Gelinbaşı ve Gelin Tacı antaresin karşısındaki esta kuaföre giden var mı?

violet06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2009
22
0
38
arkadaşlar düğün için burayı düşünüyorum da saç ve makyaj..daha önce giden,memnun olan ya da olmayan var mı?

benimde ekimde nikahım var ve bende baya araştırmadan sonra esta ya karar verdim randevu aldım yani bende ilk defa gideceğim ınternette siteleri var ve arayınca gayet ilgili davrandılar aslında çok yakın zamanda düğünü olan bir arkadaşım bahçeli 2.caddede bir kuaför önermişti o çok memnun kalmış fakat bana biraz uzak olduğu için tereddütte kaldım bilmiyorumkismile zaten prova olacağı için sonra biraz daha içim rahatladı arkadaşım ...ben saç ve makyaj konusunda çok titizim umarım herşey istediğimiz gibi olur zemuszemus mutlu gelinler oluruzzz

Esta'ya çok yakın oturduğumdan geçen sene gitmiştim oraya saç kesimi için. memnun kalmadım. Bir daha da uğramadım bile.

Ali Gür'e gidin kızlar Antares'teki.:hulya:

--------------------------------------------------------------------------------

Esta'ya çok yakın oturduğumdan geçen sene gitmiştim oraya saç kesimi için. memnun kalmadım. Bir daha da uğramadım bile.

Ali Gür'e gidin kızlar Antares'teki.

:KK43: kararsız kaldımm yinee...

hadi ya :KK43: ama saç kesimi farklı bi olay bence,burda saçı yaptıracağız ayrıca provası da olacak..ii olur gibi geliyor,ali gür'e gidenler olmuş hiç memnun kalmamışlar öyle yazıyordu forumda..ya benim e evim etlikte o yüzden uzak bi yere gitmek istemiyorum,güzel olur inşallah :)

hadi ya :KK43: ama saç kesimi farklı bi olay bence,burda saçı yaptıracağız ayrıca provası da olacak..ii olur gibi geliyor,ali gür'e gidenler olmuş hiç memnun kalmamışlar öyle yazıyordu forumda..ya benim e evim etlikte o yüzden uzak bi yere gitmek istemiyorum,güzel olur inşallah :)

benim evimde basınevlerinde o yüzden bende çok uzak bir yer tercih etmek istemiyorum fakat ali gür ve esta arasında gerçekten çok kararsız kaldım :sinifsinif: giden arkadaşlar varsa paylaşsınlar lütfeen arkadaşlar :KK3: güzel haberlerinizi bekliyorummmm...

bugün provam var gidiyrum bakalım hayırlısı..benden başka da giden yok anlaşılan:1shok:

bugün provam var gidiyrum bakalım hayırlısı..benden başka da giden yok anlaşılan:1shok:

canım benide bilgilendir lütfen benimde provam 20 ekimde ama çok tedirginim bu konuda estadan aldım randevumu merakla bekliyorum inşallah istediğin gibi olur opuyorumnanaktan

canım benide bilgilendir lütfen benimde provam 20 ekimde ama çok tedirginim bu konuda estadan aldım randevumu merakla bekliyorum inşallah istediğin gibi olur opuyorumnanaktan

arkadaşlar merhaba benım gelın sacım estada oldu ve cok memnun kaldım calısanları cok ılgılı ve tam bır profesyonel esımde erkek tarafında işlem gordu cok mutlu olarak ayrıldık suanda oranın musterisi oldum herkese tavsiye ederim ali guru dusunmeyın cunku ali gurde calısıanlarla kavga edıp estaya gelen musteri sayısı oldukca fazla şahitte oldum... kendınızı ozel ve guzel hısstmek ısteyenlere kesinlikle ESTA yı tavsiye ediyorum....

arkadaşlar merhaba benım gelın sacım estada oldu ve cok memnun kaldım calısanları cok ılgılı ve tam bır profesyonel esımde erkek tarafında işlem gordu cok mutlu olarak ayrıldık suanda oranın musterisi oldum herkese tavsiye ederim ali guru dusunmeyın cunku ali gurde calısıanlarla kavga edıp estaya gelen musteri sayısı oldukca fazla şahitte oldum... kendınızı ozel ve guzel hısstmek ısteyenlere kesinlikle ESTA yı tavsiye ediyorum....

peki fiyatlar nasıl arkadaşım

fön 10 tl
kırık fön 15
dip boyası 60-90
kaş 12
manikür 20
pedikür 30
kesim 30
gelin başımı 400 tlye yaptırdım sac provası+makyaj provası+saç+makyaj+manıkur ve kas var paketın ıcınde

esta cartımı yanımda taşıyorum her gıttıgımde para puan kazanıorum bırıkınce fon yada kesımım bedavaya geliyor...

merhaba ben de bu yıl ağustosta gelin saçı ve makyajı için estaya gitmeyi düşünüyorum, acaba siz memnun kaldınız mı?
ben eylül ayında gelin saç ve makyajımı estada yaptırdım çok da memnun kaldım ztn prova yaptıkları için neyi nasıl istediğini provada net bi şekilde isteyip görebilirsin..ben kesinlikle tavsiye ederim

ben eylül ayında gelin saç ve makyajımı estada yaptırdım çok da memnun kaldım ztn prova yaptıkları için neyi nasıl istediğini provada net bi şekilde isteyip görebilirsin..ben kesinlikle tavsiye ederim

cevap için teşekkür ederim sanırım birkaç isim var kime yaptırdınız, makyaj konusunda nasıllar? bir de sakıncası olmazsa saç ve makyajınızı görebilir miyim? sanırım biraz fazla telaşlıyım :S

X