Et Yemekleri Ali Nazik - Dost Süzme Yoğurt Sponsorluğunda

Yok valla,benim etim çok kuru kalıyor:)) zaten tarifimi değiştirmek istiyordum, bunu deneyeceğim mutlaka🤤🤤

Şurada bir miktar derken bir iki çevirimi mi kasdediyorsun yoksa beş on onbeş dakikayı falan mı?
Ordaki bir miktar kırmızı toz biberin miktarı, bir çay kaşığı kadar düşünebiliriz, ben göz kararı koydum.

Etleri bu tereyağlı sosla şöyle bir iki dk buluşturmamız yeterli. Etler zaten pişmiş durumda bu aşamaya gelmeden önce. 🥰

Benim için Hatay'ın her şeyi Antep'ten güzel. Her anlamda, her alanda. Tek bir şey hariç: Künefe agshahhshs
Eşim bana taaaa hataya gitmisken kunefe isrmarlicakti . Ama kayinvalidemle kayinpederim hasta olmuslardi . Onlari tatil donusu almistik . Biraz aramizda limoniydi . Kunefe diyince ulan bi yiyemedik yaaa diyip uzuluyoruz bende cok meeak etmistim ama nasip olmadi 🤷‍♀️ ne kotu ya kirkyilda bir gidiyorsun ama nasip olmayinca olmuyor iste .

Eşim bana taaaa hataya gitmisken kunefe isrmarlicakti . Ama kayinvalidemle kayinpederim hasta olmuslardi . Onlari tatil donusu almistik . Biraz aramizda limoniydi . Kunefe diyince ulan bi yiyemedik yaaa diyip uzuluyoruz bende cok meeak etmistim ama nasip olmadi 🤷‍♀️ ne kotu ya kirkyilda bir gidiyorsun ama nasip olmayinca olmuyor iste .
Hatay'da gidip de künefe yiyememek... Bilemedim. o_O

Waşşşşşşşşşşşş anam bu ne böyle fevkaledenin fevkinde resmen harika ellerine sağlık olsun başarılar diliyorum yarışmada :KK200: :KK200:

Waşşşşşşşşşşşş anam bu ne böyle fevkaledenin fevkinde resmen harika ellerine sağlık olsun başarılar diliyorum yarışmada :KK200: :KK200:

X