Deri ve Cilt Hastalıkları arkadaşlar uyuz oldum ve 2 haftada geçirdim yardımcı olmak için her yerde yaptıklarımı yazıyorum

Hangi tedaviyi tekrarlamam gerekiyor peki wilkinsonu mu yoksa kwelladayi mi? Wilkinson bildiğiniz travma
3 gun ust uste kweleda heryer ayni sekilde temizlensin yataklar mumkunse ters cevir ve hakilari topla .camasirlar 60 derecede utule oyle dolaba koy.ayakkabilar montlar 10 hun pisette dursun.ertesi hafta 3 gun ust uste tekrar uc gun kweleda.3 hafta 4 hafta aksam sur sabah yika bu sekilde kesin kurtulunur da .evde tedaviyi red edemn cikinca sil bastan birinde basliyor

Heryer Pomad kokuyo sindi resmen kokusu vernel sirke hak getire yorganlar kokuyor zamanla gidermiş koku acaba temizliyorum koku yüzünden heryer pis geliyo gerçekten tranva bu krem

Eğer yaz olsa evi terkederdim köye giderdim en azından evdekiler ölürdü köyde tedaviyi hallederdim bide kış girdiki cami açsan üşüyon hali kaldirsan yer buz dert giriyo çıkana kadar yerle bir ediyo

Eğer yaz olsa evi terkederdim köye giderdim en azından evdekiler ölürdü köyde tedaviyi hallederdim bide kış girdiki cami açsan üşüyon hali kaldirsan yer buz dert giriyo çıkana kadar yerle bir ediyo
Biz gecen kis mahf olduk .pomat hakikaten tramva gibi birsey soyliyim😊dun gece birden uyandim sanki ev wilkinson k9kuyordu esimi uyandirip pomat mi surdun dedim adam diyor ne diyon ne pomadi yat iyice taktin.valla evde bir kojuuordu ki.sanirim evin banyo havalandirmasindan ya alt komsudan ya ust komsudan eve yayildi:KK43:.bu kokuyu nerde duysam tanirim.90 derecede kokusu geciyor ama dusuk isida 1 yila bile gecmiyor.cildede esasen cok zararli 3 gun hucreler nefessiz kaliyor buda kotu sinuclara sebep verebilir Allah hepimizi korusun.bitsin bu musubet toolumdaki rahat edelim bulasma korkusuda cok kotu.

Bacaklarımın alt ve üst kısmında bikac gündür kaşıntı ve kızarıklıklar vardı dün cikdiyeye gittim doktora 1 ay önce tedavinin bittiğini ama bacaklarımın kasindigini kızarıp kabardigini söyledim doktor baktı ısrarla bunlar uyuz değil diyor kıllar çıkmaya başlarken kıl dönmesi olmuş dedi urederm lipo diye krem verdi akşam yıkanıp sürdüm biraz iyi geldi söndü gibi ama içim hiç rahat değil acaba uyuz mu tekrar etti çok korkuyorum moralim çok bozuldu wilkinson asla geri dönemem

Uyuz olduğumda ellrimde parmak aralarimda çok kaşıntı oluyordu şimdi ellrimde yok duşa giremedim eskiden şimdi duşa girdigimde sıcak suyu açıp tutuyorum normalde sıcak Sude çok kasinirdim kaintida yok normalde agdaya giden birisiyim jilet tutmam acaba agdadan sonra böyle olması normal mi kıllar çıkarken sizdede kaşıntı ve kızarıklık oluyor mu

Bizde ürederm ve kalmosan verdi karıştırıp surmemiz için 6 hafta kaşıntı devam eder dedi alerjide yapiyo pomad korkmayin uyuz değildir bol bol nemlendirin

Uyuzda kaşınan yere sirke sürünce çok yakıyor normalde kaşınan yere sürünce yakmıyor deneyin bi ama sanmıyorum muhtemelen pomad alerji yapmıştır kizimada yaptı minik kırmızı şeyler çıkardı döküntü oldu

