Deri ve Cilt Hastalıkları Ankarada dermatolog önerisi

adventurerpassenger

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2016
1.219
1.593
39
Arkadaşlar derdim cildim...renk tonu farkliliklari var yüzümde...kimyasal peeling yaptırmak istiyorum...ancak korkuyorum daha kötü olur diye...ankarada guvenilir bi dermatolog önerebilirmisiniz acaba....yardimci olursanız sevinirim...

Ben ünlü Nihat Özkan da dahil çok dermatologa gittim.

En memnun kaldıklarım Atatürk Hastanesindekiler, Ayşe isimli bir doktora gitmiştim soyadını hatırlamıyorum. Bir tane daha kadın doktor vardı ona da çok çok iyi demişlerdi. Ivır zıvıra girişmeden önce gidin bir görünün. Sevgiler.

En memnun kaldıklarım Atatürk Hastanesindekiler, Ayşe isimli bir doktora gitmiştim soyadını hatırlamıyorum. Bir tane daha kadın doktor vardı ona da çok çok iyi demişlerdi. Ivır zıvıra girişmeden önce gidin bir görünün. Sevgiler.

Yaa gittim ben de bikac dermatologa..ivir zivir kremler verdiler...peeling yaptirmam lazim biliyorum cok arastirdim yabanci sitelerden de...ama guvenilir biri lazim iste..nihat ozkan galiba siyasete atildi yapmiyo heralde artik isini..bakmistim netten...digerlerini hatirlasaydin keşke yaa..

Ayşe Hanımı ben de duydum.Herkes olumlu yorumlar yapıyor.Ben de gitmeyi düşünüyorum.

Ataturk hastanesi devlet hastanesi degil mi...oralarda kimyasal peeling yapilir mı ki...

Size belki kimyasal peeling yapılmaz, durumunuz bunu gerektirmiyordur kendinize tanı koymayın hemen. Gidin bir görünün bence ona göre zaten doktorunuz yapılması gerekeni söyler.

Dermatolog değil ama hiltonun karşısında sevilay acıbucu var, ciltten iyi anlıyor kimyasal peelinge karar vermeden önce ona bir cilt bakımına gidebilirsiniz 120 tl falandı en son

Gelin makyajımı yapmıştı çok severim kendisini :)

Aaa ciddi misin, üzüldüm, gerçi karbon lazer ne onu bilmiyorum da neyse...kimyasal peelinge gerek olmaz belki,prp ya da başka yöntemler önerilebilir

Evet hiç guvenmiyorum ya o bahsettiginiz kisiye...carbon lazer gozenekler kuculsun diye yapilan basit bi islem...prp cok uzun vadede etkisini gosteriyo...cok arastirdim ya yabanci sitelerden kesinlikle kimyasal peeling yaptirmaliyim...fakat guvenemiyorum ya kimseye...ozellikle arkadasimin mahfolan yüzünü gordukten sonra...

Ben de styleboomda görüp gitmiştim, doktor değil ama yılların tecrübesi mi denir artık güven veren bir kadındı

Style arkadaşımın arkadaşı onun gelin makyajına bakıp feyz almıştım ben de, 9 ay cilt bakımı yaptırdım düğünden önce, gelinimizde gidecekti ama kuaförü ta dikimevinde, ters oldu

Size belki kimyasal peeling yapılmaz, durumunuz bunu gerektirmiyordur kendinize tanı koymayın hemen. Gidin bir görünün bence ona göre zaten doktorunuz yapılması gerekeni söyler.

Doktorun söyledigini yaptıgım icin yüzümde renk tonu farkliliklari var zaten..ve bu doktor guya alaninin iyilerindendi...içine etti ...türkiyedeki dermatologlarin cogu özellikle muayenehanesi olanlar dolandirici...hangi islemden cok para alabiliceklerse onu öneriyolar..o yuzden zaten su anda ince eleyip sık dokuyorum...arastirmadan hic bi doktora gitmiyorum artık...

Ataturk hastanesi devlet hastanesi degil mi...oralarda kimyasal peeling yapilir mı ki...

Muhtemelen ihtiyacınız yok bence kendinize teşhiş koymayın. Cilt tonu farklılığı yanık vb çok ciddi bir durum değilse kremle geçebilen bir durum. Devlet hastanelerinde kimyasal peeling var yapılıyor, ama doktor gözetiminde ve cidden ihtiyacı olan hastalara.

X