antalya da meme estetiği

ikcan07

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2015
124
80
arkadaşlar antalyada kas zarı altı protezle meme estetiği olan yada olacak olan varsa burda fikir ve önerilerini bildirirse iyi olur diye düşündüm.kararsız kaldım bu konuda

arkadaşlar antalyada kas zarı altı protezle meme estetiği olan yada olacak olan varsa burda fikir ve önerilerini bildirirse iyi olur diye düşündüm.kararsız kaldım bu konuda
Slm ben Mart ayında dr. Mahmut ulvi kayalı ya kas zarı altı yöntemiyle ameliyat oldum kesinlikle tavsiye ediyorum ben çok memnunum

Slm ben Mart ayında dr. Mahmut ulvi kayalı ya kas zarı altı yöntemiyle ameliyat oldum kesinlikle tavsiye ediyorum ben çok memnunum
Bende dört gün önce oldum artık. Kaş zarı altı. Şimdilik iyi gibiyim.sanada hayırlı olsun Mahmut bey de çok iyi bir Dr. Sevimli.

merhaba, yıllar geçmiş ameliyatınızın üzerinden. Ben de 2 hafta önce Mahmut beye ameliyat oldum. Şuan için memnunum. Sizin durumunuz nedir?

Merhaba Mahmut bey ameliyatı ne kadara yaptı acaba.Antalya da yeniyim ama Mahmut Ulvi Kayalı ya ameliyat olmayı düşünüyorum.Özel muayenehanesi var sanırım.Çalıştığı bir hastane var mı?Ameliyatı nerede yaptı

merhaba, yıllar geçmiş ameliyatınızın üzerinden. Ben de 2 hafta önce Mahmut beye ameliyat oldum. Şuan için memnunum. Sizin durumunuz nedir?
Merhaba ya ben de araştırıyorum da siz ne kadara yaptırdınız ve memnun musunuz bu daha önemli lütfen cevap verirseniz çok sevinirim,çok az bilgi bulabilfim..

Merhaba ya ben de araştırıyorum da siz ne kadara yaptırdınız ve memnun musunuz bu daha önemli lütfen cevap verirseniz çok sevinirim,çok az bilgi bulabilfim..
Antalyadaki tüm cerrahlarla görüşmüş biri olarak sanırım en tecrübeli benim bu konuda özele gelin kızlar sizi aydınlatayım cerraar hakkında 😁😁😁

teşekkürler, hepsini takip ettim, şöyle de bi göz gezdirdim yorumlari güzel ama siz biliyor musunuz acaba kas zarı altı tekniğini kullanan var mi aralarında? ortalama operasyon ücretleri vb hakkında da bilgi sahibi misiniz?
Onu cerrah muayne ettikden sonra soyler size.uygun mu degilmi diye.14 15 16 degisiyor

Doktorlar takvimindeki olumsuz yorumları sildiriyorlar.Oraya asla güvenmeyin.Yaşadım çünkü

Merhabalar meme dikleştirme için Gökhan özerdem ve Mahmut ulvi kayalı arasında kaldım. Yorumlarınız değerli, hangi doktoru tavsiye edersiniz

Merhabalar bu çarşamba Mahmut bey e meme dikleştirme ameliyatı olacağım. 325 cc ye kara verdik. Yoksa 275 mi olsa kararsızım. 325 çok büyük müdür? Kendime ait meme dokum zaten var +325 çok mu büyük olur korkuyorum

Merhabalar bu çarşamba Mahmut bey e meme dikleştirme ameliyatı olacağım. 325 cc ye kara verdik. Yoksa 275 mi olsa kararsızım. 325 çok büyük müdür? Kendime ait meme dokum zaten var +325 çok mu büyük olur korkuyorum
Merhaba ameliyatin oldu sanirim. Gecmis olsun. Umarim sonuç istedigin gibi olur. Agri durumun nasil? Kac cc koydurdun? Ben de sadece diklestirme yaptiracagim implant’tan biraz çekiniyorum.

Merhabalar 325 cc koydurdum. Yeterli meme dokum olmadığı için sadece dikleştirme beni memnun etmeyecekti. Çok büyük mü oldu henüz bilmiyorum korse olduğu için çok anlaşılmıyor.

İlk 2 gün protezden dolayı zor geçti. Sizin sadece dikleşme olacağı için daha kolay geçecektir. Bugün pansumana gittim, her şey yolundaymış 10 gün sonra tekrar gideceğim. Her geçen gün daha iyi hissediyorum

Merhabalar 325 cc koydurdum. Yeterli meme dokum olmadığı için sadece dikleştirme beni memnun etmeyecekti. Çok büyük mü oldu henüz bilmiyorum korse olduğu için çok anlaşılmıyor.

İlk 2 gün protezden dolayı zor geçti. Sizin sadece dikleşme olacağı için daha kolay geçecektir. Bugün pansumana gittim, her şey yolundaymış 10 gün sonra tekrar gideceğim. Her geçen gün daha iyi hissediyorum
Nasilsin? Agrilarin azaldi mi? Acaba bende mi implantlı yaptirsam emin olamiyorum. Cok hoşuma gidiyor ama Agrisindan da cok korkuyorum. kas altina koyacak mahmut bey. O islem de okuduklarim hep cok acılıymış.

Daha yeni olduğu için evet ağırlarım var. Ancak meme dokum yeterince olmadığı için protez gerekliydi bana. Evet ağrısı oluyor. Hala var, ancak her gün daha iyiye gidiyor. İlk iki gün felaket zordu. Meme dokun varsa sadece dikleştirme yeterli olacaktır, Mahmut bey de yönlendirir sizleri. Özelden de sorabilirsiniz her zaman. Ben çok aramıştım sorabileceğim birilerini, bulamamıştım. Sizlere yardımcı olmak isterim

X