Dra gittim bugün uyuz geçmiş boynum da ilaç alerji yapmış dedi bir krem verdi. İnşallah tamamen geçmiştir illet bir şey
Size birsey soracagim bendede uyuz teshisi konuldu metrin kren kullandim dr 2 gun 24 saat durmasini soyledi ertesi hafta gene 2 gun 24 saat şeklinde uyuz kasintilarim gecti ama boynumdan itibaren isilik gibi kasinti basladi sizde doktor nasil bir yol izledi biraz zaman gecmis ama aciklarsaniz sevinirim

Size birsey soracagim bendede uyuz teshisi konuldu metrin kren kullandim dr 2 gun 24 saat durmasini soyledi ertesi hafta gene 2 gun 24 saat şeklinde uyuz kasintilarim gecti ama boynumdan itibaren isilik gibi kasinti basladi sizde doktor nasil bir yol izledi biraz zaman gecmis ama aciklarsaniz sevinirim
Hipokart tı yanlış hatırlamıyorsam bu kremi verdi sürdüm geçti. Siz dra gidip baktırdınız mı uyuzun geçip geçmediğine

Bende çıldırmak üzereyim UYUZ gitmiyor bitmiyor olmuyor ne yapsam olmuyor...3 haftadir savasiyoruz bizde.Kwela ise yaramadi defalarca doz tekratladik. Doz aralarinda aktardan XABİON VE yenebilir bi karisim yaptırdım.Bir hafta sürekli bu losyon ve macunu tüketik. Simdi kötü kokulu eczane karisimi aldik sürüyoruz 3 gun uygulanip dus alıp 3 gun sonra tekrar 3 gun daha tekrarlancakmis. Umarım biter bitmezse ben bitcem artik yeter. Posetleme,yikama hatta 1 hafta temas etmeden herseyi balkonda bekletme, ütüleme, sirkeyle ve deterjan karisimlariyla silme herseyi yaptim. Yikanmadik tek bir sey birakmadim. Halilari yikanmaya yolladım hergun nevresim degistirip utulenmis yatak takımlari serdim bu süreçte dokundugum herseyi gunde defalarca sildim sirkeli domestoslu homojen suyu sprey kutusunda bas ucuma koydum. Hatta gece uyandikca ara ara uyku arasinda bu suyla sarj kablosu telefon kılıfı sigara paketi her detayi defalarca sildim.Kronik ürtiker, anafilaksi, Alerjik rinit, böcek, sinek, toz, akar, aklinaza gelecek herseyin kronik tam teşekkürllü immino alerji kliniginin en plus hastasiyim😷. Zaten immun yetmezlikle birlikte 12 ay dört mevsim kasiniyorum ve gun icinde sayisini bilmediğim alerji ilaclarini leblebi gibi içiyorum. Panik atak ve ankasiyeteyide eklersek UYUZ denilen illetin kucağına düşünce bu gidişle yakinda paranoya, obsesif, sizofreni hasta adayi olcam. bitmedikce. Sinir hastasi oldum 😡😡ev nazi kampina döndü eşim kızım uyumaya yikanmaya dolaplara dokunmaya korkar oldu sterilizasyon kurallarini aşip hata yapcam diye. Maddi boyutunu hiç demiyorum şu issizlikte zor sartlarda 3 bini gecti ilac giderleri.Defalarca hastane serüveni, muayene, yol, yanlis tanı, Dene yanil yontemi ile tedavi ekstrasi 3
haftada.Kizima alinan raporla geri kalinan dersleride eklersek kızımın okul mesafesinden dolayi annemde kalmasi aynı uygulamayi temas edilen anne evinede yaptigimizi da dusununce cildirmamak elde degil. Temizlik icin harcanan emek zaman çaba detarjan giderleri ve Faturalardan bahsetmiyorum bile😔😔😔😔

