ANNE YANI PARK YATAK ÖNERİSİ

MuaLLime Rana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2021
233
79
34
Merhabalar hanımlar; anne yanı park yatak alacağız İnşaAllah. Bebeğim 4 aylık olacak, dönmeye başladı. Fakat hangi marka park yatak alacağıma karar veremedim. Elele Madre düşünüyordum, onda da sallanmada sorun yaşayan olmuş. Kraft? Kanz? Prego ya da başka park yatağın hangi modelini alabilirim sizce ?

Merhabalar hanımlar; anne yanı park yatak alacağız İnşaAllah. Bebeğim 4 aylık olacak, dönmeye başladı. Fakat hangi marka park yatak alacağıma karar veremedim. Elele Madre düşünüyordum, onda da sallanmada sorun yaşayan olmuş. Kraft? Kanz? Prego ya da başka park yatağın hangi modelini alabilirim sizce ?
Elele madre kullanıyoruz bi sıkıntı yaşamadık biz. Nesinde sorun varmış ki

Ben pek sallama taraftarı değilim o yüzden pek bilemiyorum o konuyu. Koku konusunda sıkıntı yaşamadım bence gayet güzel severek kullanıyorum 👍🏻
Sallamadan nasıl alıştırdınız bebeği uyumaya? Ben sallamadan alıştırmak istedim ama malesef aile büyükleri sallayarak uyuyunca alıştı. Bu alışkanlığı bırakmasını istiyorum, bazen çok nadir kendi kendine uyuduğu oluyor. Bebeğiniz kaç aylık. Benim 4 aylık.

Sallamadan nasıl alıştırdınız bebeği uyumaya? Ben sallamadan alıştırmak istedim ama malesef aile büyükleri sallayarak uyuyunca alıştı. Bu alışkanlığı bırakmasını istiyorum, bazen çok nadir kendi kendine uyuduğu oluyor. Bebeğiniz kaç aylık. Benim 4 aylık.
Benimki 3 aylık doğduğundan beri hiç zorlamadım uykuya tam mayışınca emzik tutturdum o şekilde emerek uyumaya alıştı. İlk çocuk olduğu için vaktim bol oynuyorum onunla yüzüstü uzandırıyorum mesela o da yoruyor bazen ayakta kucağımda uyuyor siz de zorlamayın şu saatte uyusun diye yorulunca mayışıp uyur zaten. Öyle yapınca sallamaya gerek kalmıyor. Memede de aynı şekilde istemezse zorlamayıp 15 dk sonra tekrar deniyorum. Tabi zorladığı zamanlar oluyor ama napalım annelik böyle bişi

Prego anne yani kullaniyorum ben 5 aylik kizim. Icinden de cikamaz hala.
Bizimki de donmeyi ogrendi ama yatarken en fazla yanina donuyor. Daha ne olacak ki? Anne yani ise icinden cikma olmaz sizin yaninizdayken. Hemen uyanirsiniz zaten. Benimki de biraz buyuyup belki yanima gelir surune surune diye hayal kuruyorum:) hemen yanimda cunku.
Uykusu da memede uyuyor. Bir sure sonra memeyi alip emzik veriyorum onla devam. Dalinca da atiyo kendi. Uyanip uyanmamasi dalma seviyesine bagli. sallamadan alisti iyi ki. Ben mesela uyku egitimindr gezdir odada salla pispisla vs onu hic yapamam sanirim. Gerekirse iki yasina kadar boyle uyutmayi dusunuyorum gittigi yere kadar 😂

Prego anne yani kullaniyorum ben 5 aylik kizim. Icinden de cikamaz hala.
Bizimki de donmeyi ogrendi ama yatarken en fazla yanina donuyor. Daha ne olacak ki? Anne yani ise icinden cikma olmaz sizin yaninizdayken. Hemen uyanirsiniz zaten. Benimki de biraz buyuyup belki yanima gelir surune surune diye hayal kuruyorum:) hemen yanimda cunku.
Uykusu da memede uyuyor. Bir sure sonra memeyi alip emzik veriyorum onla devam. Dalinca da atiyo kendi. Uyanip uyanmamasi dalma seviyesine bagli. sallamadan alisti iyi ki. Ben mesela uyku egitimindr gezdir odada salla pispisla vs onu hic yapamam sanirim. Gerekirse iki yasina kadar boyle uyutmayi dusunuyorum gittigi yere kadar 😂
Pregonun hangi modeli? Ben gezdirip pışpış yaparak uyutmaya çalışıyorum, sağ omzum attık tutmuyor diyebilirim 😃 siz iyi yapmışsınız. Çok nadiren yatakta uyuyakalıyor kendi kendine uyuduğunda daha verimli uyuyor aslında değil mi

Pregonun hangi modeli? Ben gezdirip pışpış yaparak uyutmaya çalışıyorum, sağ omzum attık tutmuyor diyebilirim 😃 siz iyi yapmışsınız. Çok nadiren yatakta uyuyakalıyor kendi kendine uyuduğunda daha verimli uyuyor aslında değil mi
Yani evet bence de. Ama gec degil sonucta uc gunde alisir memede uyumaya cocuk. O emerken ve azcik dalarken ben de kk ya bakabiliyorum okuma alisveris vs yapiyorum bi bolum dizi izliyorum kulaklikla:) tavsiye ederim.
Anne yani santa maria modeli. Kitaplar vs cok sey diyor da beni en iyi cocugum yonlendirdi. Ilk aylarda aman su soyle bu boyle olsun diyordum ama simdi o nasil uyumak istiyorsa ona biraktim kendimi:) memede uyumasi cok zararlinfalan diyen oldu da anne kokusu duyarak uyumanin nesi kotu:) belli egitimleri hemen vermeye gerek yok bence eger cok problemli bir cocugunuz yoksa.

Merhaba ben de park yatak araştırdım ve chicco next2me kullanacağız ama ben şunu merak ettim, bu park yatak zaten 7 max 8 ay kullanılan birşey değil mi? Siz ilk 4 ay nerde yatırdınız bebeği?

Merhaba ben de park yatak araştırdım ve chicco next2me kullanacağız ama ben şunu merak ettim, bu park yatak zaten 7 max 8 ay kullanılan birşey değil mi? Siz ilk 4 ay nerde yatırdınız bebeği?
Portatif beşiklerden almıştım, onda uyutuyordum. Ama artık dönmeye başladığı için başka bir yatağa geçilmeli. Ahşap olanlarda da kafasını çok vuruyormuş, anne yanı park yataklar da hiç hoş durmuyor ama bebeğimin güvende uyuması önemli

Bazı şeylerde aile büyüklerine bırakılmamalı. Ben böyle alıştırmak istiyorum deyince onların da saygı gösterip ona göre ilgilenmesi gerekiyor ama işte bazı büyükler anlamıyor biz böyle büyüttük hepinizi moduna giriyor😒

Bazı şeylerde aile büyüklerine bırakılmamalı. Ben böyle alıştırmak istiyorum deyince onların da saygı gösterip ona göre ilgilenmesi gerekiyor ama işte bazı büyükler anlamıyor biz böyle büyüttük hepinizi moduna giriyor😒
Benim kaynanam hayatta laf anlamaz. Anlatamazsınız imkansız. Kendi bildiğinden de şaşmaz ve aşırı müdahaleci biri. İnsanı çok bunaltır

X