofu pofu Emeğinize sağlık gerçekten. Yolunuz açık olsun, çok ama çok başarılı olacağınıza eminim :KK200: :KK200: :KK200:
ayyy çok tşk ederim canım :) inşallahh en son dediklerime takılmamışsındır :) kendine çok iyi bak ben buralardayım tekrar görüşürüz :)

Tespitler nokta atışıydı, aşırı etkilendimm.. ağzına sağlık canım benim, daha eğitimin başında böyleysen ileride tanınmış bi astrolog olarak adını çok duyacağız bence 😍

of of of diyorum mars satürn ikilisi geliyorrr...beklenmedik ani durumlar söz konusu olabilir..huzursuz ortamlar oluşabilir.bastırılmış içinde tutulan öfke halleri ortaya çıkabilir..devletler arası sorunlar teşkil edebilir..aile içinde babayla kavga gürültü sorunlar çıkabilir..bastırılmış öfkelerin artık durdurulamayıp ortaya çıkması patlaması meydana gelebilir..kazalar artabilir.kavgalar engellemeler... aman dikkat.. geceye son noktaya atar ve kaçarım..gökyüzü ssizinle olsun ayınız yoldaşınız olsun.. iyi geceler herkese :KK200:

Tespitler nokta atışıydı, aşırı etkilendimm.. ağzına sağlık canım benim, daha eğitimin başında böyleysen ileride tanınmış bi astrolog olarak adını çok duyacağız bence 😍
ah ah ağzın bal damlıyor bebeğimm inşallah o günlerde gelecek :KK200: öpüyorum çok

X