Son düzenleme:
Gözüm surekli yerde go
Bende çıldırmak üzereyim UYUZ gitmiyor bitmiyor olmuyor ne yapsam olmuyor...3 haftadir savasiyoruz bizde.Kwela ise yaramadi defalarca doz tekratladik. Doz aralarinda aktardan XABİON VE yenebilir bi karisim yaptırdım.Bir hafta sürekli bu losyon ve macunu tüketik. Simdi kötü kokulu eczane karisimi aldik sürüyoruz 3 gun uygulanip dus alıp 3 gun sonra tekrar 3 gun daha tekrarlancakmis. Umarım biter bitmezse ben bitcem artik yeter. Posetleme,yikama hatta 1 hafta temas etmeden herseyi balkonda bekletme, ütüleme, sirkeyle ve deterjan karisimlariyla silme herseyi yaptim. Yikanmadik tek bir sey birakmadim. Halilari yikanmaya yolladım hergun nevresim degistirip utulenmis yatak takımlari serdim bu süreçte dokundugum herseyi gunde defalarca sildim sirkeli domestoslu homojen suyu sprey kutusunda bas ucuma koydum. Hatta gece uyandikca ara ara uyku arasinda bu suyla sarj kablosu telefon kılıfı sigara paketi her detayi defalarca sildim.Kronik ürtiker, anafilaksi, Alerjik rinit, böcek, sinek, toz, akar, aklinaza gelecek herseyin kronik tam teşekkürllü immino alerji kliniginin en plus hastasiyim😷. Zaten immun yetmezlikle birlikte 12 ay dört mevsim kasiniyorum ve gun icinde sayisini bilmediğim alerji ilaclarini leblebi gibi içiyorum. Panik atak ve ankasiyeteyide eklersek UYUZ denilen illetin kucağına düşünce bu gidişle yakinda paranoya, obsesif, sizofreni hasta adayi olcam. bitmedikce. Sinir hastasi oldum 😡😡ev nazi kampina döndü eşim kızım uyumaya yikanmaya dolaplara dokunmaya korkar oldu sterilizasyon kurallarini aşip hata yapcam diye. Maddi boyutunu hiç demiyorum şu issizlikte zor sartlarda 3 bini gecti ilac giderleri.Defalarca hastane serüveni, muayene, yol, yanlis tanı, Dene yanil yontemi ile tedavi ekstrasi 3
haftada.Kizima alinan raporla geri kalinan dersleride eklersek kızımın okul mesafesinden dolayi annemde kalmasi aynı uygulamayi temas edilen anne evinede yaptigimizi da dusununce cildirmamak elde degil. Temizlik icin harcanan emek zaman çaba detarjan giderleri ve Faturalardan bahsetmiyorum bile😔😔😔😔
Gözüm sürekli yerde gökte dolaşan akar böcek toz zerresi ariyor. Bir elimde sprey bi elimde ütü Koltuk yatak baza ütüledim defalarca. Her aksam sirkeli homojen su sıkıp sabah süpürdükten sonra kızgın ütüyü basmadigim sadece elektronik eşyalar bide kendi tenimiz kaldı diyebilirim. Her duşta suya sirke ve tuz koydum tabi makinada deterjanada ekledim bunu.

Cok gecmis olsun uzuldum durumunuza aynilarindan gectim.evi esyalari bile degistirdim ben.size soyle birsey soyleyim madem o kokulu ilaca basladiniz .3 hun yikanin tekrar mutlaks kweleda surun haftaya kokulu krem bir hafta sonra aksam kweleda sur sabah yikan 4 haftada aksam sur sabah yikan yoksa bitmiyor

Kızlar bu kaşıntı ben ve eşimde yaklaşık bir aydır var.Önce iğne ucu gibi kızarıklık oluyor sonrada kaşıntı. Ben alerjik bi durum diye pek önemsemedim ama genel olarak hep kaşınıyor. Hemen hemen kol bacak karın sırt her yerimde çıkıyor bu kırmızı noktalar. Kasinmaktan yara oldu bacaklarım. Randevu yok, eczaneden kendim alsam bu ilaçları en etkilisi ne? Bi de internette belirtileri parmak arası falan demiş öylemi benim vücudumda var. Ellerimde de içi sulu kabarçık oluştu 3-4 kez ama bazen benim bileklerimde de böyle olurdu. Yani eskiden.

