🤩 Altıncı kızlar 🤩

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben herkese sen haklısın sen aslansın paşasın diyemem bu kadar basit . Bana yapılmasını istemediğim şeyi 100 kez başkasına yaptırmam . Pürenin topiğinden gittik bitti artık daha 100 kez onunla ilgili imalı şeyler yazılmasın dedim 1 kez yaptık 2 yaptık 3 artık yeter artık

Bende hiç yakıştıramadım.Hayır kendinde konuştun konuştun sonra kabak nasıl bize patladı ben şok😰Neyse arkadaşlar size iyi sohbetler🙋‍♀️
Ben uyardım 1 kez yaptık 2 kez yaptık tamam yetti artık diye birde kime yazıyoruz ki diyordunuz insanı salak yerine koymayın

Herkes kendi hatalarına yaptıklarına baksın bu şekilde davranan insanları görmek istemiyorum burada . Birşey insana bir kez söylenir uyardım ama sanki yooo biz yapmıyoruz denildi salak değilim artık herkes görsün öğrensin. Kimseyi burada zorla tutmuyorum. Herkes yoluna baksın ben kötü bir insansam hiç takip edilmeyeyim topiğime gelinmesin . Bitti gitti

Özelde konuşulan özelden kalır sürekli ısıtıp ısıtıp topiğe taşımamanın mantığı anlamı yok . İnsanlar tutup şikayet edecekler sonra tuğçe suçlu olacak 1 güldük 2 güldük Allah’ın her günü aynı şey yapılmaz yetti . Benim kimseden korkum yok. Topiği kapattırırım olur biter

Abla çok haklısın ama elimde değil inan oturup ağladığımı bilirim 2 çocuk ev sürekli dağınık heryere kıyafet çıkarıp atıyorlar evde bisiklete biniyor küçük olan duvarları çizmiş hep zaten annemde arıyor bırak yapsınlar boyanır düzelir vb diye kendide titizdi 4 kardeşiz ip gibi dizilirdik eskiden yokluk vardı kırılınca alamıyorduk şimdi alınır kendinde çalışıyorsun diyor tamam diyorum 2 gün iyi sonra gene başlıyorum söylenmeye iş yaparken herkese bağırıyorum. Ayda 1 de olsa büyük temizlik için kadın mı alsam diyorum sordum arkadaşlara güzel yapmıyorlar baştan savma yapıp gitmeye çalışıyorlar dediler öyl oda kaldı inşallah çocuklar birwz düzeni öğrenirde bende rahatlarım
Iyi günler penguen araya giriyorum ama bende sizin gibi hissediyorumdum hatta çok sinir oluyordum eşime yardim etmiyor çocuklar çok dağıtıyor ev temiz olmuyor esyalarini yanlisliklada olsa kırıyorlar okulda kaybediyorlar hatta küçük kızım 9 yaşında yemek yemeği sevmiyor diye her yemekte cok ofkeleniyorumdum kendimi yıpratıyordum sonra durmadan bağıran sozlu şiddet uygulayıp onlarida kendimide üzen bir anne oluyordum uyurken her onlara baktığımda birdaha yapmiycam diye kendime söylüyordum ama yine ayni aşırı sinirli olup hersey gözüme batıyordu sonra birgun eşimin bile haberi yokken devlet hastanesinin psikiyatri bölümüne gittim derdimi anlatım genc bir erkek doktor dinledi ve bir ilaç verdi 1 senedir kullanıyorum şimdi çok çok iyiyim ve mutluyum doktorun dediği herseyi ben yaparım diye kendinizi çok yormuşsunuz oldu aynen öyle benimde esim asker iki kızımıda doğu da tek başıma büyüttüm batıda da aman izin almasın aman kimseyle yüzgöz olmasin diye zamanla birikimler yaşıyoruz yine temizliği seviyorum ama onlari yapmıyorlar istediğim gibi olmuyor diye söylenip durmuyorum canınız sag olsun oldugu kadar diyorum

Özelde yazmışsınız herşeyi milletin özelini yazmışsınız dalga dedikodu...
Birbirinizin ne fesatligini koydunuz ne dedikoduculugunu.
Elemissiniz,fesatlık yapmışsınız.
Ha bunları ben söylemiyorum siz yazdınız burada ,,yaptıklarınızı sizler anlattınız....
Bak Tuğçe bana paralarınla mutlu ol yazanlar şimdi de sana boyunu pozunu süsünü emzirmeni anlat yazdılar..

Özelde yazmışsınız herşeyi milletin özelini yazmışsınız dalga dedikodu...
Birbirinizin ne fesatligini koydunuz ne dedikoduculugunu.
Elemissiniz,fesatlık yapmışsınız.
Ha bunları ben söylemiyorum siz yazdınız burada ,,yaptıklarınızı sizler anlattınız....
Bak Tuğçe bana paralarınla mutlu ol yazanlar şimdi de sana boyunu pozunu süsünü emzirmeni anlat yazdılar..
Ne kadar salakmışım anla işte buradan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X