Annemle tartıştım.

Adab-ı muaşeret ile Türkçe dersini aynı kefeye koyan birinden ders alacak değilim, i harfi ile yazan birinin de bunu söylemesi çok ikonik olmuş. Hayırlı akşamlar hanımefendicim ben gene de size sevgilerimi gönderiyorum
Kesinlikle Türkçe dersine ihtiyaciniz var. Benim yazdiklarim ve sizin anladiklarinizin arasinda bir ucurum var.

I harfi meselesine de aslinda bildiginiz halde yanit vereyim, telefonumun klavyesinde olmayan harfleri kullanamam degil mi?

Kesinlikle Türkçe dersine ihtiyaciniz var. Benim yazdiklarim ve sizin anladiklarinizin arasinda bir ucurum var.

I harfi meselesine de aslinda bildiginiz halde yanit vereyim, telefonumun klavyesinde olmayan harfleri kullanamam degil mi?
Neden bütün telefonlarda dil seçenekleri mevcuttur. Ben korede ikamet ediyorum benim telefonumda bile var?
Ayrıca benim ile tartışıp dediklerimi harfiyen anladiginiza göre benim turkce dersine ihtiyacım yok ama sizin kesinlikle huzursuz ve sadece kavga etmeye ihtiyacı olan bir yapınız var, psikoloji her şeyden önemlidir bence. Size inat ile kibar yaklaşmaya çalıştıkça, sizin hadsizliğiniz daha da büyük bir hal alıyor. Insanlar insanların düşüncelerini her zaman onaylamak zorunda değildir, kimse kimseyi pohpohlamak için yaşamıyor, zaman çok kıymetli bir şeydir sizin ile daha fazla tartışmayacağım siz kendiniz çalın kendiniz oynayın.

Yemin ederim çocuklara bagirmayacagiz kizmayacagiz diye sonunda deli çıkacağız . Konu sahibi sen bir insansın sürekli bagirmiyorsan bir kes sesini demekten birşey olmaz. Ayrıca çok biliyorsan sen gel bak de annenede . Gelip bakmak zorunda değil ama vicdan yaptırması da çok saçma . Boşver takılma bu aralar her gördüğüm yere yziyorum ama bana doğan Cüceloğlu videolqri iyi geliyor tavsiye ederim

Yemin ederim çocuklara bagirmayacagiz kizmayacagiz diye sonunda deli çıkacağız . Konu sahibi sen bir insansın sürekli bagirmiyorsan bir kes sesini demekten birşey olmaz. Ayrıca çok biliyorsan sen gel bak de annenede . Gelip bakmak zorunda değil ama vicdan yaptırması da çok saçma . Boşver takılma bu aralar her gördüğüm yere yziyorum ama bana doğan Cüceloğlu videolqri iyi geliyor tavsiye ederim
Gerçekten ne haklısınız. Anneanne, dede vs. kesinlikle çocuk bakmak zorunda değil hep bunu söylüyorum ancak insan kızının halinden biraz anlar. Sadece akşam çocuk bakıyosun zaten ne demek? Kadın gezmeye gitmiyor çalışıyor, ayrıca gel oğlum gel benimle dur sen demek annen sana bakamıyor gel ben bakayım demek. Torun bakmayı düşünmüyorum ama kızıma da böyle konuşmak istemem. Evladım seni anlıyorum işten geldin yoruldun tabi biz de böyle büyüttük merak etme geçecek yavrum demeyi isterim.

Gelsin çocuğa mi baksın dedim sadece sizce. 4 aylık hamileyken ev taşıdım tek başıma. Zfr zamanlarda yanımda insan arıyorum sadece
Ben 8 aylık hamileyken ev taşıdım tek başıma yerleştirdim. Bence sizin başka sorunlarınız var küçücük çocuğa kes sesini dememelisiniz. O küçücük daha kalbini paramparça ediyorsunuz

Annenizden önce eşinizden destek istemelisiniz! Çocuğa bagirirsaniz o da size bağırır vurur hircinlasir eşinize söyleyin yardımcı tutsun kimse çocuklarımıza bakmak zorunda değil
Ben maddi manevi kendim bakıyorum sırf bunları yaşamamak için!

Bir cocuga kes sesini demek çocuğun psikolojisini falan bozmaz merak etmeyin...bir tutturulmuş yok öyle dersen şu olur yok böyle yaparsan çocuk böyle olur...insanız,anneyiz bunaldigimiz zaman Sabir taşida değiliz...yeri geliyor istemedende olabiliyor...şimdiki bazı anneler en ufa ses yükselmesinde bile çocuğa karşı çok aşırı tepki gösteriyor... çocuklarımızı fanusta buyutemeyecegimize göre okul,iş vs gibi hayatlarında kimse bizim prenses kızımıza,prens oğlumuza naif davranmayacak...

X