Kızlar bu kaşıntı ben ve eşimde yaklaşık bir aydır var.Önce iğne ucu gibi kızarıklık oluyor sonrada kaşıntı. Ben alerjik bi durum diye pek önemsemedim ama genel olarak hep kaşınıyor. Hemen hemen kol bacak karın sırt her yerimde çıkıyor bu kırmızı noktalar. Kasinmaktan yara oldu bacaklarım. Randevu yok, eczaneden kendim alsam bu ilaçları en etkilisi ne? Bi de internette belirtileri parmak arası falan demiş öylemi benim vücudumda var. Ellerimde de içi sulu kabarçık oluştu 3-4 kez ama bazen benim bileklerimde de böyle olurdu. Yani eskiden.
Uyuz olmussunuzdur bizdede o kirmizi kabarciklar ve cocuklarda su toplamasi oluyor geceleride kasinti varsa net uyuzsunuzdur.kwlededayi 3 gun ust uste surun haftaya 3 gun ust uste igne deligi kadar bos yer kalmiyicak suyla temasda yenilenecek ve esyalar 60 derece yikamayan bir hafta posetlenecek.ilaclar yan etki etmiyor inanin okadar degisik cok ilclar kullandi ki size yazdigim en kolayi.

Uyuz olmussunuzdur bizdede o kirmizi kabarciklar ve cocuklarda su toplamasi oluyor geceleride kasinti varsa net uyuzsunuzdur.kwlededayi 3 gun ust uste surun haftaya 3 gun ust uste igne deligi kadar bos yer kalmiyicak suyla temasda yenilenecek ve esyalar 60 derece yikamayan bir hafta posetlenecek.ilaclar yan etki etmiyor inanin okadar degisik cok ilclar kullandi ki size yazdigim en kolayi.
Teşekkür ederim. Bugün aile hekimine gittim uyuz değil dedi antibiyotik icerikli bir krem verdi. Onu bir iki gün deneyeceğim. Sadece gece değil de genel bir kaşıntı oluyorum. Geçmezse dediğinizi alacağım sağ olun.

Teşekkür ederim. Bugün aile hekimine gittim uyuz değil dedi antibiyotik icerikli bir krem verdi. Onu bir iki gün deneyeceğim. Sadece gece değil de genel bir kaşıntı oluyorum. Geçmezse dediğinizi alacağım sağ olun

Xabion faydali oldu mu bugun bize de verdiler

Allahim bu hastalıkla uğraşan herkese en kisa zamanda derdimize derman hastalığımıza sifa versin 🙏 bizde 2 çocuğumla 4 aydır uyuzuz eşim atlattı biz atlatamadık oğlum 2. Sınıfa daha hiç başlayamadı sanırım sınıfta kalcak. Sürekli vücutlarına bsey surulmekten pskolojileri bozuldu ben bu sürede 10 kg verdim yüzüm gözüm stresten sivilce içinde ve her gcce uyanıyorum sabaha kadar geçmeme korkusundan uyuyamıyorum titriyorum ve bunu akrabalarım kimse anlamıyor sen çok abartıyorsun geçer diyolar sen böyle düşündüğün için geçmiyor diyolar çocukları okula göndermedin yazık ettin çocuklarına diyolar bide beni böyle üzüyorlar hergece bakıp çocuklarıma ağlıyorum pskolijim çok bozuldu ben mi kötü bi anneyim ben mi iyilestiremedim suan bunları yazarken bile ağlıyorum 😢😢😢
Gecti mi

Xabion faydali oldu mu bugun bize de verdiler
IMG-20230111-WA0006.jpg
xabion kullandiktan 4 gun sonra boyle oldu alerji mi yoksa uyuz mu boyle yapiyor cildi

X