Gelinbaşı ve Gelin Tacı Ankara'da Gelinbaşı ve makyaj için EN İYİ KUAFÖR hangisi?

espoirs

Guru
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2009
529
259
Slm kızlar Ankara'da yaşamıyorum.Ama Nikahım Ankara'da olacak.Ama hiç bildiğim bir kuaför yok.Nikahım büyük ihtimalle Atakule Nikah salonunda olacak.O yüzden de Kızılay Atakule Arasında iyi bir kuaför arıyorum.Porselen makyaj yaptırmak istiyorum,yani saçı ve makyajı iyi yapan bir kuaför olmalı.Mesela bir arakadaşım Ankara'da gelin makyajını Tekin Acar'a yaptırmış.Tekin Acar'ın Ankara'da ayrı bir yeri var mı?Bana yardımcı olursanız sevinirim.Siz bu semtlerde bir kuaföre gittiniz mi?Fikirlerinizi bekliyorum...bilmiyorumkismile

paraya kıyarsan red & white

Teşekkür ederim Lirean.Çok abartı olmadığı sürece güzel yapsın kıyarım tabi paraya.Ama ne kadar olduğu konusunda bir fikrin var mı?Mesela İstanbul'da 450 TL civarında bilinen ve gayet iyi bir kuaför.

valla fiyatını hiç bilmiyorum,
ben mahalle kuaförüme yaptırıyorum, 100 TL ye yapacak, makyajımı da kendim yapıcam zaten
Ama r&w ankaranın en iyi kuaförü
fiyat uçuk olabilir.

bir de tunalı hilmi de
lilyum var
güzel yapıyor

Lirean İstabul'da sokak arasında bir kuaföre sordum 250 TL demişti.Ankara o zaman çok ucuz buraya göre.Sevindim buna.Ben iki kuaföre de bakarım çook teşekkürlervereliniortak

yok cnm yaa ole okadarda ucuz deilki burasıı yerine gore deişio tabi ama paris kuafor war mesela sitesnden bakabilrisn o baya pahalı bilmiyorumkismile sonra benm tanıdık biri sacını makyajını filan yaptrmıstı 600 tl wermişti guselde olmustu yani demette biyerdi oda adını bilmıorum benmde dugunum olcak bu yaz bende arastırıorum bakalım bilmiyorumkismile

Slm kızlar Ankara'da yaşamıyorum.Ama Nikahım Ankara'da olacak.Ama hiç bildiğim bir kuaför yok.Nikahım büyük ihtimalle Atakule Nikah salonunda olacak.O yüzden de Kızılay Atakule Arasında iyi bir kuaför arıyorum.Porselen makyaj yaptırmak istiyorum,yani saçı ve makyajı iyi yapan bir kuaför olmalı.Mesela bir arakadaşım Ankara'da gelin makyajını Tekin Acar'a yaptırmış.Tekin Acar'ın Ankara'da ayrı bir yeri var mı?Bana yardımcı olursanız sevinirim.Siz bu semtlerde bir kuaföre gittiniz mi?Fikirlerinizi bekliyorum...bilmiyorumkismile

Merhaba Tax. Ben de saçım ve makyajım için araştırmaya başladım. Porselen makyaj konusunda Gülsen Doğancı ismini verdiler bana. Kendisi TRT de makyözlük yapmış şu anda makyözlük kursları veriyormuş. Gelin makyajında da yardımcı oluyormuş. Bana ismini veren kişi çok çok iyidir kesinlikle tavsiye ederim; ancak biraz tuzlu olabilir dedi.

Merhaba Tax. Ben de saçım ve makyajım için araştırmaya başladım. Porselen makyaj konusunda Gülsen Doğancı ismini verdiler bana. Kendisi TRT de makyözlük yapmış şu anda makyözlük kursları veriyormuş. Gelin makyajında da yardımcı oluyormuş. Bana ismini veren kişi çok çok iyidir kesinlikle tavsiye ederim; ancak biraz tuzlu olabilir dedi.

sirkencubin;teşekkürler.Peki ismini verdiğin bayan kuaföre mi geliyor yoksa sen onun yanına mı gidiyomuşsun.Ben kuaför Kızılay -Atakule arasında bir yerde olsun istiyorum.Nikah Atakule nikah salonunda olacak.Gelin makyajı ne kadar fiyat veriyormuş peki???Ayrıca kuaför önerin var mı ya da bildiğin...

sirkencubin;teşekkürler.Peki ismini verdiğin bayan kuaföre mi geliyor yoksa sen onun yanına mı gidiyomuşsun.Ben kuaför Kızılay -Atakule arasında bir yerde olsun istiyorum.Nikah Atakule nikah salonunda olacak.Gelin makyajı ne kadar fiyat veriyormuş peki???Ayrıca kuaför önerin var mı ya da bildiğin...

