Airfryer övüldüğü kadar gerekli mi?

Sanırım daha satışta değil ön satış olarak görünüyor. Annem takmış sana airfryer alacağım diye 😅 o yüzden kendisi mağazaya sormuş ben de sitesinden baktım hiçbirinde stok yok. Onu kaldırıp közü mü satacaklar acaba bilemedim.
Bir fikrim yok canım bizde kayınvalideme alıcaktık inşallah tekrar girer stoklarla

IMG_20221125_160605.jpg

😂😂

Cosori 5,5L kullanıyorum. Zamandan ve elektrikten güzel tasarruf ediyor, 2 kişiyiz zaten fırın hiç çalıştıramadım. İşten gelince hemen et tavuk sebze ne varsa hafif soslayıp atıyorum içine yemek oluyor. Haftasonları kahvaltı hazırlanan kadar patates biber kızarıyor. Hiç yağ koku olmuyor mutfak. Arkadaşımda philips var, onun temizliği daha zor teli falan ızgara gibi. Cosoride temizlik gayet kolay yük olmuyor. Sadece patates attığım zaman yıkamıyorum zaten. Her gün çalışıyor
yazdan beri alacam diyordum bi ara amazonda indirme girer mi diye baktım girmedi sonra stoktan kaldırıldı hergün her saat baktım bugün yakaladım çok şükür gelsin bakalım bi
birşey soracam amazonda 3555 aldım TR fiyatı 10700 fark niye bu kadar aynı marka ama farklı model desem değil
neyse sağ selamet elime ulaşır inş Canım Cosorim

yazdan beri alacam diyordum bi ara amazonda indirme girer mi diye baktım girmedi sonra stoktan kaldırıldı hergün her saat baktım bugün yakaladım çok şükür gelsin bakalım bi
birşey soracam amazonda 3555 aldım TR fiyatı 10700 fark niye bu kadar aynı marka ama farklı model desem değil
neyse sağ selamet elime ulaşır inş Canım Cosorim
Ben de youtube dan izlediğim videolara göre Cosorinin 5.5 luğunu aldım kasım indirimlerinde amazondan
Cosori 5,5L kullanıyorum. Zamandan ve elektrikten güzel tasarruf ediyor, 2 kişiyiz zaten fırın hiç çalıştıramadım. İşten gelince hemen et tavuk sebze ne varsa hafif soslayıp atıyorum içine yemek oluyor. Haftasonları kahvaltı hazırlanan kadar patates biber kızarıyor. Hiç yağ koku olmuyor mutfak. Arkadaşımda philips var, onun temizliği daha zor teli falan ızgara gibi. Cosoride temizlik gayet kolay yük olmuyor. Sadece patates attığım zaman yıkamıyorum zaten. Her gün çalışıyor
merhaba WİFİ kurulumu yapabildiniz mi acaba ?

Güle güle kullanın. İçinde tenceresi var mı sulu yemek için?
Ben de kararsızım. Aslında sulu yemek için çok da gerek yok, tencerede pişiriyoruz. Kabı da çok küçük.
Teşekkürler, yok bu modelin tenceresi yok. Birkaç videoya baktım zaten sulu yemeği o küçücük kapta pişirmiyor kimse herkes kendi haznesinde pişiriyor. Bunda ev yemeği ayarı yerine köz ayarı var ama zaten manuel ayarla yine ev yemeğine benzer bir ayar getirilebilir. Farkını inanın hiç anlamadım o yüzden :))

Teşekkürler, yok bu modelin tenceresi yok. Birkaç videoya baktım zaten sulu yemeği o küçücük kapta pişirmiyor kimse herkes kendi haznesinde pişiriyor. Bunda ev yemeği ayarı yerine köz ayarı var ama zaten manuel ayarla yine ev yemeğine benzer bir ayar getirilebilir. Farkını inanın hiç anlamadım o yüzden :)
Nasıl memnunmusunuz

Nasıl memnunmusunuz
Selamlar. Ben köz biber çok severim. Sabah akşam biber közlüyorum şu an 😅 Tavaya göre artısı yağsız olması, fırına göre artısı daha hızlı pişmesi. 10 dakikada çıtır kabak yaptım dün, fırında yapsam fırını aç ısınsın, malzemeyi koy arada çevir ki altı da pişsin bilmem ne derken 30 dakikayı geçerdi. Evde sebzeler çürümüyor artık hemen bir iki soslayıp atıyorum. Memnunum şimdilik. 🙏🏿

Ters çevirip dış fırçası ile fircaliyorlarmis
Birde boş çalıştırıp ısıtıp yumuşatmak ve havlu kağıt ile yağını almak aklımda benim şimdilik bu yetiyor
Ayy benim de derdim ust kismini temizlemek ama pervane var biseyler var cok zor gibi gorunuyor. Yarin bir deneyeyim dis fircasi girecek mi

X