Lazer Epilasyon Alexandrite + Gerçek Soprano Ice (Buz) Lazer

Lupetta

🍒🍒🍒
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
5.698
10.134
Ben de tüm kadınların derdi gibi düştüm bi lazer derdine :) Bilen bilir, bu işte titizleniyorsan ve kandırılmak istemiyorsan tonla araştırman gereken şey oluyor. Araştırmalarım sonucunda, doktorlu bi güzellik kliniği buldum ve bana çok mantıklı geldi.

Okuduğum ve araştırdığım kadarıyla buz lazer yaptıranlar önce memnun olsa da, sonra tekrar çıkanlar olmuş vs. Buz lazer daha çok ince tüyler üzerinde etkin olan bir epilasyon türü anladığım kadarıyla. Bu yüzden gittiğim yerde önce alexandrite ile kalın tüyler yapılıp, ince tüylü yerlerde soprano ice buz ile yapılacak. Kombine bir tedavi olacak yani. Çok aklıma yattı.

Fiyatlar oldukça değişken.

İçinde uzman doktor bulunan klinikler orjinal Alma Soprano Platinum, Alma Soprano Titanium aletleri orjinal buz lazer markaları. Bu cihazları bulunduran yerler genelde nakit olarak 2.200, taksitli olarak 2.750 gibi fiyatlar arasında.

Bakalım. Hayırlısı :) Başlarsam ya da başladığımda paylaşacağım 🤗

Iğneliye git direk. Buz lazerden ben memnun değilim. Gerçi sen bilirsin. Denemek istiyorum diyorsan..

Iğneliye git direk. Buz lazerden ben memnun değilim. Gerçi sen bilirsin. Denemek istiyorum diyorsan..

İğneli çene gibi küçük bölgelere yapılıyor sanırım. Ben tüm vücut gideceğim. Neden memnun değilsiniz? Gittiğiniz yerin orjinal makine kullanıp kullanmadığını araştırdınız mı?

İğneli çene gibi küçük bölgelere yapılıyor sanırım. Ben tüm vücut gideceğim. Neden memnun değilsiniz? Gittiğiniz yerin orjinal makine kullanıp kullanmadığını araştırdınız mı?
Yok sadece çene yüz değil, doğru yeri bulursan, komple yapıyor. Evet araştırdım, ve ikna olmam 7 ay'ımı aldı. Artı kadın da 25 yıldır işin içindeydi... belki de köklere bağlı. Hrkeste farklı tabi.

Kasım ayında orjinal buz lazer ile (soprano ice platınıum) başlıyorum. Buraya deneyimlerimi yazıcam. Tıraşlı olarak gidilecekmiş. Baya baya sıfır kıl olarak tıraş istiyolar. Bakalım. Genitalde de 10 15 tane beyazım var. Onlar için de bu lazer bittikten sonra beni rahatsız ederse iğneliyle halledicem artık.

Bugün soprano ice platınıum la ilk seansıma gittim. Koltukaltı ve bacaklarda sıfır acı. Genitalde ise çok çok az bi sızı oluyo o da ısı artışına bağlı olarak. Acı açısından memnun kaldım. Acımadı. Normalde kökten aldığım için benim için acı bile değildi. O açıdan rahat edersiniz. Alex le deneme yaptırmıştım, bacağıma o da 2 3 atış. Orda bile baya acı çektim. Genitali düşünemiyorum. Gelişmeleri yazıcam

Soprano platinum 1. seansımdan sonra 10 15 gün içinde ciddi dökülme oldu. Koltuk altım hele tamamen döküldü diyebilirim. Aralık ayında 2. seansım var bakalım. Bu arada genitalde 10 15 tane neyaz kıl var demiştim ama ne 10 15 i çok daha fazla varmış 😔 Diğerleri dökülünce ortaya çıktılar... Bir de onlarla uğraşıcam. Bakalım bi dahaki gittiğimde sorucam buz lazer yapılırken bu beyazlar için iğneliye gidiliyor mu

Buz lazerde ikinci seansımı da yaptırdım. Yine az bi acı oldu genitalde. Süre olarak çok çok rahat. Hemen bitiveriyo :) anlamıyorum bile. Batıklarım bakalım, 3 4 seans sonra tamamen geçer mi bakıcam. Yine bi 10 15 gün içinde dökülme görürüm artık :)

Merhaba bende bugün başladım diod buz lazer, benimki sanırım ütüleme diye geçiyor, cihazı hiç kaldırmadan yapıyor sizinde öyle mi, acıya gelirsek koltuk altı ve bacaklarda sıfıra yakın, genitalde orta.
10 gün içinde dökülür dedi, sonra kontrol seansım var.
17 ocakta diğer seansım, 6 seans gibi biter dedi

Bana kese yapmamı tavsiye etti, ve nemlendirmemi, dalin bebek yağı sürmemi, benim zaten gidenler akrabam olduğu için onlarda sonucu gördüğüm için gittim bakalım ne olacak

