Arkadaşlar benim gibi sebepsiz (eşli)ama gerçekten hiçbir sebebi olmadığı halde çocuğu olmayıp tüp bebek yaptırıp pozitif görenler var mı?

Maviboncuk58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2021
767
666
29
Arkadaşlar sorum çok net bir şekilde başlıkta da var 😊
Ben ve eşimin hiçbir sebebi yok arkadaşlar hiçbir olumsuzluk yok. Sebepsiz iki buçuk yıldır çocuğumuz olmuyor. Tüp bebeğe karar verdik tedaviye bugün yarın başlayacağız. Benim gibi olup ilk denemede hamile kalan arkadaşlar var mı?

Ben ve eşimin hiçbir sebebi yok arkadaşlar hiçbir olumsuzluk yok. Sebepsiz iki buçuk yıldır çocuğumuz olmuyor. Tüp bebeğe karar verdik tedaviye bugün yarın başlayacağız. Benim gibi olup ilk denemede hamile kalan arkadaşlar var mı?
Kromozomlariniza baktirdinizmi bi arkadaşımın meger esinde kromozom eksikligi varmis

Ben 🤗

Herşey normal aşılama bir kez yaptık tutmadı. Gittik bugün ödemeleri yaptık tüp bebek için bakalım nasip işte. Kromozom hiç bakılmadi
Canım biz de sizinle aynı durumdayız ve artık tüp bebek düşünüyoruz. Ne yaptın sonuç alabildin mi hamile misin inşallah ? 🙏

Anladım canım süreç nasıl ilerliyor biraz bahseder misin ?
Canım dediğim gibi sebepsiz olduğu için gider gitmez biz tedaviye başladık öncesinden herhangi bir ilaç vesaire vermedi.
Adetin 3.Gittim yumurta geliştirici iğneler verdi. İki günde bir 3 günde bir kontrole gittim yumurtaların durumunu öğrenmek için.
En son kontrole gittiğimde yumurtalarımı yeterli büyüklüğe geldiğini ve çatlatma iğnesi kullanmam gerektiğini söyledi. Verdiği saate uyarak çatlatma iğnesini yaptım. Söyledikleri tarihte ve saatte orada oldum yumurta toplama işlemi yapıldı aynı zamanda eşim sperm örneği verdi.
Yani bekliyorum yarın büyük ihtimalle transferim olacak.
Transfer yapıldıktan sonra da genelde 10-12 gün içerisinde negatif ya da pozitif sonucu alınıyor.
İnşallah pozitifi görürüm🌷Dualarınızı bekliyorum arkadaşlar 🌺🤲🏻

Canım dediğim gibi sebepsiz olduğu için gider gitmez biz tedaviye başladık öncesinden herhangi bir ilaç vesaire vermedi.
Adetin 3.Gittim yumurta geliştirici iğneler verdi. İki günde bir 3 günde bir kontrole gittim yumurtaların durumunu öğrenmek için.
En son kontrole gittiğimde yumurtalarımı yeterli büyüklüğe geldiğini ve çatlatma iğnesi kullanmam gerektiğini söyledi. Verdiği saate uyarak çatlatma iğnesini yaptım. Söyledikleri tarihte ve saatte orada oldum yumurta toplama işlemi yapıldı aynı zamanda eşim sperm örneği verdi.
Yani bekliyorum yarın büyük ihtimalle transferim olacak.
Transfer yapıldıktan sonra da genelde 10-12 gün içerisinde negatif ya da pozitif sonucu alınıyor.
İnşallah pozitifi görürüm🌷Dualarınızı bekliyorum arkadaşlar 🌺🤲🏻
Kaç yumurta toplandı canım kaç tanesi döllendi

Bizim var. 1 yıl doğal yollarla + 1 yıl 4 tüp bebek denemesiyle olamadık. Her testi yaptırdık en ucuzunu da en pahalısınıda. 5. Tüp denemesinde oldu.

Bizim tam 9 yıl hiç mi hiç olmadı ne düşük ne kimyasal..
2aşılama 1tüp bebek yaptık olmadı,bulunduğum şehir Büyükşehir birçok doktora gittim,Ankara’da çok ünlü tvlere çıkmış prof birine kadar gittim,bana kızım boşuna paranı dökme bi sorunun yok,direkt tüp yap olacaktır dedi..Ayrıca asla yapmam dediğim ne kadar ilkel batıl ne varsa yaptık,hakeza alternatif tıp,2.tüp bebek denememizde ikiz kızlarım oldu.
Ümidinizi kaybetmeyin nasibinizde varsa olacaktır..

Bizim tam 9 yıl hiç mi hiç olmadı ne düşük ne kimyasal..
2aşılama 1tüp bebek yaptık olmadı,bulunduğum şehir Büyükşehir birçok doktora gittim,Ankara’da çok ünlü tvlere çıkmış prof birine kadar gittim,bana kızım boşuna paranı dökme bi sorunun yok,direkt tüp yap olacaktır dedi..Ayrıca asla yapmam dediğim ne kadar ilkel batıl ne varsa yaptık,hakeza alternatif tıp,2.tüp bebek denememizde ikiz kızlarım oldu.
Ümidinizi kaybetmeyin nasibinizde varsa olacaktır..
İnşallah bu mesajınız beni mutlu etti. Yarın transferim var 😇

X