Dövme Ankarada hint kinasi yapan yer ariyorum.

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
İstanbul da olsaydın tavsiye verebilirdim sahi burada alışveriş merkezlerinde görüyordum orada gözüne hiç çarpmadı mı?

Ben bi kaç avm de görüyordum daha geçen gün burada bir avm de gördüm bende yaptıracaktım oğlum huzursuzluk çıkardığı için vazgeçmek zorunda kaldım nette şu yüzden gorememiş olabilirsin iki kişi halinde bi köşede masaları var organize bir durumda değiller yani bide burada denize gidenlerde çok görüyorum hint kınası yaptıranları

Ben bi kaç avm de görüyordum daha geçen gün burada bir avm de gördüm bende yaptıracaktım oğlum huzursuzluk çıkardığı için vazgeçmek zorunda kaldım nette şu yüzden gorememiş olabilirsin iki kişi halinde bi köşede masaları var organize bir durumda değiller yani bide burada denize gidenlerde çok görüyorum hint kınası yaptıranları
Evet tatil yerlerin de daha cok oluyor .Dovmeciler felanda.

Eklentiler

• 2016-02-13 16.04.17.jpg
    2016-02-13 16.04.17.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 566
Ben kendim yapıyorum cok kolay yapması. Eger malzemeleriniz tamam olursa evde kendiniz yapabilrsiniz

Ben yazı istiyorum ama yapabilirmiyim sence?
Bende profesyonel deglim dün aldım malzemeleri ve dün 3 tane dövme yaptım :) akrep, kral tacı ve kuş yaptım cok kolay yapması inanın. Bende zor birşey zannetmiştim

Bende profesyonel deglim dün aldım malzemeleri ve dün 3 tane dövme yaptım :) akrep, kral tacı ve kuş yaptım cok kolay yapması inanın. Bende zor birşey zannetmiştim
Peki yazı için harf kalıbı var mı? Ben yardım almadan yapamam sanırım. Bileğimin iç kısmına yapacağım çünkü. Dövme gibi dursun istiyorum

Malzemeler neler ve nerede satılıyor:)
Aktardan aldım malzemeleri kına taşı(alman taşı diyede geçiyor),hint kınası. Oksijenli su (eczaneden aldım) ve kürdan :) ben el bezerimiz kullanarak cizdim eger yapamazsanız aydınger kağıdı ve stobilo kalemle yapıcagınız şekli oluşturup deodarantınızı kullanarak dövmeyi yapıcagınız yere şeklinizi cıkartabilirsiniz :) benım malzemelerim 18lira tuttu. Unutmadan kürdanlara şekli oluşturuyorsunuz :)

X