anlam veremedim

esin21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2009
892
8
slm kizlar..ben ilk basta belirtilerimi sayayim....karin kisminda kasilmalar cok oluyo batmalar fala sirtim cok agriyo gün boyu cok yorulmam ama 2 haftadir falan sirtim belim ccoook agriyo...sadece geceleri midem bulaniyo...asil sorun gögüslerim adet günümün bitmesinden 2 hafta sonra basladi bu sizlama agrilar..yürürken bile agriyor elle dokunmak imkansiz...aceba gögüslerimin bu kadar agrimasi hamilelik belirtisimi yoksa herhangi bir hastalik belirtisimi gögüste:KK43:(kadin doktoruna gitcem bu hafta bekleyemedim bide burda soruyum dedim bilgisi olan varmi??

canım belirtilerin hamilelikde olabilir ama başka bişeyde olabilir sen git doktoruna.ama benim hamileliğimdeki ilk belirtimde gögüslerimdi çok şiş ve ağrılıydılar.hemde dediğin gibi daha adetime iki hafta varken öyleydi.işin garip tarafı bende de bu aralar yine bu şikayet var ama artık ümitlenmiyorum psikolojik olabilir diyorum.

canim bak simdi umutlandim bende..insalah seninki gibi olur sonuc..gögüslerim sisti kafam kadar oldu:)

evet hamilelik olabilir. göğüslerde aşırı hasssasiyet olabiliyormuş.adetimden iki hafta sonra başladı diyorsun yumurtlama gününe tekabül ediyor desek hemen başlar mı acaba?? doktoruna gitmeden bu soruya cevap bulamayacaksın galiba.

inşaallah canım benim rabbim hepimize nasip etsin.bir kan testi yaptır istersen rahatlarsın hem.

evet hamilelik olabilir. göğüslerde aşırı hasssasiyet olabiliyormuş.adetimden iki hafta sonra başladı diyorsun yumurtlama gününe tekabül ediyor desek hemen başlar mı acaba?? doktoruna gitmeden bu soruya cevap bulamayacaksın galiba.

evet yaa haklisin hemende etkisi olmaz dedigin gibi...

canım yazdıkların hamilelik belirtisi ama psikolojikde olabilir inşallah hamilesinidir.doktora git biran önce

canm inşallah hamilesindir bende şuan senin gibiyim ve beklemekteyim bugün adet olmazsam benm de adetim geçmeye başlıcak bak burda okuduğum bi şey söyleyim sana karbonat testi onu yap istersen zaten doktora gitcekmişsin

bu belirtiler herzaman hamilelik var demek değilmiş.bendede aynıları var demiştim ya ama bugünki kan testi sonuçlarım negatif.zaten ya benim bebek çok nazlı yada ben bu işi beceremiyorum:bbo:ama inşaallah sen hamilesindir canım benim.rabbime yalvarıyorum bizlerede bu duyguyu nasip et.

bu belirtiler herzaman hamilelik var demek değilmiş.bendede aynıları var demiştim ya ama bugünki kan testi sonuçlarım negatif.zaten ya benim bebek çok nazlı yada ben bu işi beceremiyorum:bbo:ama inşaallah sen hamilesindir canım benim.rabbime yalvarıyorum bizlerede bu duyguyu nasip et.

üzüldüm canim insallah allah seninde istedigini verir..bende bilmiyorum iste varsa sevincem yoksa tekrar deniycem napim:sm_confused:

canm inşallah hamilesindir bende şuan senin gibiyim ve beklemekteyim bugün adet olmazsam benm de adetim geçmeye başlıcak bak burda okuduğum bi şey söyleyim sana karbonat testi onu yap istersen zaten doktora gitcekmişsin

insllh canim allah hepimize kismet etsin..beninde aslinda günüm geldi ama daha olmadi...hafta sonunu bekliycem insslh gelmez..karbonat cok istedim bende okudum burdan ama evimde karbonat hic kullanmadim...yakinlardada türk market yok gidip alim:KK43:mecbur bekliycem

esincim 3 ay önce göğüslerim adetimin 19. gününden itibaren acayip acıdı şişti kocaman oldu damarlar bile belli oldu ama malesef ben hamile değildim :KK43:(

prettyteacher...canim üzüldüm belki benimkide bos cikcak bilmiyorum...nezoo doktora zaten persembe gitcektim bugün aradilar greve girmisler yarin kapaliyiz biz size haber ederiz demisler..buda beni buldu....

X