Lazer Epilasyon Antalya lazer epilasyon

MALG

Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2012
17
0
Arkadaşlar merhaba foruma yeni üye oldum her merak ettiğimi burdan araştırıyordum ve buaralar epilasyona başlamak üzereyim çoğu yerden fiyat aldım fakat halen kararsızım antalyada yaptıran ve bitti çok memnunun diyen varmı lütfen yardımcı olun...

Arkadaşlar merhaba foruma yeni üye oldum her merak ettiğimi burdan araştırıyordum ve buaralar epilasyona başlamak üzereyim çoğu yerden fiyat aldım fakat halen kararsızım antalyada yaptıran ve bitti çok memnunun diyen varmı lütfen yardımcı olun...

Ben İstanbul da yaşıyorum ama işimiz gereği nerde ne var biliyoruz.
Antalya'da çok iyi merkezler ve salonlarlar var.

alex ve Diod uygulanan yerleri araştırabilirsiniz.

Lara ve 100. yıl iyi adreslerdir.

Teşekkür ederim bu söylediğim firmalarda da alex-diod ve nd -yag mevcut fakat fiyatları arasında çok farklar var ve bunu marka aynı olabilir fakat modeli eskidir şeklinde söylüyorlar o yüzden özellikle bu dediğim yerlere gidip epilasyon yaptıran arkadaşlarımın yorumlarınıda bekliyorum

Arkadaşlar hiç mi yok antalyada lazer yaptıran bu dediğim yerlere :KK43:(((((((

mrb.. Ben gecen sene mart ayin ayinda koltuk alti lazere basladim. Bir yil icinde 6. seansima gittim ve gayet memnunum. Suan sanirim en fazla 2 seansim kaldi diye tahmin ediyorum. Almina Estetik kirmizigülün üstüne gidiyorum ve seans basi 100 Tl ödüyorum.

arkadaşlar hiç mi yok antalyada lazer yaptıran bu dediğim yerlere :KK43:(((((((

merhaba canım bende antalya da yaşıyorum

ve lazere başladdım özel bir hastanede yaptırıyorum
ilk koltuk altımdan başladım çünkü bana garanti vermiyorlar hormon bozukluğu olduğu için bende o yüzden sadece koltuk altından başlayayım dedim ve başladım

doktor 1 ay sonra tekrar çıkmaya başlar ve dökülür dedi dediği gibi oldu

şuan 40 gün gibi oldu yaptıralı daha çıkmadı fiyat olarak da koltuk altı 100tl ödedim her gittiğimde tüyün çıkışına göre fiyat düşecek bu hastaneye arkadaşım tanıdığı vasıtasıyla gittim onun tamamen bitti

ama kırmızı gül çiçeğin üzrindeki yeri iyi diyorlar

teyzemde ısparta da yaptırdı 1,5 yıl gibi oldu tamamen bitti nerdeyse

ben birde cene bölgeme iğneli epil.yaptırıyom (başka biryerde)bende lazer yaptırma konusunda kararsızım

Kızlar kullanılan cihazlar ne özelden msj atamıyorum canım yetkim yok buarada herkes cok acıyor diyo korkmaya başladım sizin öneriniz varmi

kızlar kullanılan cihazlar ne özelden msj atamıyorum canım yetkim yok buarada herkes cok acıyor diyo korkmaya başladım sizin öneriniz varmi

canım bende çok korkuyordum

ama toplam 5 dk bile sürmedi

en sonda dayanamıyorum bırakın dedim ve doktor bitti dedi çok şaşırdım

bence korma ağdaya nasıl dayanıyoruz onun acısı kadar bile değil

mrb.. Ben gecen sene mart ayin ayinda koltuk alti lazere basladim. Bir yil icinde 6. seansima gittim ve gayet memnunum. Suan sanirim en fazla 2 seansim kaldi diye tahmin ediyorum. Almina Estetik kirmizigülün üstüne gidiyorum ve seans basi 100 Tl ödüyorum.

Almina ilk seansa başladım ama halen tereddütlerim var acaba medlife mı gitsem die ikisi arasında kaldım :KK43:((((

Almina ilk seansa başladım ama halen tereddütlerim var acaba medlife mı gitsem die ikisi arasında kaldım :KK43:((((

almina ne kadar fiyat verdi? medlife gercekten güzel ve etkili bi yer.arkadasım calısıyor orda. ama bana veridkleri fiyat fazla geldigi için düşünmedim orayı

bu konu çok iyi oldu benım için :) nasip olrsa evlenıp antalyaya gelıyorum :)burda diod lazerle basladım fakat devam etmıycem. alex istiyorum. ağda yapıyorum 2 gun sonra batık batık çıkıyodu dio lazer yapıldı bikç seans batıklarım gitti ama agda vurunca yıne aynı sekılde olucak. umarm antlyada bu işi kalıteli yapan yerler vrdır :18:

merhaba canım bende antalya da yaşıyorum

ve lazere başladdım özel bir hastanede yaptırıyorum
ilk koltuk altımdan başladım çünkü bana garanti vermiyorlar hormon bozukluğu olduğu için bende o yüzden sadece koltuk altından başlayayım dedim ve başladım

doktor 1 ay sonra tekrar çıkmaya başlar ve dökülür dedi dediği gibi oldu

şuan 40 gün gibi oldu yaptıralı daha çıkmadı fiyat olarak da koltuk altı 100tl ödedim her gittiğimde tüyün çıkışına göre fiyat düşecek bu hastaneye arkadaşım tanıdığı vasıtasıyla gittim onun tamamen bitti

ama kırmızı gül çiçeğin üzrindeki yeri iyi diyorlar

teyzemde ısparta da yaptırdı 1,5 yıl gibi oldu tamamen bitti nerdeyse

ben birde cene bölgeme iğneli epil.yaptırıyom (başka biryerde)bende lazer yaptırma konusunda kararsızım

Teyzeniz Isparta'da nerde yaptırmış??Bu arada burdaki cildiyecim bana Antalya'da DK kliniğin ismini verdi.Lara'daymış.Fikri olan var mı bu yerle alakalı?

X