Merhaba bende bugün başladım diod buz lazer, benimki sanırım ütüleme diye geçiyor, cihazı hiç kaldırmadan yapıyor sizinde öyle mi, acıya gelirsek koltuk altı ve bacaklarda sıfıra yakın, genitalde orta.
10 gün içinde dökülür dedi, sonra kontrol seansım var.
17 ocakta diğer seansım, 6 seans gibi biter dedi
Merhaba. Evet evet kaldırmadan yapıyor. Evet genitalde orta. Cihaz sona doğru ısınmaya başlıyo çünkü. İnşallah fayda görürsünüz

Ücreti ne istediler ve hangi şehir, benim seans başı ödüyorum

Hangi cihazla yaptırıyorsunuz? Nakit ödeme ile 8 seans 2.200 e başladım ben. Bitene kadar da devam. 8 seansta bırakmıyolar bitmezse. Bedava yani bitmediği takdirde ama 5 6 seansta bitiyormuş zaten. İzmir Dr. Soner Uyanık kliniğinde yaptırıyorum

Hangi cihazla yaptırıyorsunuz? Nakit ödeme ile 8 seans 2.200 e başladım ben. Bitene kadar da devam. 8 seansta bırakmıyolar bitmezse. Bedava yani bitmediği takdirde ama 5 6 seansta bitiyormuş zaten. İzmir Dr. Soner Uyanık kliniğinde yaptırıyorum
Benim diod buz lazer, öyle dedi, aa bende izmirdeyim, umarım istediğimiz sonucu alırız, ben tamamen akrabalarıma güvendim, ama ciltlerini gördüm, öyle pürüzsüz ki, batıklar falanda kapanmış, çok memnunlar benide aynı yere götürdüler

Benim diod buz lazer, öyle dedi, aa bende izmirdeyim, umarım istediğimiz sonucu alırız, ben tamamen akrabalarıma güvendim, ama ciltlerini gördüm, öyle pürüzsüz ki, batıklar falanda kapanmış, çok memnunlar benide aynı yere götürdüler

Benim de arkadaşlarım vardı. Diod yapan yere gidiyolar ama ben illa orjinal buz lazer olsun diye tutturdum kendi kendime :) yoksa 700 hatta 500 e yapan yerlerde var ama ben tam olsun, bi daha çıkmasın diye düşündüm. 500 yerine 2.250 çıkardım gözden. Taksitle de 2.750. Umarım değer. İnşallah cillop gibi oluruz 😂

bende istanbulda bakırköyde bir kliniğe gittim dün soprano ice platinium cihazları ama çok acı çektim ya bacaklarım bile acıdı kıl yapısından mı acaba anlamadım

Buz lazerde ikinci seansımı da yaptırdım. Yine az bi acı oldu genitalde. Süre olarak çok çok rahat. Hemen bitiveriyo :) anlamıyorum bile. Batıklarım bakalım, 3 4 seans sonra tamamen geçer mi bakıcam. Yine bi 10 15 gün içinde dökülme görürüm artık :)
Merhaba bende soprano platiniuma gidiyorum ilk seansimi ay basinda yaptirdim genitalimde iyi dokulme oldu fakat koltuk altimda ayni sekilde olmadi ikinci seanstan sonra daha cok dokulme oldu mu sizde birde seans oncesi jel suruyolar mi ? Son olarak her seansta ısıyı artırıyorlar mi acaba yani ikinci de daha mi cok hissedilio :)

Merhaba bende soprano platiniuma gidiyorum ilk seansimi ay basinda yaptirdim genitalimde iyi dokulme oldu fakat koltuk altimda ayni sekilde olmadi ikinci seanstan sonra daha cok dokulme oldu mu sizde birde seans oncesi jel suruyolar mi ? Son olarak her seansta ısıyı artırıyorlar mi acaba yani ikinci de daha mi cok hissedilio :)

Merhabalar; :)
Şöyle ki, makine başlığı saniyeler ilerledikçe ısınmaya başlıyor biliyosunuz, seanslar ilerledikçe dakika da uzuyor ve ısınma süresi de arttığındn sona doğru biraz daha fazla yakmaya başlıyo. Zaten bence acımazsa şüphe etmeliyiz :) acıması da lazım bence.

İlk seans sonramda, koltuk altım uzadı ve tamamen döküldü tek bi nokta hariç. Genital de iyi döküldü. İkinci seansımda koltukaltımda neredeyse çıkmadı. Çıkanların da tümü yine döküldü. Maalesef genitalde beyazlarım var onlar duruyo sinir bozucu oluyo ama yapıcak bi şey yok..

İlk gittiğimde seansta jel sürdüler bana. Hemşire bana "özel bi sıvı gelicek artık onunla yapıcaz" dedi. Jel çok vıcık vıcık ve temzlemesi zor oluyo. İkinci seansımda o sıvıyla yapıldı.

Merhaba bende soprano platinum cihazı çok araştırdım yaptırmakta istiyorum memnun kaldınız mı tabsiye eder misiniz lütfen cevaplarsanız çok sevinirim 🙋🏻‍♀

X