Onu telefonda konuşup anlaşıyormuşsun ama öğrendiğim kişiye göre kuaförüne geliyor. Ben kuaförü araştırıyorum. ancak bulunduğum semtimdeki devamlı gittiğim kuaförüm Ankaradaki en iyilerden biri olan yerden ayrılarak kendi mekanını açmış; işini çok severek yapan biri. Ona yaptırmayı düşünmeye başladım.

Onu telefonda konuşup anlaşıyormuşsun ama öğrendiğim kişiye göre kuaförüne geliyor. Ben kuaförü araştırıyorum. ancak bulunduğum semtimdeki devamlı gittiğim kuaförüm Ankaradaki en iyilerden biri olan yerden ayrılarak kendi mekanını açmış; işini çok severek yapan biri. Ona yaptırmayı düşünmeye başladım.

Sirkencubin verdiğin bilgiler için çok teşekkürler.O ismi ben bir araştırayım.Ama biraz pahalı olur bence de.Bakalım artık daha zamanım var.Senin kuaförün nerede peki??

Sirkencubin verdiğin bilgiler için çok teşekkürler.O ismi ben bir araştırayım.Ama biraz pahalı olur bence de.Bakalım artık daha zamanım var.Senin kuaförün nerede peki??

Benim kuaförüm yenimahallede. Ancak ben saçım için daha araştırma yapmaya başlamadım. Eğer kendi kuaförüm haricinde içime sinen bir yer bulursam yazarım.

arkadaşlar 20martta düğünüm var ve ben hala ankarada iyi bir yer bulamadım tesettürlü olduğum için işim daha da zorlaşıyor bana yardımcı olursanız sevinirim

benımde yazın suan gelınlık arastırmasındayım saca makjaya daha bakmıyorum ama kuaförleri ile ilgili bilgi veren ark saglolsunlar beklıyoruz paylaşım güzel herkese tşk.

canım tekin acarda çalışan birini ayarlayıp,kuaföre getittirebilirsin,
yada ykm'den ayarlayabilirsin daha iyi olur

dirim teşekkür ederim
YKM de çalışanlar da güzel makyaj yapıyor.Ama orada çalışanlardan ayarlanabildiğini bilmiyordum.Acaba hiç gelin makyajını bu şekilde yaptıran var mıdır?ıyi fikir...

benim bildiğim harika bir kuaför var profosyoneller ayrıca ünlü isimlerle sanatçılarla çalışıyorlar sıradan elemanlar asla değil. tunalıda nine west'in üstünde şimdi dükkanları . hepsi eski mos elemenı çok memnun kalacaksın

dirim teşekkür ederim
YKM de çalışanlar da güzel makyaj yapıyor.Ama orada çalışanlardan ayarlanabildiğini bilmiyordum.Acaba hiç gelin makyajını bu şekilde yaptıran var mıdır?İyi fikir...
arkdaşımda orda yaptırdı bende canım,ben çok memnun kaldım

magıc touch kuaför ve güzellik salonu bu arada adı unuttum tunalıda :)

HİTDİDO 10 nisanda Atakule de evleniyorum.Ben de iyi bir kuaför ve makyöz arıyorum.Dediğin gibi nine westin üstündeki yere gidip görüşeyim.Geçen hafta tunalıda flamingo pastanesinin bitişiğindeki yere gittim.Adı Macgada gibi bir şeydi.iyi bir yere benziyor.makyaj+saç 500 tl dediler.Hayatta bir kez oluyo diye nedir ya bu rakamlar.En iyi yerde topuz 60tl,ama bir duvak talınca 500-600 istiyorlar.buyrunnnnnnnnn

HİTDİDO 10 nisanda Atakule de evleniyorum.Ben de iyi bir kuaför ve makyöz arıyorum.Dediğin gibi nine westin üstündeki yere gidip görüşeyim.Geçen hafta tunalıda flamingo pastanesinin bitişiğindeki yere gittim.Adı Macgada gibi bir şeydi.iyi bir yere benziyor.makyaj+saç 500 tl dediler.Hayatta bir kez oluyo diye nedir ya bu rakamlar.En iyi yerde topuz 60tl,ama bir duvak talınca 500-600 istiyorlar.buyrunnnnnnnnn

besartibir sana katılıyorum,gerçekten fiyatlar çok fazla ,benim de nikah Atakule nikah Salonunda olacak diye yakın çevreden olsun kuaför diyorum.ama 500-600 tl çok fazla,bir tpouz ve makyaj için....
Nine West'in üstündeki kuaförle görüşürsen bilgi verir misin orası hakkında.

besartibir sana katılıyorum,gerçekten fiyatlar çok fazla ,benim de nikah Atakule nikah Salonunda olacak diye yakın çevreden olsun kuaför diyorum.ama 500-600 tl çok fazla,bir tpouz ve makyaj için....
Nine West'in üstündeki kuaförle görüşürsen bilgi verir misin orası hakkında.

Bugün gideceğim.yazarım.

X