Elektronik Ev Aletleri Akıllı robot süpürge

Hanımlar kendinize yapacağınız en büyük iyilik bence. Bende 1 aydır xiaomi silme ve süpürme için olanı aldım. Ama hiç sildirmedim. Neden mi? Çünkü evim küçük ve halılar dışında zaten geçebileceği kadar geniş bir alan yok. Normal temizliğimi yapıp zaten ben siliyorum. Sürekli dökülen saçlarımdan bıkmıştım. Evi temizliyorum temizlik sonrası banyo yapıyorum haliyle sonra saçlarımı tarıyorum ve her yer saç. Bide halılar yeni olduğu için bir tüy bulutu kaplıyor evi. Robot işimi kolaylaştırdı. Hergün çalıştırıyorum bir kere ve ne tüy ne kıl. Hergün süpürge aç eğil kalk belim kopmuştu. Canım robot her yere giriyor süpürüyor işi bitince bildirim atıp hoop şarjına oturuyor
Benimde öyle ,sanırım silme işlemini halıları tümden kaldırıp yapmak gerekiyor.öyle yaptıktan sonra kendim silerim diyorum🙃 bir türlü kullanamadım mopu

Ben iş yükü yüzünden robot istiyorum ama ailem Dyson şarjlı diyor.

Robotlar için sürekli birşeyler deniyor...kimi halimi ıslattı diyor. Kimi başka şeyler ☹️
Ben hem şarjı hem robot aldım. Şarjlıyı bosh aldım ama dyson tabiki çok daha iyi. Her ikisini de kullanıyorum ama robot bir başka. Müthiş kurtarıcı birşey. Zaman size kalıyor. Yorulmuyorsunuz. Dip köşe mis gibi yapıyor. Silmesi de var benimkinin ama o çok başarılı diyemem. Ama süpürme süper. Benim kablolu süpürgem bozulduğu için şarjlı almıştım 1 sene kullandım oda güzel ama emek istiyor sonuçta yine sen süpürüyorsun. Sonra robot aldım ve oh be dedim ne büyük rahatlıkmış.

Benimde öyle ,sanırım silme işlemini halıları tümden kaldırıp yapmak gerekiyor.öyle yaptıktan sonra kendim silerim diyorum🙃 bir türlü kullanamadım mopu
Halıları kaldırmak gerekiyormuş ama ben kaldırmadan siliyorum 🙈 halıları da temizliyor. Mop çok süper diyemem ama yine de iyi. Ama süpürmesi çok büyük kolaylık gerçekten. Bir kadının kendine yapacağı en büyük iyilik😂

2,5 sene önce Xiaomi’nin silme özelliği olanı aldım, silme kısmında halıyı algılamıyor yerle beraber halıyı da ıslatıyor, o yüzden halı yokken silme özelliğini kullanıyorum.
Tek bir bölgeye gönderebiliyorsunuz, örneğin sadece mutfağın halısını uygulama üzerinden çizip o bölgeyi temizletebilirsiniz.
Koltuklarım yüksek olduğundan altına giriyor, düzenli olarak çalıştırdığınızda en güçlü modda çalıştırmanıza gerek kalmıyor, gayet güzel süpürüyor halılarınızı hiç kirli görmüyorsunuz. Yatak altı, kapı arkası gibi giremediği yerler için 2 haftada bir süpürgeyi açıp o kısımları temizliyorum.
Robotun şarj ünitesini yerinden oynatmamak gerekiyor kafası karışıyor işini bitirdiğinde yerini bulamıyor.
Robot süpürge ile Zamandan ve güçten tasarruf ediyorsunuz

Halıları kaldırmak gerekiyormuş ama ben kaldırmadan siliyorum 🙈 halıları da temizliyor. Mop çok süper diyemem ama yine de iyi. Ama süpürmesi çok büyük kolaylık gerçekten. Bir kadının kendine yapacağı en büyük iyilik😂
Gerçektende öyle ,iyi ki almışım diyorum .Allah süpürgelerimize zeval vermesinn🤣🤣 yüzey temizleyici koyuyor musunuz bu arada ? Kimisi sade su ile silmeyi öneriyor kimisi yüzey temizleyici koyuyor suyuna bilemedim

