Ameliyat sonrası ödem(5.ay fotoğraflı)

ecemk16

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2020
81
28
24
Arkadaşlar merhaba, daha önce de konu açıp burnum hakkında sizden bilgi almıştım. Ameliyatı olalı 5 ay geçti ancak burnumun ucu sanki hiç dokunulmamış gibi çok ortada ve büyük duruyor. Sizce ödemden midir iner mi yoksa 5 ay yeterli bir süreydi ve inmeliydi mi? Benimle aynı durumu yaşayan birileri varsa yorumlarınızı bekliyorum. Kalın derili bir burnum var ancak ucu sırtından çok önde .

Eklentiler

• 3A5D7BDA-2BE2-4ABD-BD65-44AF98289A15.jpeg
    3A5D7BDA-2BE2-4ABD-BD65-44AF98289A15.jpeg
    88,2 KB · Görüntüleme: 4.420
Önden de cekseysin keske..ödem en son burun ucundan gidiyor benim 2 sene olacak sekli suan cok iyi oldu.

Merhaba bende 5. Aya girmek üzereyim sıkma canını aynı problem bendede var önden geniş ve ucu top yandan bakınca üstünde bir katman var gibi şiş olduğu belli ama insan yinede üzülüyor 1 seneyi doldurmak gerekiyor dedi benimde doktorum umarım ödemler geçince içimiz rahatlar :)

Merhaba bende 5. Aya girmek üzereyim sıkma canını aynı problem bendede var önden geniş ve ucu top yandan bakınca üstünde bir katman var gibi şiş olduğu belli ama insan yinede üzülüyor 1 seneyi doldurmak gerekiyor dedi benimde doktorum umarım ödemler geçince içimiz rahatlar :)
Evet benim de öyle cidden hiç kimse anlamadı bile ameliyat olduğumu 🥺 umarım öyle olur ya 1 senede iner çok sağ olun 🧡

Merhaba bende kalın deriliyim. Ameliyat olalı 8 Ay oldu . Bende 6 aydan sonra inmez diye düşündüm sana iyi haberlerim var💪 8. Aya girince burnumda birden inme fark ettim . Daha bir kibarlasti . Hala ödem var gibi geliyor uç kısmında sert çünkü sanırım yumuşama olana kadar odemler inmeye devam edecek İçini rahat tut ..👍👍👍🥰🥰🥰🥰

Merhaba bende kalın deriliyim. Ameliyat olalı 8 Ay oldu . Bende 6 aydan sonra inmez diye düşündüm sana iyi haberlerim var💪 8. Aya girince burnumda birden inme fark ettim . Daha bir kibarlasti . Hala ödem var gibi geliyor uç kısmında sert çünkü sanırım yumuşama olana kadar odemler inmeye devam edecek İçini rahat tut ..👍👍👍🥰🥰🥰🥰
Merhaba bende 8.ay a girmek üzereyim ama burnumun sırtında bir çıkıntı var inermi acaba 🙄

Ayyy çok moral oldu bu mesaj bana.. sanki artık 6 aydan sonra çok değişmez gibi hissetmeye başlamıştım. Çok teşekkür ederim. Umarım sizinki de tamamen iner ve yumuşar. Kalın derili olduğumuz icin beklemeye devam 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Teşekkür ederim ama uc kısmı fotoğraflarda çok belli olmasa da çıkıntı gibi duruyor burnum düz inmiyor yani düz inerken ucu top gibi 🥺
Ama o dümdüz iniş belki size yakışmayacaktı. Belki böyle yuvarlak hatlı burun sizin yüzünüze iyi gidiyor. Mesela benim burnum da yuvarlak hatlı, dümdüz inmiyor ucuna doğru bir kıvrım var ve ucu yuvarlak. Burnumu hiç beğenmem ama bir tek yuvarlak hatlı olmasını seviyorum, Allah'tan onu bırakmış doktor, pardon kasap.

Ama o dümdüz iniş belki size yakışmayacaktı. Belki böyle yuvarlak hatlı burun sizin yüzünüze iyi gidiyor. Mesela benim burnum da yuvarlak hatlı, dümdüz inmiyor ucuna doğru bir kıvrım var ve ucu yuvarlak. Burnumu hiç beğenmem ama bir tek yuvarlak hatlı olmasını seviyorum, Allah'tan onu bırakmış doktor, pardon kasap.
Siz ameliyatınızdan memnun değil misiniz kasap demişsiniz ya bi sorun mu oldu? Yani yakınlarım hep ucu da düz inse çok güzel olurmus dedi ama belki zamanla iner :KK43:

Siz ameliyatınızdan memnun değil misiniz kasap demişsiniz ya bi sorun mu oldu? Yani yakınlarım hep ucu da düz inse çok güzel olurmus dedi ama belki zamanla iner :KK43:

Hiç ama hiç değilim. Çok yanlış bir kişiye ameliyat oldum. Ben doktor sanmıştım, kasapmış... merak etmeyin henüz çok erken, zamanla oturacak burnunuz. daha ne ki, üstünden 1 yıl bile geçmemiş. Şeklini tam alması için 2-3 yıl beklemek gerekiyor neredeyse.

Hiç ama hiç değilim. Çok yanlış bir kişiye ameliyat oldum. Ben doktor sanmıştım, kasapmış... merak etmeyin henüz çok erken, zamanla oturacak burnunuz. daha ne ki, üstünden 1 yıl bile geçmemiş. Şeklini tam alması için 2-3 yıl beklemek gerekiyor neredeyse.
Umarım öyle olur çok teşekkür ederim. Size de çok geçmiş olsun. Sizin 1 yılı geçti ve istediğiniz gibi olmadı mı

X