Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları ankara etimesgut ve civarı kreş /anaokulu

bonbonsekerim

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2009
546
28
ankara etimesgut ve civarı kreş önerileri,deneyimleri ve gözlemlediklerimiz neler iyi ve kötü tavsiyelerimiz birbirmize yardımcı olalım arkadaşlar

Kimseden cevap gelmemiş. Ne yaptınız bir yer bulabildiniz mi.
Benim kızım 3 yaş iki aylık. Ben de devlet kreşi düşünmeye başladım. Henüz araştırmadım. Ankara Eryamanda ya da fatihte bir yer ve tam gün olsun istiyorum. Acaba belediye kreşlerinde torpil oynuyor mudur.

Belediye kreşleri bildiğim kadarıyla yaz okulu var sadece sürekli eğitim veriyor mu bilmiyorum, ismini vermiyeyim bir yere göndermiştim kızımı, doğrusu çok memnun kalmadım şu an Anaokulu soranlara tavsiye ettiğim yegane yer, Özel Badem Anaokulu Etimesgut ta şiddetle tavsiye ederim kurucusu da öğretmenlerde oldukça ilgili halen kızımın gittiği biricik okulumuz :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eryaman seker mahallesinde Tuğba Ardic Anaokulu. Tavsiye ederim

Eryaman seker mahallesinde Tuğba Ardic Kres ve Anaokulumuz açılmıştır. Okulumuz Montesorri eğitim sistemi ve çift dil eğitim sistemlidir. 24 aylıktan itibaren okulumuz kayıt yapıyor. Servimiz vardır. Yetkilimiz Tuğba Hanımdır. Görüşmeye bekliyoruz.

Buraya yazalı çok olmuş ama etimesgut ayyildiz mah. Baskent zumra anaokulunu tavsiye ederim öğretmenleri ortamı temizliği gerçekten cok hoş

X