Gerçektende öyle ,iyi ki almışım diyorum .Allah süpürgelerimize zeval vermesinn🤣🤣 yüzey temizleyici koyuyor musunuz bu arada ? Kimisi sade su ile silmeyi öneriyor kimisi yüzey temizleyici koyuyor suyuna bilemedim
Bozulur diye deterjan türevi şeyler koymaya korkuyorum. Ama komşum beyaz sirke koyuyor çok memnun

Bende bu modele baktım, benim halılar shaggy halı acaba sıkıntı yaşar mıyım ççok merak ediyorum, moplama kısmının böyle olduğunu bilmiyordum, eğer böyleyse şahane, sadece süpürge olandan alayım fikrimi değiştirdiniz ☺️☺️
Shaggy halıyı bilmiyorum, benimkiler normal halı. Onu araştırmanız iyi olur almadan önce. Ya da halıları da yenileyebilirsiniz 😊

Merhabalar.. 1 çocuk 1 bebek annesi 3. yolda çalışan bir anneyim. Bu akıllı robot süpürgelerden alsam diye düşünüyorum. Süpürmenin yanısıra silenler de varmış. Paspas olayı icin ne dersiniz gereksiz gibi? Bir de sadece supurenler icin model fark eder mi?
Ben yaklaşık bir senedir kullanıyorum mop özelliğide var.Halk olan kısmı seçemiyor halıları kaldırmak gerekiyor.Benm evimd eçok halı olmadığı için sorun olmadı.temizliğinden çok memnununum hayt kolaylaştıran bir icat😁keşke daha da erken alsaymışım temizlik yaparken oluşan bel ağrılarımdan kurtuldum.

Merhabalar.. 1 çocuk 1 bebek annesi 3. yolda çalışan bir anneyim. Bu akıllı robot süpürgelerden alsam diye düşünüyorum. Süpürmenin yanısıra silenler de varmış. Paspas olayı icin ne dersiniz gereksiz gibi? Bir de sadece supurenler icin model fark eder mi?
Merhaba. Ben dün netten 5bin liraya robot süpürge moplu aldım. Arkadaşım bu modelden çok memnun kalınca aldım gelince deneyip yazarım. Roborock S6 max sipariş ettim

O köşeleri süpür alt modellerinde var. Bunda yok.
zaten ayrıca onu işaretlemeye de gerek kalkıyor bu modelde. Önce her yeri orta alanlarla birlikte süpürüyor sonra köşeleri yapıp odada çıkıyor.
yani bilemedim tüm bildiğim detayları size yazdım bende aynı şeyleri uyguladım sorun yasamadım.
Arkadaşım adına soruyorum, ben roborock aldım. Ona da çekimi daha iyi diye mop pro 2 aldık. Silme olmadığında paspası çıkarıyorum, su haznesi takılı kalıyor, sadece süpürme yaparken su kısmını telefondan kapatıyorum. Arkadaşım "çıkarmadım ve suyu boşaltmadım, halıya su püskürttü" dedi, bu ayarı var mı acaba? Yoksa sizde su haznesini boşaltıyor musunuz? Suyu kapatma ayarı varsa söyleyeyim biraz daha kurcalasın ayarları

Arkadaşım adına soruyorum, ben roborock aldım. Ona da çekimi daha iyi diye mop pro 2 aldık. Silme olmadığında paspası çıkarıyorum, su haznesi takılı kalıyor, sadece süpürme yaparken su kısmını telefondan kapatıyorum. Arkadaşım "çıkarmadım ve suyu boşaltmadım, halıya su püskürttü" dedi, bu ayarı var mı acaba? Yoksa sizde su haznesini boşaltıyor musunuz? Suyu kapatma ayarı varsa söyleyeyim biraz daha kurcalasın ayarları
Ben silme yapmadığımda hem paspas hemde su haznesi kısmını çıkartıyorum.
Kullanım klavuzunda bu şekilde bilgi vardı.
Su haznesi veya paspas takılıyken direk silme moduna geçiyor.
Uygulamadan kapatmayı hiç yapmadım şimdiye kadar.

Ben silme yapmadığımda hem paspas hemde su haznesi kısmını çıkartıyorum.
Kullanım klavuzunda bu şekilde bilgi vardı.
Su haznesi veya paspas takılıyken direk silme moduna geçiyor.
Uygulamadan kapatmayı hiç yapmadım şimdiye kadar.
Benimkinde kapatılabiliyor, o yüzden sorun olmuyor demek. Çok teşekkür ederim cevabınız için.

X